Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Reference a fotografie panelákových schránek.

Poštovní schránky na míru a atypické.
 
line

Fotografie z realizací

Info žárovka Na této stránce najdete fotografie zazděné nerezové sestavy schránek v bytovém domě, velkou sestavu šedých panelákových schránek typ Ideal, které jsme montovali ve Strakonicích, poštovní schránky v odstínu antracit připravené pro zazdění, ploché poštovní schránky zazděné u vstupních dveří v bytovém domě v Karlových Varech, schránky v barevných kombinacích a variantách červené, černé, modré a bílé, nebo také sestavu devíti schránek k zazdění a v odstínu antická měď.


line

ANO Panelákové sestavy poštovních schránek Okénko výběru ne. Nerezové domovní a atypické schránky Zaujalo nás
Zobrazit kategorie        

line
 

 

 

Montáž nových schránek: Plzeň
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
12 ks
Barevné provedení:
morá RAL 5012, šedá RAL 7035
Informace:
Schránky do panelového domu v dvoubarevném provedení. Poštovní schránky v kombinaci bílá a modrá. Zvolený typ Klasik, sestava složena z 4x blok E ( tři schránky nad sebou )

Poštovní schránky v kombinaci bílá a modrá.
stín tabulky

 

 

Instalace schránek v Brně
Dle požadavku zákazníka byly poštovní schránky Klasik vyrobené v bílé barvě odstínu RAL 9010. Celkem bylo dodáno 16 ks schránek v sestavě 4x4 včetně demontáže a likvidace schránek původních. Sestava složena z 4x blok A typ Klasik.


Poštovní schránky Klasik v bílém provedení.
Stínování obrázku.

 

 

Výměna poštovní schránek v Plzni
Původní schránky demontované a nahrazené novými - typ XXL v hnědém provedení, sestava 3x3 + 2

Dobrý den posílám foto - původní stav a nový stav. Ještě jednou děkuji za dodání a montáž - faktura byla uhrazena. Pokud někdo bude shánět schránky a montáž - rád doporučím. Hezký den Vilém T., Plzeň

 

 

 

Sestava poštovních schránek hnědý rám a šedá dvířka. TYP XXL.
Stínování obrázku.

Dobrý večer, na základě Vašeho přání Vám v příloze posíláme foto nainstalovaných poštovních schránek, které jste dodal pro naše SVJ. S pozdravem za SVJ Sněhurčina, P. Milan

 

 

 

Výměna poštovních schránek
Stávající poštovní schránky byly demontované a nahrazené šedými schránkami XXL. Foto nám zaslal pan Iliev, Správa nemovitostí Praha, děkujeme !

původní schránky před demontáží Nově namontované poštovní schránky

 

 

 

Panelové schránky
Sestava schránek blok Mini v sestavě s informační nástěnkou. Vše v odstínu světle šedé RAL 7035. Realizace včetně demontáže, likvidace starých schránek a montáže nových. Montáž schránek v Rychnově nad Kněžnou.

Blok šedých panelových schránek typ Mini.
Stínování obrázku.

Informační nástěnka do společných prostor v paneláku.
Stínování obrázku.
 

 

 

Sestava dopisních schránek XXL
Poštovní schránky typ XXL v sestavě nepravidelného tvaru v hnědém provedení a s kontrolními otvory. Složeno z 1x blok E + 1x blok B typ XXL.

Dopisní schránky s kontrolními otvory.
Stínování obrázku.

 

 

 

Sestava hnědých schránek
Poštovní schránky v sestavě 2 řádky a 7 sloupců jsou doplněné informační nástěnkou a dvěma boxy na reklamní tisk. Namontované jsou u vstupních dveří, zvolen byl 3x blok A + 1 x blok B, vše typ XXL a hnědá barva.

Hnědá sestava poštovních schránek XXL s informační nástěnkou.
Stínování obrázku.

Dopisní schránky v sestavě 14 ks u vstupních dveří.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

Výměna poštovních schránek
Pro SVJ Kaplice byla realizována výměna starých poštovních schránek za nové - blok MAX v barevném provedení rám slonová kost RAL 1014 a dvířka purpurová červeň RAL 3004.

původní poštovní schránky

Původní poštovní schránky k demontáži.
Stínování obrázku.
 

nové poštovní schránky

Nové poštovní schránky v sestavě MAX II
Stínování obrázku.

 

 

 

Demontáž původních a montáž nových poštovních schránek
Pro SVJ v Žamberku. Demontáž stávajících poštovních schránek a montáž nových - vybrán byl blok Klasik v provedení šedý rám a hnědá dvířka + box na reklamní tisk.

původní poštovní schránky
původní sestava poštovních schránek k demontáži.
Stínování obrázku.

 

nově namontované schránky

Nová sestava dopisních schránek Klasik.
Stínování obrázku.

 

 

Sestava schránek Klasik
Schránky v provedení šedý rám a hnědá dvířka. Sestava 3 řádky a 5 sloupců složena z 5x blok E Klasik.

Sestava schránek Klasik v bloku 3x5
Stínování obrázku.

 

Dobrý den, pane Simone,
před časem jsme si u vás objednali poštovní schránky pro Společenství vlastníků bytových jednotek, Kyjov. Na základě Vaší prosby vám zasíláme fotografie, snad se Vám bude nějaká hodit na Vaše internetové stránky.

S poštovními schránkami jsme velmi spokojení.

S přátelským pozdravem

Věra Ch., Kyjov

 

 

 

Zakázková výroba
Poštovní schránky (1ks blok A + 1ks blok B - vše typ Klasik plus ) v červeném provedení ( RAL 3011 ) s boxem na reklamní materiál a číslováním. pan Jaroslav A., Most

červené poštovní schránky na zakázku
stín

schránky na poštu červené v RAL 3011 zakázková výroba schránek červených 3XL


 


Zakázková výroba

Poštovní schránky 3XL v modrém provedení ( RAL 5003 ) s kontrolními otvory
pan Ivan S., Nymburk

modré poštovní schránky
stín

 

 

 

Poštovní schránka dle zadání zákazníka
rozměr - 34 cm šířka, 25 cm výška, 6 cm hloubka, hnědá barva
p. Hofmanová, Náchod

Schránka na zakázku
stín

 

 


Sestava schránek 3x3
Paní Kateřina Š. z Domažlic nám zaslala fotografie se sestavou 9ks schránek ve složení 3x3 v hnědém provedení. Na složení této sestavy byl dodán 3x TYP E XXL.

hnědá sestava poštovních schránek 3x3 blok poštovních schránek 9ks

 

 

 

 


 úvodní
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
 

Nyní jsme na straně č. 15  

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

1998 - 2022 copyright © Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

náhradní zámek do schránky
otázky a odpovědi - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické poštovní schránky na zakázku

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande