Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX PLUS
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 DOMOVNÍ SCHRÁNKY
Domovní nerezové schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ
Akční nabídka schránek
Šedá linka v menu
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

 


nákupní koš
stín
stín


Vánoční strom Vánoce 2018

Stále hledáte praktický a originální vánoční dárek? My Vám poradíme, třeba nerezovou poštovní schránku Domingo

průhledné pozadí

Informace - Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
 

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.

Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.

Montáž poštovních schránek provádíme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajistíme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací, pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!
průhledné pozadí
Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Nerezové poštovní schránky
Nerezové poštovní schránky do panelových a bytových domů nabízíme také do sestav. Poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty - www.nerezove-schranky.cz
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?
* Jsme Česká rodinná firma s historií
* Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
* Flexibilita a rychlost
* Dodržujeme to co slíbíme
* Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
* Vlastní sklady i výrobní linka
* Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
* Sestavy schránek pro bytové domy
* Nerezové schránky k rodinným domům
* Montáž schránek po celé ČR, SK, DE, PL
* Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
* Tisíce spokojených zákazníků
* Výroba schránek na zakázku od 1 ks
* Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
* Doručení zboží až k Vám domu

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Atypické poštovní schránky na zakázku, úvod.

Poštovní schránky na míru atypické.
 
line

Fotografie z realizací výroby atypických poštovních schránek
Ukázky poštovních schránek z naší výroby pro Vaši inspiraci

Nenašli jste schránku kterou potřebujete?
Nevadí, protože poštovní schránky přímo vyrábíme, umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Ať už jde o speciální rozměr schránky nebo barevné provedení... Nezáleží přitom jestli potřebujete pouze jednu poštovní schránku k rodinnému domku na plot, bránu či do sloupku, nebo do paneláku celou sestavu poštovních schránek. Přesvědčte se, že i kvalitní zakázková výroba atypické poštovní schránky na míru může být levná !

line

Panelákové sestavy poštovních schránek ANO Nerezové domovní a atypické schránky Zobrazit kategorie

line

Info žárovka Na této stránce najdete fotografie poštovních schránek k zazdění do betonového sloupku či do fasády, naši novou firemní schránku (typ Domingo) podle které poznáte naši provozovnu, dopisní vhoz se zvonkovými tlačítky, speciální schránku do betonového sloupku 80 cm, schránku do zabudování do fasádu s hloubkou 90 cm, průchozí poštovní schránku do branky z tahokovu, poštovní schránku na brance s pletivem i s dřevěnou výplní, dvě nerezové domovní schránky, ukázku montáže atypických nerezových dvířek k elektroměru a schránku s velkým průhledem z plexiskla ve dvířkách, venkovní nerezové boxy na katalogy a také sestavu nerezových schránek.

 

Schránka na reklamní tisk a oznámení
Na zakázku jsme vyráběli i takovéto speciální schránky pro SVJ k uložení reklamního tisku a také k uložení oznámení o zásilce. Vnitřní část schránky je oddělena přepážkou. Letáky se vhazují vrchní zvedací stříškou. Box je v základu z nerezového plechu a vrchní hnědou RAL 8017.

Box na letáky a oznámení pošty.
Stín fotky

 

 

 

 

 

Schránka do sloupku
Poštovní schránka k zabudování do betonového sloupku, s lemováním z obou stran. Barevný odstín RAL 7037.

Čelní vhoz schránky do sloupku.
Stín fotky

 

Schránka k zabudování do sloupku.
Stín fotky

 

 

 

 

Připravujeme pro Vás ...
V brzké době se v naší nabídce ukáže nový typ poštovní schránky, který je o trochu menší než nabízený typ Optimal HP. Vrchní stříška je pod menším úhlem, boční stěny jsou silnější a schránka tak působí více dominantněji. Dekorace na schránce je pouze pro ukázku, doplněna může být logem vaší firmy, jménem, číslem popisným, ...
Tuto schránky již najdete v naší stálé nabídce mezi domovními schránkami - typ Domingo


stín tabulky

 

Dvě nerezové schránky.
stín tabulky

 

 

Schránka do sloupku
Poštovní schránka z nerezu a žlutém vrchním laku, výběr pošty z druhé strany a po obvodu lemování 20 mm na každou stranu.

Žlutá schránka k zazdění do slopupku.
stín tabulky

 

 

Nerezová schránka Optimal HP
Ukázka využití nerezové schránky Optimal HP umístěné na brance. Zákazníkem byla požadována změna umístění pantů (aby se dalo víko zvednout ze strany od silnice), doplnění dvířek plexisklem a umístění jmen majitelů.

Pohled na poštovní schránku od silnice.
stín tabulky

Vnitřní část schránky za plotem.
stín tabulky

 

 

 

Sestava nerezových schránek
Ukázka ležatých nerezových schránek k zazdění.

Blok ležatých schránek z kartáčované nerezi. Otevřené schránky.
stín tabulky

 

 

Nerezové boxy na katalogy
Na zakázku jsme vyráběli velké nerezové boxy pro firmu Semmelrock na propagační materiály.
Vrchní víko je zvedací, do boxu se pohodlně vejde formát A4 s dostatečnou rezervou.

Velké nerezové boxy na propagační materiály.
stín tabulky

 

 

Ukázka schránky Optimal PP
Jak může například vypadat naše nerezová schránka Optimal PP doplněna o logo vaší společnosti? Skvěle a ostudu určitě neudělá ;-)

Nerezová schránka Optimal PP s firemním logem
stín tabulky

 

 

Kombinovaná dvouschránka
Schránka na poštu a box na jídlonosič, vše v jednom. Vrchní část je od spodní předělena přepážkou, každá část je samostatně uzamykatelná.
Do části schránky pro jídlonosič lze umístit dva třípatrové jídlonosiče vedle sebe.
 

Dvouschránka na poštu a na jídlonosič. Otevřená schránka s jídlonosičem.
stín tabulky

 

 

Detail povrchu
Často se nás ptáte, jak kartáčovaná nerez vypadá, jak jsou aplikována čísla ... Zde je jeden detail na kartáčovaný plech s vrchním ochranným lakem. Čísla popisná, různé dekorace a loga jsou řešena výřezem do samolepící folie.

Detail poštovní schránky a aplikace polepu.
stín tabulky

 

 

Atypická schránka na branku
Zákazníkem dodanými rozměry jsme vyrobili poštovní schránku z kartáčované nerezi.
Montáž schránky je na vstupní branku, dvířka doplněna plexi průhledem a otvírání otočným knoflíkem.

Schránka na brance s vhozem od silnice.
stín tabulky

Vnitřní část schránky namontované na brance.
stín tabulky

 

 

 

Černý vhoz na poštu a dvířka na výběr pošty
Doplněno o velké číslo popisné. Vhoz i dvířka z nerezu a vrchní černé barvě ( kovářská černá ), obojí doplněno o lemování.

Vhoz a dvířka na výběr pošty v černé barvě.
stín tabulky

 

 

Dopisní vhoz nerezový
Atypický dopisní vhoz z kartáčovaného nerezu s lemováním 20 mm na každou stranu + 5 mm vnitřní záhyb.
Celkový rozměr je 350 x 350 mm, pro montáž do otvoru 340 x 340 mm

Nerezový dopisní vhoz s dvojitým lemováním.
stín tabulky

 

 

 

 

Velká schránka ve sloupku z tvárnic
Na zakázku vyrobena atypická poštovní schránka z kartáčovaného nerezového plechu. Čelní vhoz od silnice, výběr poštu od domu.
Schránka o rozměru v. 410 / š.400 / h.210 mm + 20 mm lemování na každé straně.

Schránka průchozí do sloupku z tvárnic BEST.
stín tabulky

 

Poštovní schránka do pilíře z tvárnic BEST.
stín tabulky

 

 

 

 

Dvířka na výběr pošty
Nerezová dvířka pro montáž do sloupku na výběr pošty, spodní část doplněna o průhled s plexi sklem ( 150 x 150 mm ) a místo zámku pouze otočný uzávěr.

Nerezová dvířka do betonového sloupku na výběr pošty.
stín tabulky

 

 

 

 

Dvířka k HUP
Fotografie s atypickými dvířky z kartáčovaného nerezu k plynoměru.

Atypická dvířka k HUP - uzávěry plynu.
stín tabulky

 

 

 

Atypická průchozí poštovní schránka
Poštovní schránka v zelené barvě stejného odstínu jako oplocení byla zabudována mezi sloupky vjezdové brány a vstupní branky. Základem je nerezová schránka se zadním vhozem pošty od silnice a předním výběrem pošty ze strany od silnice. Dvířka doplněna o plexi průhled pro kontrolu obsahu a místo klasického zámku je zámek křídlový. Vždy nás potěší nejen zaslané fotografie namontovaných schránek, ale i Vaše vzkazy, jako například tento od pana Záruby, za který děkujeme!

Dobrý den pane Simone, jsem rád, že jsem narazil na netu na Vaše stránky. Nic podobně vstřícného a inspirativního jsem na netu nenašel a navíc je z nich cítit, že máte k Vaší tvorbě vztah. Objednal jsem si nejprve bránu, pak k ní časem branku a mezeru mezi nimi jsem udělal podle schránky. Ta je zlatým hřebem celého vjezdu-vchodu. Nebýt Vašich stránek, galerie a Vaši práce nebylo by to ono! Jsme také rádi, že budeme v galerii :) Přeji Vám, ať se dílo i nadále daří a mnoho dalších spokojených zákazníků! J. Záruba

 

Vnitřní část poštovní schránky s dvířky na výběr pošty.
stín tabulky

 

Část poštovní schránky od silnice pro vhazování pošty.
stín tabulky

 

 

 

Nerezová schránka k zazdění do sloupku
Na zakázku vyrobená schránka z kartáčovaného nerezu o rozměru 220/330/100 mm s čelním lemování 20 mm na každou stranu. Schránka je určena k zapuštění do betonového sloupku u vstupní branky. Doplněno o název ulice a čp., dvířka schránky bez zámku, pouze s otočným knoflíkem.

Nerezová schránka pro zabudování do zdi.
stín tabulky

 

 

 

Naše nová firemní schránka
Aby kovářova kobyla nechodila bosa, vyrobili jsme si schránku i pro nás ;-) Poštovní schránka je v kombinaci nerezového rámu s vrchním lakem šedé barvy a dvířka z kartáčovaného nerezu, vhazování pošty je pod vrchní stříškou. Abyste nás při cestě k nám dobře našli, doplnili jsme schránku samozřejmě o naše logo.

Nová firemní poštovní schránka SIMON.
stín tabulky

 


 

Dopisní vhoz k zazdění
Na zakázku vyrobený dopisní vhoz, doplněný o zvonkové tlačítko a jménem. Vše z kartáčovaného nerezu, lemování 20mm na každou stranu.

Atypický nerezový dopisní vhoz se zvonkem.
stín tabulky

 

 

Poštovní schránka do 80 cm sloupku s plexi průhledem dvířek
Dle zadání zákazníka jsme vyrobili dopisní schránku do 80 cm hlubokého sloupku. Požadavek byl i na velký plexi průhled ve dvířkách, šikmý vnitřek a obvodové lemování 25 mm na každou stranu. Na fotografiích je schránka před montáží a umístění do sloupku. Vyrobená poštovní schránka je z kartáčovaného nerezu.
 

 

Před montáží - vhoz k poštovní schránce.
stín tabulky

 

Před montáží - výběrová dvířka na doručenou poštu.
stín tabulky

 

 

Poštovní schránka k zabudování
Další hlubokou schránku jsme vyráběli pro FÚ v Plzni, tentokrát s hloubkou 95cm. Schránka je z nerezového plechu a vrchním RAL 7035 - světle šedá.

Výběrová dvířka k zazděné poštovní schránce.
stín tabulky

Vhazovací část k poštovní schránce.
stín tabulky

 

 

 

Poštovní schránka do branky
Schránku na míru si u nás zadali do výroby manželé Lazárkovi. Celonerezová schránka v RAL 7035 je k zabudování do pevné části vstupní branky. Vhoz od silnice, výběr od domu, místo zámku otočný knoflík. Rozměr schránky 600/300/130 mm.

Poštovní schránka namontovaná v brance - tahokov. Dvířka.
stín tabulky
 

Schránka do tahokovu - vhazovací část.
stín tabulky

 

 

 

Průchozí nerezová poštovní schránka
K rodinnému domku jsme dodávali novou schránku na zakázku vyrobenou dle přání majitelů - čelní vhoz, zadní výběr a dvě zvonková tlačítka, lemování čelního vhozu a místo zámku pouze otočný knoflík. Jména u zvonků a číslo popisné si zajistil pískováním zákazník. Ale i my vám tuto možnost brzy také nabídneme ;-)

Zazděná dopisní schránka se zvonkem.
stín tabulky

Dvířka na výběr pošty.
stín tabulky

 

 

Poštovní schránka do branky s pletivem.
Do vchodové branky byla namontována průchozí poštovní schránka Optimal PZ v odstínu antracit RAL 7016, dvířka doplněna o průhled s plexisklem pro kontrolu obsahu schránky.

Poštovní schránka a na brance s pletivem.
stín tabulky

Dopisní schránka na brance s pletivem.
stín tabulky

 

 

 

Vysoká poštovní schránka
Dle přání zákazníka jsme vyrobili vysokou poštovní schránku s horním vhozem. Vrchní lak v odstínu RAL 8017. Rozměr schránky je v.600 / š.350 / h. 150 mm

Vysoká nerezová schránka s horním vhozem.
stín tabulky
 

 

 

Poštovní schránka do dřevěné branky
Z venkovní strany namontovaný hranatý dopisní vhoz a z vnitřní strany poupravená schránka Optimal PZ. Dvířka schránka doplněna o průhled s plexisklem a místo klasického zámku na klíče byl namontovaný otočný knoflík.

Poštovní vhoz na brance s dřevěnou výplní.
stín tabulky

 

Schránka na výběr pošty v brance s dřevěnou výplní.
stín tabulky

 

 

Průchozí dopisní schránka
Nerezová schránka o rozměru 25x25x10 cm v hnědém odstínu RAL 8017 s plexi průhledem, před a po montáži.

Atypická poštovní schránka s plexi průhledem.
stín tabulky

 

Domovní poštovní schránka z nerezu.
stín tabulky

 

 

 

Schránka s velkým průhledem
Na zakázku vyrobena velká dopisní schránka z kartáčovaného nerezu. Schránka je s předním průhledem s plexisklem na formát A4.

Velká nerezová schránka s plexi průhledem.
stín tabulky

 

 

Domovní schránka Optimal HP
Na přání zákazníka upravena poštovní schránka typ Optimal HP ( s horním vhozem ) na zelenou RAL 6009 a ve stejném odstínu polep dvířek s motivem květiny a jmenovkou.

Zelená dopisní schránka Simon - Optimal HP.
stín tabulky

 

 

 

 

  
na předchozí stránku     |    na následující stránku

 


oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Tylova 218 - sídlo firmy, fakturační adresa
Hálkova 293 - provozovna firmy, výdej zboží

51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

Prodávající je plátce DPH

Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 IČ:
69842523 | DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
mail: info@postovni-schranky-simon.cz
mail: lukas.simon@tiscali.cz
web: www.postovni-schranky-simon.czDovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.


©
1998 - 2018 Lukáš Simonoptimalizace PageRank.cz
 

 

 


- jmenovky do poštovních schránek
- otázky a odpovědi - ptáte se

- doporučené odkazy
- mapa webu xml
- mapa webu html


Rychlé odkazy na reference:
schránky panelákové hnědé
schránky šedé
barevné kombinace schránek
do betonového sloupku
do gabionu
montáž schránek Praha
montáž schránek Brno
schránky k zazdění
panelákové schránky na zeď
sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více
schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba
poštové schránky
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky