Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Výměny poštovních schránek s montáží - panelákové bloky a sestavy.

Poštovní schránky na míru atypické.
 

Fotografie z našich realizací výroby poštovních schránek

line

ANO Panelákové sestavy poštovních schránek Okénko výběru ne. Nerezové domovní a atypické schránky Zaujalo nás
Zobrazit kategorie        

line

Info žárovka V této galerii najdete následujících 15 fotografií: Sestava poštovních schránek Klasik namontovaných v Brně, hnědý blok schránek v počtu 20 ks v Hranicích na Moravě, částečně zapuštěné hnědé schránky ve zdi, krémová dvířka a hnědý rám poštovních schránek v sestavě 13 kusů s boxem na reklamní tisk, zazděná sestava schránek v bytovém domě v Děčíne, fotografie z montáže schránek na Slovensku - 24 ks typ Max v kombinaci lososová a šedá barva, nerezová sestava schránek Klasik namontovaná pod omítkou, blok schránek 3x3 do bytového domu, velké poštovní schránky typ Grand (již se nevyrábí) v sestavě 3x8, tmavě šedé dopisní schránky v atypickém rozměru s kontrolními průhledovými otvory ve dvířkách, fotografie sestavy schránek montované v bytovém domě v Pardubicích, velký blok 42 schránek XXL v hnědém odstínu, sestava schránek Klasik s lemováním pro zazdění a v odstínu RAL 7016 antracit, 12 schránek ve složení 3x4 v hnědé RAL 8017, dvě sestavy v celkovém počtu 28 schránek XXL.

 

 

Foto ID: E-01
Montáž nových schránek:
Brno
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
27 ks
Barevné provedení:
šedá RAL 7035
Informace:
27 schránek v panelákové sestavě, poštovní schránky typ Klasik byly použité do sestavy 3x9. Pro rychlejší montáž se použil 9x blok E typ Klasik.

27 panelákových poštovních schránek.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: E-02
Montáž nových schránek:
Hranice na Moravě
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
20 ks
Barevné provedení:
hnědá RAL 8017
Informace:
20 schránek typ Klasik v sestavě byla jedna z posledních montáží poštovních schránek roku 2017 byla provedena ve městě Hranice na Moravě. Sestava o celkovém počtu 20 ks schránek typ Klasik v hnědé barvě RAL 8017.

Blok 20 schránek typ Klasik v hnědé barvě.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: E-03
Montáž nových schránek:
Žatec
Poštovní schránky typ:
Mini PLUS
Množství: 24 ks
Barevné provedení:
Hnědá RAL 8017
Informace:
Sestava 24 kusů poštovních schránek umístěných v chodbě paneláku. Schránky jsou částečně zapuštěné do polystyrenového zateplení a dvířka dle objednávky doplněna o číselné značení v barvě omítky.

Částečně zapušté poštovní schránky do fasády.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: E-04
Montáž nových schránek: 
Trutnov
Poštovní schránky typ:
 Klasik PLUS
Množství: 13 ks

Barevné provedení: 
hnědá RAL 8011 a dvířka RAL 1014
Informace:
Paneláková sestava schránek v barevném provedení hnědý rám RAL 8011 a krémová dvířka jsou poštovní schránky typ Klasik PLUS. Blok poštovních schránek je v počtu 13ks a doplněn o box na reklamní materiály.

Sestava 13 poštovních schránek.
stín tabulky
 

 

 

 

 

Foto ID: E-05
Montáž schránek:
Děčín
Poštovní schránky typ:
Mini PLUS
Barevné provedení:
šedá RAL 7035
Informace:
Zazděné poštovní schránky, po vybourání starých schránek jsme umístili nové, typ Mini PLUS a sestavu doplnili o dva boxy na letáky. Montáž nových schránek byla provedena v bytovém domě v Děčíně.

 

Poštovní schránky zazděné u vstupních dveří.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: E-06
Montáž schránek:
Stará Turá, Slovensko
Poštovní schránky typ:
MAX
Množství:
24 ks
Barevné provedení:
lososová + světle šedá
Informace:
Dvoubarevné schránky MAX. Do bytového domu v obci Stará Tura na Slovensku jsme realizovali montáž nových schránek v požadované kombinaci barev lososová + světle šedá. Blok schránek byl doplněn o dva boxy na letáky a jednu atypickou informační nástěnku.

Sestava schránek MAX a atypická nástěnka na informace. Montáž na Slovensku.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: E-07
Montáž schránek: 
Praha 2
Poštovní schránky typ:
 Klasik
Množství:
12 ks
Barevné provedení:
kartáčovaná nerez 
Informace:
Montáž poštovních schránek v Praze, do bytového domu jsme instalovali nové schránky z nerezového kartáčovaného plechu. Typ schránek Klasik, schránky jsou zazděné a po obvodu s krycím lemováním.

Zazděná sestava nerezových schránek. Nerezové schránky Klasik s montáží v Praze.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: E-08
Montáž schránek / dodání:
Jihlava 
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 9 ks

Barevné provedení: 
hnědá RAL 8017 a šedá RAL 7035
Informace:
Poštovní schránky v sestavě 3x3 a barevné kombinaci hnědý rám a šedá dvířka, typ schránek XXL.

Poštovní schránky 3x3.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: E-09
Montáž schránek: 
bytový dům v Praze 10
Poštovní schránky typ:
 GRAND
Množství: 24 ks

Barevné provedení: 
šedá RAL 7035
Informace: Montáž poštovní schránek v Praze, fotografie po montáži nových poštovních schránek v panelovém domě v Praze 10. Sestava byla složena ze schránek typ GRAND, 8 sloupců a 3 řádky. Dvířka schránek doplněna o číselné značení.

Edit: Tento typ schránek již v základní nabídce není, ale vyrobíme na zakázku ;o)

Šedé dopisní schránky Grand v panelovíém domě Praha.
Stínování obrázku.

Nové hluboké schránky na zdi.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: E-10
Montáž schránek: 
Mladá Boleslav
Poštovní schránky typ:
 Atypické poštovní schránky
Množství: 18 ks

Barevné provedení: 
šedá RAL 7039
Informace:
 Výměna nových schránek za nové, atypické. Zákazníkem požadována demontáž a likvidace původních schránek a instalace nových na zakázku vyrobených s rozměrem 320 mm výška, 340 mm šířka a 300 mm hloubka. Barevné provedení RAL 7039 s číselným značením dvířek a kontrolními otvory.

Na zakázku vyrobené velké poštovní schránky.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Foto ID: E-11
Montáž schránek: 
Pardubice
Poštovní schránky typ:
 Ideal
Množství:
36 ks
Barevné provedení: 
hnědý rám RAL 8017 a šedá dvířka RAL 7035
Informace:
Demontáž a montáž nových schránek v Pardubicích. V panelovém bytovém domě v Pardubicích byla realizována výměna poštovních schránek. Staré schránky nahradily nové, typ schránky Ideal v barevné kombinaci hnědý rám a šedá dvířka.

Nové schránky po namontování v Pardubicích.
Stínování obrázku.

 

Nové schánky - Pardubice.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: E-12
Montáž schránek: 
Praha 7, bytový dům
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 42 ks

Barevné provedení:
hnědá RAL 8017 
Informace:
Velká sestava 42 dopisních schránek, fotografie po montáži poštovních schránek v Praze. Sestava byla doplněna 3x boxem na reklamní tisk. Poštovní schránky jsou typ XXL v hnědé RAL 8017.

Velký blok panelákových schránek XXL.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: E-13
Montáž schránek / dodání:
Příbram 
Poštovní schránky typ:
 Klasik
Množství: 8 ks

Barevné provedení: 
antracit, RAL 7016
Informace:
V odstínu šedi - antracit, dle požadavku investora vyrobena sestava poštovních schránek v odstínu RAL 7016 - antracit. Poštovní schránky typ Klasik určené k zazdění a obvodový krycí rámeček.

Poštovní schránky k zazdění v odstínu antracit.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: E-14
Montáž schránek: 
Tábor
Poštovní schránky typ:
 Klasik
Množství:
12 ks
Barevné provedení:
hnědá RAL 8017 
Informace:
Dodání a montáž nové sestavy poštovních schránek v bytovém domě v Táboře. Vybrán byl typ schránek Klasik v hnědé barvě.


Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: E-15
Montáž schránek: 
Havlíčkův Brod
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 28 ks

Barevné provedení: 
hnědá RAL 8017
Informace:
Po demontáži původních schránek jsme na stěnu v bytovém domě v Havlíčkově Brodě osadili nové schránky, typ Klasik v hnědé barvě RAL 8017. Sestava byla doplněna o boxy na letáky.

 
Stínování obrázku.

 


Stínování obrázku.

 

 

 

 

Jsme sice na konci stránky, ale tady ještě nekončíme ...
Nyní jsme na straně č. 4 “ 


 úvodní | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

1998 - 2022 copyright © Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

náhradní zámek do schránky
otázky a odpovědi - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické poštovní schránky na zakázku

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande