Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX PLUS
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 DOMOVNÍ SCHRÁNKY
Domovní nerezové schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ
Akční nabídka schránek
Šedá linka v menu
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

 


nákupní koš
stín
stín


Vánoční strom Vánoce 2018

Stále hledáte praktický a originální vánoční dárek? My Vám poradíme, třeba nerezovou poštovní schránku Domingo

průhledné pozadí

Informace - Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
 

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.

Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.

Montáž poštovních schránek provádíme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajistíme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací, pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!
průhledné pozadí
Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Nerezové poštovní schránky
Nerezové poštovní schránky do panelových a bytových domů nabízíme také do sestav. Poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty - www.nerezove-schranky.cz
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?
* Jsme Česká rodinná firma s historií
* Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
* Flexibilita a rychlost
* Dodržujeme to co slíbíme
* Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
* Vlastní sklady i výrobní linka
* Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
* Sestavy schránek pro bytové domy
* Nerezové schránky k rodinným domům
* Montáž schránek po celé ČR, SK, DE, PL
* Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
* Tisíce spokojených zákazníků
* Výroba schránek na zakázku od 1 ks
* Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
* Doručení zboží až k Vám domu

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Zakázková výroba dopisních schránek, ukázky. Strana 4

Poštovní schránky na míru atypické.
 
line

Fotografie z realizací
Ukázky poštovních schránek z naší výroby pro Vaši inspiraci

S naší prací se rádi pochlubíme a necháme Vás se inspirovat. Na následujících stánkách najdete několik fotografií poštovních schránek z naší výroby, ať už standardně vyráběné pro panelové a bytové domy, ale také poštovní schránky vyrobené na míru dle požadavku zákazníka. Tato sekce je nepravidelně aktualizovaná a je doplněna také fotografiemi od našich zákazníků, kterým tímto ještě jednou děkujeme!

Nenašli jste schránku kterou potřebujete?
Nevadí, protože poštovní schránky přímo vyrábíme, umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Ať už jde o speciální rozměr schránky nebo barevné provedení... Nezáleží přitom jestli potřebujete pouze jednu poštovní schránku k rodinnému domku na plot, bránu či do sloupku, nebo do paneláku celou sestavu poštovních schránek. Přesvědčte se, že i kvalitní zakázková výroba atypické poštovní schránky na míru může být levná !

První série fotografií vyrobených na zakázku pro naše zákazníky, nerezová výběrová dvířka a dopisní vhoz do sloupku, průchozí poštovní schránka na drátěném plotě, poštovní schránka k rodinnému domu v šedé barvě.

line
 

Tlačítko navigace - Panelákové schránky         Tlačítko navigace - domovní schránky
 

 

Velká dopisní schránka
Pro mateřskou školu Mánesova v Kostelci nad Orlicí jsme vyráběli velkou dopisní schránku s horním vhozem. Schránka je velká 450x350x200 mm, vyrobena z nerezového plechu a vrchní bílou RAL 9003, dvířka s potiskem.

Velká schránka pro školku Kostelec nad Orlicí.
Stínování obrázku. 

 

 

 

S vrchním vhozem pošty
Celonerezová poštovní schránka v horním vhozem pod zvedací stříškou. Vrchní odstín je v žluté RAL 1028.

Listovní schránka v horním vhozem v žluté barvě.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

Velký poštovní box
Opět jedna ze schránek vyrobených na zakázku pro zákazníka, který požadoval aby u schránky byl velký dopisní vhoz ( 300x150 mm ) a k němu poštovní schránka z nerezového plechu a s vrchním lakem hnědé barvy. Dvířka doplněna o plexi průhled pro kontrolu obsahu schránky a místo zámku namontovaný otočný knoflík.

 Velká průchozí dopisní schránka. Velká dopisní schránka s poštovním vhozem.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Poštovní schránka na zakázku
S požadavkem na výrobu atypické poštovní schránky se na nás obrátil zákazník z Prahy. Schránka je z nerezového kartáčovaného plechu a je zapuštěna 20 mm oproti zdi z tvárnic. Pro překrytí přechodu mezi betonovými tvárnicemi a schránkou bylo dodáno o obvodové lemování. Výška schránky je 280 mm, šířka 450 mm a hloubka 165 mm. Dvířka na výběr pošty jsou z vnitřní druhé strany, tedy od domu.

Zapuštěná nereozvá schránka v plotu z tvárnic.
Stínování obrázku.

 

 

 

Bílá dopisní schránka
Atypická poštovní schránka určená k zazdění s obvodovým límcem v bílé barvě. Zvláštním požadavkem byla vnitřní vhozová sklapka.

Schránka s vnitřní sklapkou.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Nerezová schránka Optimal HP
Schránka s horním vhozem, doplněno firemním logem a nápisem.

Zavřená schránka s horním vhozem. Otevřená schránka s horním vhozem.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Schránka se zvonkem
Poštovní schránka Optimal PP na zakázku doplněná o zvonkové tlačítko ve spodní části schránky a popisem.

Poštovní schránka z nerezu se zvonkovým tlačítkem.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Schránka s vrchním vhazováním
Nerezová schránka s hnědým vrchním lakem vyrobena dle zadání investora - s horním vhazováním z ulice a předním výběrem pošty ze zahrady. Dvířka doplněna o plexi průhled na kontrolu obsahu schránky. Rozměr schránky 420 x 300 x 100 mm.

Otevřená schránka s vrchním vhozem a předním výběrem.  Hnědá schránka s vhozem z ulice a výběrem pošty ze zahrady.
Stínování obrázku.

Nákres k požadavku poštovní schránky.

 

 

 

 

 

 

Poštovní schránka s vrchním vhozem
Na přání zákazníka jsme vyrobili poštovní schránku z nerezového plechu o rozměru 400x300x150 mm, s vrchním vhozem a předním výběrem dvířky s plexi průhledem. Schránka v odstínu hnědé čokoládové barvy RAL 8017.

Poštovní schránka na dopisy s vrchním vhozem a předním výběrem. Uzavřená poštovní schránka s horním vhazováním.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

 

 

Optimal II
Fotografie nerezové dopisní schránky Optimal II u rodinného domu. Schránka s povrchovou úpravou RAL 7000.

Venkovní nerezová listovní schránka Optimal II.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

Poštovní schránka s horním vhazováním
Na zakázku vyrobená poštovní schránka z nerezového plechu s hnědým lakem. Schránka je s vrchním vhazováním pošty a předním výběrem dvířky s plexi průhledem. Rozměr schránky 420x300x100 mm.

Schránka z nerezu s vrchním vhozem. Pohled od domu.
Stínování obrázku.

Schránka z nerezu s vrchním vhozem, otevřená. Schránka z nerezu s vrchním vhozem, otevřená. Pohled od silnice.
Stínování obrázku.

 

 

 

Schránka do betonového pilíře
Dle zadání investora zhotovena průchozí schránka k umístění do betonového pilíře.

Schránka v betonovém pilíři - váběrová dvířka Zazděná schránka v betonovém pilíři - vhozová část.
Stínování obrázku.

 

 

 

Poštovní schránka Optimal PZ
Na plotové pole s pletivem namontována poštovní schránka Optimal PZ ( s předním vhozem / z ulice / a zadním výběrem / ze zahrady / ). Dvířka schránka doplněna o plexi průhled.

Dobrý den,
zásilka dorazila v pořádku a schránka je přesně taková, jak jsem si ji představoval. Posílám foto zavěšení na plot z obou stran a přeji hodně úspěchů v další práci - Zdeněk Minár

Poštovní schránka nerezová - Optimal PZ na plotě s pletivem.
Stínování obrázku.

Detail vhozu u schránky při pohledu z ulice.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Sestava schránek k zazdění
S žádostí na výrobu poštovních schránek v atypickém rozměru se na nás obrátil investor požadující schránky s zadním vhozem a předním výběrem. Rozměr každé schránky je 280x280x120mm. Celkem dodáno 215 kusů.
 

Schránka 280x280 k zazdění. Vhozová část poštovní schránky.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

 

Domovní nerezová schránka

Nerezová schránka na vyzděném sloupku.
Stínování obrázku.

Dobrý den.
Schránku jsme dostali a líbí se nám. Pro jistotu jsem ještě do  zadní stěny vyvrtal dva otvory, abych ji mohl
přišroubovat i vespodu.  Po namontování jsem ji vyfotografoval a posílám vám dvě fotky.
S pozdravem
Pořádkovi

 

 

 

 

 

 

Nerezová poštovní schránka Optimal PP


Stínování obrázku.

 

 

Nerezové schránky k zazdění do betonových pilířů
Zakázková výroba dopisních vhozů a výběrových dvířek. Vše z nerezového kartáčovaného plechu, montáž do betonových sloupků. Celkem dodáno 66ks.

Nerezový dopisní vhoz. Nerezová výběrová dvířka
Stínování obrázku.Stínování obrázku.


 

 

 

 

 

Nerezová schránka Optimal PZ s plexi průhledem

Vhoz - pohled od silnice. Výběrová dvířka s plexi průhledem - pohled od domu.
Stínování obrázku.Stínování obrázku.
Zdravím, po drobné úpravě posílám foto namontované schránky. Skvělý výrobek, spokojenost.
Děkuji, Lubomír Hon.

 

 

 

 


na předchozí stránku

 

 

 

stínování


oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Tylova 218 - sídlo firmy, fakturační adresa
Hálkova 293 - provozovna firmy, výdej zboží

51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

Prodávající je plátce DPH

Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 IČ:
69842523 | DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
mail: info@postovni-schranky-simon.cz
mail: lukas.simon@tiscali.cz
web: www.postovni-schranky-simon.czDovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.


©
1998 - 2018 Lukáš Simonoptimalizace PageRank.cz
 

 

 


- jmenovky do poštovních schránek
- otázky a odpovědi - ptáte se

- doporučené odkazy
- mapa webu xml
- mapa webu html


Rychlé odkazy na reference:
schránky panelákové hnědé
schránky šedé
barevné kombinace schránek
do betonového sloupku
do gabionu
montáž schránek Praha
montáž schránek Brno
schránky k zazdění
panelákové schránky na zeď
sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více
schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba
poštové schránky
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky