Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Domovní nerezové schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

 


nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí
tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Schránkové sestavy do bytových domů. Ukázky z montáží.

Poštovní schránky na míru atypické.
 

Fotografie poštovních schránek z našich realizací

line

ANO Panelákové sestavy poštovních schránek Nerezové domovní a atypické schránky Zobrazit kategorie

line

 

Info žárovka V této galerii najdete následujících 15 fotografií: Hnědošedá paneláková sestava schránek Klasik s nástěnkou uprostřed, dopisní schránky v sestavě o celkovém počtu 91 kusů s šedým rámem a červenými dvířky, oranžové sestavy dopisních schránek XXL, blok schránek 2x4 v šedé barvě, červené ležaté dopisní schránky s předním vhozem a zadním výběrem, nástěnná sestava schránek XXL v šedé barvě s otvory ve dvířkách, dva bloky A dopisních schránek XXL a jedna samostatná pro SVJ, schránky v krémově bílé RAL 9010, blok 25 schránek typ Klasik s hnědým rámem a šedými dvířky, atypické schránky 260/260 s hloubkou 310 mm, světle oranžové schránky do sestavy 4x4 z typ XXL, blok deseti schránek zazděných do roviny s omítkou, atypická sestava schránek bez vhozových otvorů k uložení dokumentů, fotografie z montáže schránek v Bratislavě a poslední fotografií na této stránce je blok 30ti schránek XXL v šedé barvě montovaný pro SVJ v Praze 4.

 

 

 

Foto ID: F-01
Montáž schránek: 
Prachatice
Poštovní schránky typ:
 Klasik
Množství: 41 ks

Barevné provedení:
 hnědá RAL 8017 a  šedá RAL 7035
Informace:
Montáž schránek v Prachaticích, nové poštovní schránky jsme instalovali do panelového bytového domu v Prachaticích. Sestava a celkovém počtu 41 poštovních schránek typ Klasik v barevném provedení hnědý rám a šedá dvířka byla doplněna o informační nástěnku, která byla umístěna mezi schránky.

Sestava panelákových schránek Klasik s nástěnkou.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: F-02
Montáž schránek: 
Ostrava
Poštovní schránky typ:
Klasik PLUS
Množství: 91 ks

Barevné provedení: 
šedá RAL 7035 a červená RAL 3011
Informace:
Šedo červené schránky, část velké sestavy schránek typ Klasik PLUS v provedení šedý rám a červená dvířka doplněná o číselné značení. Fotografie z montáže schránek v Ostravě.

Sestava schránek v Ostravě.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: F-03
Montáž schránek: 
Děčín
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 48 ks

Barevné provedení: 
oranžová RAL 2004
Informace:
Oranžové panelákové sestavy schránek. Do panelového domu byly instalované nové schránky v barevném provedení na přání zákazníka - oranžové. Dodání včetně demontáže starých schránek a montáže nových v Děčíně. Poštovní schránky typ XXL.

Na zakázku oranžové dopisní schránky do paneláku.
Stínování obrázku.

Schránky v oranžovém provedení.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: F-04
Montáž schránek: 
Hradec Králové
Poštovní schránky typ:
Mini
Množství:
8 ks
Barevné provedení:
šedá RAL 7035 
Informace:
Poštovní schránky typ Mini, fotografie z montáže poštovních schránek v Hradci Králové. Blok 8 schránek, typ Mini v šedé barvě.

Sestava schránek typ Mini v Hradci Králové.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: F-05
Montáž schránek / dodání:
Kolín 
Poštovní schránky typ:
 Atypické poštovní schránky
Množství: 3 ks

Barevné provedení: 
červená RAL 3020
Informace:
Blok ležatých schránek, dle zadání investora jsme realizovali výrobu a dodání plochých poštovních schránek v červené barvě. Přední vhoz a zadní výběr pošty.

Ploché schránky červené - otevřená výběrová dvířka. Ploché schránky - čelní vhozová strana.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Foto ID: F-06
Montáž schránek / dodání: 
Dvůr Králové nad Labem
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 15 s

Barevné provedení:
bílá RAL 9010 
Informace:
Bílé poštovní schránky, nástěnná sestava schránek v panelovém domě. Na složení sestavy 5x blok E, typ XXL, na přání zákazníka v bílé RAL 9010 a s kontrolními otvory ve dvířkách.

Bílé listovní schránky panelákové.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: F-07
Montáž schránek: 
Praha 3
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 5 x 9 ks

Barevné provedení: 
šedá RAL 7035
Informace:
9 dopisních schránek, do pěti vchodů bytových domů byla provedena montáž nových schránek. Typ XXL v šedé RAL 7035.
"Dobrý den, schránky jsou moc pěkné a přístup Vašich zaměstnanců je perfektní. Ještě jednou děkuji, Horáková Kateřina, Praha 3."

9 poštovních schránek XXL.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: F-08
Montáž schránek / dodání:
Most 
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 8 ks

Barevné provedení:
bílá RAL 9010 
Informace:
Bílé poštovní schránky, dva bloky A ze schránek XXL v bílé barvě a sestava pro osm majitelů je připravena ;-)

8 schránek typ XXL Simon.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: F-09
Montáž schránek: 
Karlovy Vary
Poštovní schránky typ:
 Klasik
Množství: 25 ks

Barevné provedení:
hnědá RAL 8017 a šedá RAL 7035 
Informace:
Kombinované schránky do bytového domu v Karlových Varech jsme po demontáži původních schránek nainstalovali. Nové v počtu 25 ks a zvoleném typu XXL, barevné kombinaci hnědý rám a šedá dvířka. Každá schránka doplněna o číselné značení.

25 schránek na zdi.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: F-10
Montáž schránek / dodání:
 
Trutnov 
Poštovní schránky typ:
 260/260/310 mm
Množství: 162
ks
 
Barevné provedení:
 
šedý rám a hnědá dvířka
Informace:
 
Schránky k zazdění v barevné kombinaci hnědá dvířka a světle šedý rám byla vyrobena sestava poštovních schránek do panelového domu v Trutnově. Na fotografii poštovní schránky typ Grand ( 260x260x310 mm ). Celkem dodáno 162 kusů schránek.

Hluboké panelákové schránky typ Grand dvoubarevné.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: F-11
Montáž schránek / dodání:
 
Znojmo
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 16
ks
 
Informace:
 
Sestava schránek XXL. Panelákové schránky typ XXL v odstínu RAL 2000 na přání zákazníka a dvířka doplněna kontrolními otvory.

Sestava listovních schránek do paneláku, typ XXL v barvě na přání RAL 8001.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Foto ID: F-12
Montáž schránek:
Ostrava
  
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 10
ks
 
Barevné provedení:
 bílá RAL 9016
Informace:
 
Montáž poštovních schránek v Ostravě, instalace sestavy poštovních schránek 2 řádky a 5 sloupců, typ schránek XXL v bílé barvě ( RAL 9016 ), zazděné zároveň s omítkou. Fotografie čerstvě po zednickém zapravení a vyštukování.

Sestava bílých poštovních schránek s instalací v Ostravě.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: F-13
Montáž schránek / dodání:
 Liberec
Poštovní schránky typ:
 atypické
Množství: 15
ks
 
Barevné provedení:
 
červeno šedá
Informace:
 
Sestava úschovných boxů bez vhazovacích otvorů, pro přepravní firmu pro úschovu přepravních listů řidičů, barevné provedení je kombinované odstínem rámu RAL 3011 červenohnědý a dvířka RAL 7001 šedostříbrný. Požadavek byl i na rozměr schránek -  400x300x100 mm. Celková sestava schránek 15 ks.

 Úložné poštovní boxy vyrobené na zakázku.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: F-14
Montáž schránek:
 
Bratislava, Slovensko 
Poštovní schránky typ:
 Klasik
Množství: 99
ks
 
Barevné provedení:
 
šedá RAL 7035
Informace:
 Instalace nových poštovních schránek v Bratislavě. Protože zajišťujeme montáž poštovních schránek v České republice, ale také na Slovensku, byla realizována montáž nových schránek v panelovém domě v Bratislavě. Celkem instalováno 99 ks schránek v různých sestavách ( 3x3, 4x3, 4x9, + 2x box na reklamní tisk ) . Schránky typ Klasik v šedé barvě.

Sestava panelákových poštovních schránek v Bratislavě.
Stínování obrázku.

Sestava 3x3 v Bratislavě.  Schránky montované na Slovensku 4x3 Detail sestavy schránek s boxy na letáky.
 

 

 

 

Foto ID: F-15
Montáž schránek / dodání:
 
Praha 4
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 30
ks
 
Barevné provedení:
 
šedá RAL 7035
Informace:
 
30 ks poštovních schránek nainstalovaných v Praze 4, typ schránek XXL v šedém provedení. Sestava 6x5 ks. Kompletní dodávka včetně demontáže a likvidace starých schránek.

Šedé schránky s montáží v Praze 4
Stínování obrázku.

 

 

 

 

Kam se podíváme teď? Ještě je před námi spousta fotek!
Nyní jsme na straně č. 5 “ 


 úvodní | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Tylova 218 - sídlo firmy, fakturační adresa
Hálkova 293 - provozovna firmy, výdej zboží

51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

Prodávající je plátce DPH

Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 IČ:
69842523 | DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
mail: info@postovni-schranky-simon.cz
mail: lukas.simon@tiscali.cz
web: www.postovni-schranky-simon.czDovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.


©
1998 - 2020 Lukáš Simonoptimalizace PageRank.cz
 

 

 


- jmenovky do poštovních schránek
- otázky a odpovědi - ptáte se

- doporučené odkazy
- mapa webu xml
- mapa webu html


Rychlé odkazy na reference:
schránky panelákové hnědé
schránky šedé
barevné kombinace schránek
do betonového sloupku
do gabionu
montáž schránek Praha
montáž schránek Brno
schránky k zazdění
panelákové schránky na zeď
sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více
schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba
poštové schránky
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky