Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Ploché ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
SESTAVY poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba atyp schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Fotografie, realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí

 
 AKČNÍ CENA   AKČNÍ CENA    AKČNÍ CENA

Poštovní schránky z nerezového plechu
s vrchním hnědým lakem, sestava 2x2 s lemováním pro zazdění v interiéru nebo exteriéru  za super cenu 5.450 Kč! VÍCE INFO

Sestava schránek k zazdění s lemování, RAL 8017
stín

 AKČNÍ CENA   AKČNÍ CENA    AKČNÍ CENA

průhledné pozadí

Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí
Držák kapesníků a krabiček jednorázových rukavic
stín obrázku
Nově v nabídce také nástěnné držáky krabiček s jednorázovými rukavicemi nebo s kapesníky. Vyrábíme bílé, antracit, nerezové
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí


 PPL auto palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností PPL, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Po dohodoě je možné také menší zásilky zaslat na pobočku sítě Zásilkovny, nebo se za námi přijeďte podívat a můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí.
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí

Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Poštovní schránky do sestav bytových domů, fotografie a reference.

Poštovní schránky na míru atypické.
 

Fotografie z našich realizací výroby a montáže poštovních schránek

line

šipka zpět ZPĚT NA VÝBĚR

line

Info žárovka

Do této galerie jsme pro Vás připravili tyto fotografie:
Z montáže nových schránek do dvou vchodů bytového domu v Bratislavě, kde jsme do každého vchodu dodali 12 schránek a ke každé sestavě box na reklamní tisk. Do Liberce a Červeného Kostelce jsme přijeli montovat nové schránky typ Ideal, v obou případech v šedé barvě. V Kladně na nás čekala instalace nových schránek ležatých v barevné kombinaci šedý rám a světle zelená dvířka. Do Brna jsme se vydali s montáží největších poštovních schránek které nabízíme, typ MAX. Vyfotili jsme pro Vás také jak vypadají nové schránky v kombinaci světle šedá + žlutá a najdete také několik fotografií ležatých dopisních schránek které jsme montovali v Kladně, v Praze a v Táboře.

 

 

Foto ID: BR-01
Montáž poštovních schránek: Bratislava, Slovensko
Typ poštovních schránek: poštovní schránky typ Mini
Počet schránek v sestavě: 12 schránek
Sestava schránek: 3x4 
Barevné provedení: černý rám RAL 9005 + bílá dvířka RAL 9003
Doplňující informace k realizaci: Poštovní schránky montujeme nejen v České republice, ale montáž schránek zajišťujeme i na Slovensku. V Bratislavě jsme instalovali dvě sestavy schránek typ Mini v barevném provedení černý rám a bílá dvířka, která jsou s kontrolními průhledy.

Panelákové schránky montované v Bratislavě, typ Mini černo bílé
stín tabulky


Poštové schránky typ Mini V Bratislavě, černý rám, bílá dvířka.
stín tabulky

 

 

 

Foto ID: BR-02
Montáž poštovních schránek:
Typ poštovních schránek: poštovní schránky typ Klasik PLUS
Počet schránek v sestavě: 60 ks
Sestava schránek: 3x20 
Barevné provedení: šedý rám, hnědá dvířka
Doplňující informace k realizaci:

Poštovní schránky do sestavy, 2x blok E, typ Klasik PLUS šedo hnědé.
stín tabulky

 

 

 

Foto ID: BR-03
Montáž poštovních schránek: Červený Kostelec
Typ poštovních schránek: poštovní schránky typ Ideal
Počet schránek v sestavě: 18 schránek
Sestava schránek:  atypická 
Barevné provedení: šedá RAL 7035
Doplňující informace k realizaci:

Panelákové schránky v sestavě, typ Ideal, šedé.
stín tabulky

 

 

 

Foto ID: BR-04
Montáž poštovních schránek: Praha
Typ poštovních schránek: poštovní schránky typ Mini
Počet schránek v sestavě: 14 schránek
Sestava schránek:  atypický tvar 
Barevné provedení:hnědý rám, dvířka písková
Doplňující informace k realizaci:

Hnědo žluté dopisní schránky na poštu v panelákové sestavě.
stín tabulky

 

 

 

 

Foto ID: BR-05
Montáž poštovních schránek: Liberec
Typ poštovních schránek: poštovní schránky typ Ideal
Počet schránek v sestavě: 6
Sestava schránek:  atypická 
Barevné provedení: šedá RAL 7035
Doplňující informace k realizaci:

Poštovní schránky v bytovém domě s nástěnkou a boxy na letáky.
stín tabulky

 

Očíslované poštovní schránky v malé sestavě 5 kusů.
stín tabulky

 

Sestava 6 schránek s nástěnkou a boxem na letáky.
stín tabulky

 

 

 

 

Foto ID: BR-06
Montáž poštovních schránek: Kladno
Typ poštovních schránek: RIO, ležaté schránky
Počet schránek v sestavě: 12 kusů
Sestava schránek:  3x4 
Barevné provedení: šedá + světle zelená
Doplňující informace k realizaci:

Šedé poštovní schránky se zelenými dvířky a boxem na letáky.
stín tabulky

 

Šedo zelené schránky ležaté s přihrádkou na letáky.
stín tabulky

 

 

 

 

Foto ID: BR-07
Montáž poštovních schránek: Hradec Králové
Typ poštovních schránek: XXL
Počet schránek v sestavě: 40 kusů
Sestava schránek:  2x sestava 4x5 
Barevné provedení: šedý rám, žlutá dvířka
Doplňující informace k realizaci:

3edé schránky se žlutými dvířky.
stín tabulky

 

 

 

 

Foto ID: BR-08
Montáž poštovních schránek: Svitavy
Typ poštovních schránek: XXL
Počet schránek v sestavě: 15 kusů
Sestava schránek: 3x5 
Barevné provedení:
Doplňující informace k realizaci:

15 schránek v panelákové sestavě, typ XXL šedé barvy.
stín tabulky

 

 

 

 

Foto ID: BR-09
Montáž poštovních schránek: Brno
Typ poštovních schránek: MAX
Počet schránek v sestavě: 12 schránek
Sestava schránek: atypický tvar  
Barevné provedení: šedá RAL 7035
Doplňující informace k realizaci:

Velké panelákové schránky typ MAX šedé, montáž BRNO.
stín tabulky

 

 

 

Foto ID: BR-10
Montáž poštovních schránek: Praha
Typ poštovních schránek: RIO, ležaté schránky
Počet schránek v sestavě: 30 schránek
Sestava schránek: 7x4 +2  
Barevné provedení: šedá RAL 7035
Doplňující informace k realizaci:

Ležaté schránky v sestavě, 30 kusů, montáž Praha.
stín tabulky

 

 

 

Foto ID: BR-11
Montáž poštovních schránek: Opava
Typ poštovních schránek: RIO, ležaté schránky
Počet schránek v sestavě: 55 schránek
Sestava schránek: 5x11  
Barevné provedení: šedá RAL 7035
Doplňující informace k realizaci:

Sestava se schránkou pro SVJ, Opava
stín tabulky

 

 

 

Foto ID: BR-12
Montáž poštovních schránek: Tábor
Typ poštovních schránek: RIO, ležaté schránky
Počet schránek v sestavě: 37 schránek
Sestava schránek: 6x6 +1  
Barevné provedení: bílá RAL 9003
Doplňující informace k realizaci:

Ploché schránky v šedém odstínu, blok 37 schránek.
stín tabulky

 


 

 

 

 

Foto ID: BR-13
Montáž poštovních schránek: Havlíčkův Brod
Typ poštovních schránek: poštovní schránky typ Ideal
Počet schránek v sestavě: 27 schránek
Sestava schránek: atyp tvar  
Barevné provedení: šedá RAL 7035
Doplňující informace k realizaci:

Schránky v panelákové sestavě s boxy na letáky.
stín tabulky

 

Sestava 5 poštovních schránek s nástěnkou a boxem na letáky.
stín tabulky

 

 

 

Foto ID: BR-14
Montáž poštovních schránek: Praha
Typ poštovních schránek: RIO, ležaté schránky
Počet schránek v sestavě: 36 kusů
Sestava schránek: 3x12  
Barevné provedení:hnědý rám, šedá dvířka
Doplňující informace k realizaci:

Ploché ležaté schránky v sestavě 3x12 kusů.
stín tabulky

 

 

 

 

Foto ID: BR-15
Montáž poštovních schránek:
Typ poštovních schránek: poštovní schránky typ Ideal
Počet schránek v sestavě:
Sestava schránek:  
Barevné provedení:
Doplňující informace k realizaci:

Očíslované poštovní schránky v šedé barvě, typ Ideal.
stín tabulky

 Poštovní schránky na výšku, typ Ideal šedé s čísly na dvířkách
stín tabulky

 

 

 

Foto ID: BR-16
Montáž poštovních schránek: Pardubice
Typ poštovních schránek: MAX
Počet schránek v sestavě: 24 schránek
Sestava schránek: 24 kusů  
Barevné provedení: šedá RAL 7035
Doplňující informace k realizaci:

Sestava s největšími poštovními schránkami, typ MAX v šedé barvě
stín tabulky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nechcete aby byly do schránek doručovány letáky a reklamní tisk?
vyrobíme na zakázku v požadovaném rozměru i barevném provedení ;o)
Elegantní řešení, než mít na každé schránce nápisy

Nerezová cedulka "Nevhazujte reklamní tisk"
stín tabulky

 

 

 

 

šipka zpět 18. strana  
ZPĚT NA VÝBĚR


oddělovací čára

logo


Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

IČ: 69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
internet:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

Prodávající je plátce DPH v ČR
Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí
č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

1998 - 2023 copyright © Lukáš Simon
XML - HTML -
RECO


 

Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno
montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové


optimalizace PageRank.cz
 

 
Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek - formulář

náhradní zámek k poštovní schránce
časté otázky a odpovědi

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a revizní dvířka

zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové poštovní schránky do sestav
domovní dopisní a listovní schránky
levné poštovní schránky nerezové a panelákové
atypické poštovní schránky na zakázku

topení pro myslivce do kazatelny
držák krabiček rukavic a kapesníků
rámeček na jmenovku kovový 80 mm

sestava schránek malé do 10 ks
sestava schránek střední do 40 ks
sestava schránek velké nad 100 a více
sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande