Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Domovní nerezové schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

 


nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí
tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Sestavy poštovních schránek do bytových domů, realizace montáže.

Poštovní schránky na míru atypické.
 

Fotografie poštovních schránek z našich realizací
Celkem uložených fotografií: 979

line

ANO Panelákové sestavy poštovních schránek Nerezové domovní a atypické schránky Zobrazit kategorie

line

Ukázky poštovních schránek z naší výroby
S výsledky naší práce se rádi pochlubíme, proto na následujících stánkách najdete fotografie poštovních schránek naší výroby - domovní dopisní schránky určené pro sestavy do panelových a bytových domů, ale také poštovní schránky vyrobené na míru dle požadavku a přání zákazníka. Fotografie bohužel doplňujeme nepravidelně, snažíme se. Najdete zde také fotografie od našich zákazníků, kterým tímto děkujeme! Na této stránce najdete pouze fotografie poštovních schránek do paneláků a bytových domů - tedy sestavy, bloky, skupinové schránky a tabla dopisních schránek.

 

Info žárovka V této galerii najdete následujících 15 fotografií: Sestava poštovních schránek typ Grande ve vstupní hale bytového domu, blok 24 ks domovních schránek typ Klasik v šedé barvě, dopisní schránky typ Klasik PLUS v barevné kombinaci hnědý rám a šedá dvířka, dvoubarevné schránky typ Grande s boxem na letáky, část z velké sestavy ležatých schránek typ RIO s atypickými velkými schránkami pro SVJ, fotografie z výměny poštovních schránek v Bratislavě za nové typ Max PLUS, blok schránek 6x4 s očíslovanými dvířky a boxy na letáky, fotografie z montáže nových ležatých schránek v bytovém domě v Praze, blok 30 schránek v šedé barvě s čísly na dvířkách po montáži v Poděbradech, atypická sestava tří dopisních schránek v hnědé barvě, sestavu schránek v odstínu RAL 9006 kterou jsme montovali v Hradci Králové, blok schránek 4x4 složený z typu Ideal, blok 16 dopisních ležatých schránek montovaných v Brně a sestavu 12 kusů schránek typu XXL doplněnou o nástěnku a dva boxy na letáky.

 

Foto ID: A-00
Místo montáže poštovních schránek: 
Praha 4
Počet schránek v sestavě: 4 sestavy po 16 ks
Poštovní schránky typ:
 GRANDE
Barevné provedení: čistá bílá RAL 9003
Poznámky, informace:
Nové poštovní schránky typ Grande si zvolilo SVJ v Praze 4. Barevné provedení je čistá bílá RAL 9003 a dvířka doplněna o číselné značení v šedé barvě. Ke každé sestavě schránek byl dodaný i box na reklamní tisk a letáky.

 

Bílé poštovní schránky v bytovém domě.
stín tabulky

Dobrý den,
děkuji jménem našeho výboru za bezchybnou práci. Komunikace, instalace a vše okolo bylo naprosto profesionální a nové schránky vypadají parádně. Ještě jednou díky, S pozdravem Štěpán Hájíček

 

 

 

Foto ID: A-01
Místo montáže poštovních schránek: 
Děčín
Počet schránek v sestavě: 12 ks
Poštovní schránky typ:
 GRANDE
Barevné provedení: rám RAL 7035, dvířka RAL 7000
Poznámky, informace:
Pro SVJ v Děčíně jsme dodávali poštovní schránky v provedení dle žádosti - část sestavy s panty dvířek na levé straně, všechny s kontrolními otvory a sestavy v barevné kombinaci šedý rám RAL 7035 a dvířka tmavší šedou RAL 7000.

Blok dopisních paneákových schránek typ GRANDE na A4
stín tabulky

Jsme spokojeni – a spoluobyvatelům se líbí a nás chválí.
Děkujeme za spolupráci na realizaci našeho záměru!
Srdečně – s upřímným přáním další dobré prosperity Vaší firmy, R. Franta

 

 

 

 

Foto ID: A-02
Místo montáže poštovních schránek:
 Praha
Počet schránek v sestavě: 28 ks
Poštovní schránky typ:
 Mini
Barevné provedení: šedá RAL 7035
Poznámky, informace:
Šedá sestava 4x7 složena z poštovních schránek typ Mini. Dodávka dopisních schránek včetně montáže v Praze.

Poštovní schránky v sestavě 4x7 typ Klasik šedé.
stín tabulky

 

 

 

Info žárovka věděli jste, že ...
... poštovní schránky přímo vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům? Ať už jde o speciální rozměr schránky, nebo barevné provedení. Přesvědčte se, že i zakázková výroba atypických poštovních schránek na míru může být levná a kvalitní! Neváhejte a kontaktujte nás nezávazně s Vaší poptávkou, cenovou kalkulaci Vám rádi zdarma a nezávazně vypracujeme.
 

 

 

 

Foto ID: A-03
Místo montáže poštovních schránek: 
Strakonice
Počet schránek v sestavě:  13 ks
Poštovní schránky typ:
 XXL
Barevné provedení: hnědá RAL 8017 a šedá RAL 7035
Poznámky, informace:
Fotografie poštovních schránek kterou nám po montáži svépomocí zaslal náš spokojený zákazník. Sestava schránek je složena z typu XXL v  kombinaci dvou barevných odstínů hnědé a šedé, doplněna o dva boxy na reklamní tisk, dvířka s kontrolními otvory a číselným označením. Za fotografii děkujeme paní Ivetě Hasenkopfové, DiS. ;o)

Sestava poštovních schránek do bytového domu, typ XXL.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: A-04
Místo montáže poštovních schránek: 
Brno
Počet schránek v sestavě: 8 ks
Poštovní schránky typ:
 MAX
Barevné provedení: šedá RAL 7035, bílá RAL 9003
Poznámky, informace:
Sestava poštovních schránek v bytovém domě po realizaci montáže. Na fotografii bohužel klame úhel focení, protože schránky typ MAX mají opravdu velký prostor na poštu ;o)

Domovní schránky typ Grande v odstínu šedé a bílé s boxem na letáky.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: A-05
Místo montáže poštovních schránek:
 Liberec
Počet schránek v sestavě: 40 ks
Poštovní schránky typ:
ležaté poštovní schránky RIO
Barevné provedení: oříšková hnědá, zelená, žlutá
Poznámky, informace:
Na fotografii je pouze část z velké sestavy plochých schránek. Požadavkem investora bylo umístění dvou atypicky velkých schránek pro potřeby SVJ. Dle objednávky byla každá schránka doplněna číselným značením a dodána v několika barevných kombinacích.

Ležaté dopisní schránky v oříškově hnědé a zelené barvě.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: A-06
Místo montáže poštovních schránek: 
Martin, Slovensko
Počet schránek v sestavě: 8ks
Poštovní schránky typ:
 MAX
Barevné provedení: hnědý rám a šedá dvířka
Poznámky, informace:
Realizace výměny poštovních schránek celkem pro 8 vchodů bytových domů.

Velké domovní schánky do panelákové sestavy, typ MAX PLUS.
stín tabulky

 

 

 

 

Foto ID: A-07
Místo montáže poštovních schránek: 
Praha 4
Počet schránek v sestavě: 24 ks
Poštovní schránky typ:
 Klasik PLUS
Barevné provedení: šedý rám, hnědá dvířka
Poznámky, informace:
Sestava schránek byla doplněna čtyřmi boxy na reklamní tisk. Dvířka schránek očíslována.

Blok 24 kusů schránek 6x4 v kombinaci šedý rám a hnědá dvířka, typ Klasik PLUS
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: A-08
Místo montáže poštovních schránek: 
Praha 3
Počet schránek v sestavě: 92 ks
Poštovní schránky typ:
ležaté poštovní schránky RIO
Barevné provedení: rám RAL 8011, dvířka RAL 1014
Poznámky, informace:
Po demontáži původních schránek nainstalované nové schránky na dvou protilehlých stěnách vstupní haly. Realizace s demontáží a montáží nových schránek v bytovém domě v Praze 3.


Sestava z plochých domovních schránek po montáži v Praze.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: A-09
Místo montáže poštovních schránek:
 Poděbrady
Počet schránek v sestavě: 27 ks
Poštovní schránky typ:
 GRANDE
Barevné provedení: šedá RAL 7035
Poznámky, informace: Sestava poštovních schránek doplněna o číselné značení na dvířkách. Realizace včetně montáže schránek.

Poštovní schránky typ Grande v šedé barvě RAL 7035 - Poděbrady.
stín tabulky
 

 

 

 

 

Foto ID: A-10
Místo montáže poštovních schránek:
 Náchod
Počet schránek v sestavě: 3 ks
Poštovní schránky typ:
 atypická sestava schránek
Barevné provedení: hnědá RAL 8017 
Poznámky, informace:
Atypická sestava tří schránek dle zákazníkem zadaných rozměrů

Atypická sestava domovních schránek v hnědé barvě.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: A-11
Místo montáže poštovních schránek: 
Praha 1
Počet schránek v sestavě: 3 ks
Poštovní schránky typ:
ležaté poštovní schránky RIO
Barevné provedení: nerez kartáčovaná
Poznámky, informace:
Sestava tří nerezových dopisních schránek s lemováním, určeno k zapuštění do fasády.

Nerezové ležaté schránky s lemováním.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: A-12
Místo montáže poštovních schránek: 
Hradec Králové
Počet schránek v sestavě: 13 ks
Poštovní schránky typ:
 Mini PLUS
Barevné provedení: RAL 9006
Poznámky, informace:
Sestava panelákových schránek v odstínu RAL 9006 doplněna o dva boxy na reklamní tisk.

 

Sestava poštovních schránek v RAL 9006 s boxy na letáky
stín tabulky

 

 

Info žárovka věděli jste, že ...
...
výroba nové poštovní schránky pro nás obnáší 95% podíl ruční práce?
Od přípravy materiálu, dělení, ohýbání, svařování, lakování, kompletace až po zabalení k odeslání ...
Nákupem u nás tak podpoříte českou rodinnou firmu a řemeslo.

 

 

 

Foto ID: A-13
Místo montáže poštovních schránek: 
Praha 4
Počet schránek v sestavě: 16 ks
Poštovní schránky typ:
  Ideal
Barevné provedení: šedá RAL 7035
Poznámky, informace: 
Blok poštovních schránek 4x4 složen ze schránek typ Ideal.

Šedá sestava 4x4 poštovních schránek typ Ideal.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: A-14
Místo montáže poštovních schránek: 
Brno
Počet schránek v sestavě: 16 ks
Poštovní schránky typ:
 ležaté poštovní schránky RIO
Barevné provedení: šedá RAL 7035
Poznámky, informace:
Sestava ležatých dopisních schránek po montáži v Brně.

Ležaté poštovní schránky v šedé barvě. Blok 2x8 - 16 ks
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: A-15
Místo montáže poštovních schránek: 
Děčín
Počet schránek v sestavě: 12 ks
Poštovní schránky typ:
 XXL
Barevné provedení:  hnědý rám a šedá dvířka
Poznámky, informace: 
Fotografie z realizace výměny poštovních schránek v bytovém domě, celá sestava byla doplněna o informační nástěnku a pod nástěnkou o dva boxy na letáky. Dle požadavku SVJ jsou dvířka doplněna o číselné značení.

Sestava panelákových schránek s nástěnkou a boxy na letáky.
stín tabulky

 

 

 

Foto ID: A-16
Místo montáže poštovních schránek: 
Praha 1
Počet schránek v sestavě: 25 ks
Poštovní schránky typ:
 MAX
Barevné provedení:  hnědá RAL 8017
Poznámky, informace: 
Nové velké poštovní schránky typ MAX do panelákové sestavy ve složení 3x8 + 1 schránka samostatně pro SVJ. Dodání bylo včetně zajištění demontáže schránek původních a s montáží schránek nových.

 

Hnědá sestava poštovních schránek typ MAX.
stín tabulky

 

 

 

Jsme sice na konci stránky, ale tady teprve začínáme ... Pojďte kouknout na další ;-)
Nyní jsme na úvodní straně  


 úvodní | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON
Český výrobce a dodavatel poštovních schránek

Tylova 218 - sídlo firmy, fakturační adresa
Hálkova 293 - provozovna firmy, výdej zboží

51741 Kostelec nad Orlicí
Česká republika- Prodávající je plátce DPH
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

© 1998 - 2020 Lukáš Simonoptimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz

e-mail:
info@postovni-schranky-simon.cz
e-mail: lukas.simon@tiscali.cz


- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.
 


- jmenovky do poštovních schránek
- otázky a odpovědi - na co se ptáte

- doporučené odkazy
- mapa webu xml
- mapa webu html


Rychlé odkazy na reference:
schránky panelákové hnědé
schránky šedé
barevné kombinace schránek
do betonového sloupku
do gabionu
montáž schránek Praha
montáž schránek Brno
schránky k zazdění
panelákové schránky na zeď
sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více
schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba
poštové schránky
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky