Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Domovní nerezové schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

 


nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí
tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Fotografie, reference a ukázky domovních schránek.

Poštovní schránky na míru atypické.
 

Fotografie z realizací

line

ANO Panelákové sestavy poštovních schránek Nerezové domovní a atypické schránky Zobrazit kategorie

lineInfo žárovka Jaké fotografie najdete na této stránce s ukázkami našich realizací? Zazděnou sestavu 5x4 v šedém provedení, dva bloky po 12ti schránkách ve složení 3x4, nástěnná sestava schránek XXL s montáží v Plzni, ukázka části sestavy schránek Klasik PLUS v barevné kombinaci bílá a modrá, 11 schránek v šedé barvě s montáží ve Františkových Lázních, schránky Ideal v odstínu RAL 8015, blok schránek 4x7 složený z typ Klasik v hnědé barvě, 32 schránek s boxy na reklamní tisk, zazděná sestava schránek Klasik s montáží v Brně, očíslované schránky v atypickém rozměru, paneláková sestava s 9ti schránkami, nástěnkou a boxem na letáky, foto z výměny nových schránek v Praze 4 s montáží typ MAX, na zakázku upravené schránky s panty na levé straně a barevné kombinaci hnědý rám a žlutá dvířka, foto schránek původních a nových po montáži v Českých Budějovicích.


 

Foto ID: H-1
Montáž nových schránek:
Brno
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
24 ks
Barevné provedení:
šedá RAL 7035
Informace:
Montáž poštovních schránek v Brně. Fotografie z instalace poštovních schránek v panelovém době v Brně. Dle požadavku byly schránky označené číslicemi a dvířka s kontrolními otvory. Celá sestava ( 4 sloupce a 6 řádků ) zazděna. Celkem realizováno 5 totožných vchodů.
 

Zazděné poštovní schránky - montáž v Brně.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: H-2
Montáž nových schránek:
Praha
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
12 ks
Barevné provedení:
hnědá a šedá
Informace:
Montáž dopisních schránek v Praze. Realizace kompletní dodávky včetně demontáže starých poštovních schránek a montáže nových. Schránky byly doplněné o box na reklamní tisk. Na fotografii poštovní schránky Klasik v provedení hnědý rám a šedá dvířka s kontrolními otvory.

Dopisní schránky na poštu a box na reklamní tisk - montáž v Praze.
Stínování obrázku.

Sestava poštovních schránek se schránkou na letáky.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: H-3
Montáž nových schránek:
Plzeň
Poštovní schránky typ:
XXL
Množství:
12 ks
Barevné provedení:
šedá a hnědá
Informace:
Poštovní schránky XXL, fotografie nově namontovaných schránek v panelákovém vchodě. Typ schránek XXL, šedý rám a hnědá dvířka. Montáž poštovních schránek v Plzni.

Blok poštovních schránek v paneláku.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Foto ID: H-4
Montáž nových schránek:
Teplice
Poštovní schránky typ:
Klasik PLUS
Množství:
77 ks
Barevné provedení:
bílá a modrá
Informace:
Poštovní schránky typ Klasik PLUS. Poštovní schránky do panelákové sestavy, zákazníkem zvolená poštovní schránka TYP Klasik PLUS v barevném provedení bílý rám RAL 9010 a modrá dvířka RAL 5021. Celková dodávka byla 77 ks ve dvou sestavách.

Panelákové schránky 3XL bílé + modrá dvířka.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: H-5
Montáž nových schránek:
Františkovy Lázně
Poštovní schránky typ:
Klasik PLUS
Množství:
11 ks
Barevné provedení:
šedá
Informace:
Sestava schránek Klasik plus, poštovní schránky v sestavě 3x3 +2 schránky a box na reklamní tisk, barevný odstín RAL 7035.
 

Panelákové schránky typ 3XL v šedé barvě RAL 7035.
Stínování obrázku.

Dobrý den, děkujeme Vám velice za vyřízení naší objednávky. Jako poděkování posíláme foto namontovaných schránek, sice nám to trochu trvalo, ale výsledek stojí za to. Ještě jednou díky a krásné svátky. Za společenství vlastníků domu ve Františkových Lázních, Ivana Š.
 

 

 

 

 

Foto ID: H-6
Montáž nových schránek:
Pardubice
Poštovní schránky typ:
Ideal
Množství:
18 ks
Barevné provedení:
RAL 8015
Informace:
Poštovní schránky stojaté, typ Ideal zákazníkem požadovaném barevném odstínu kaštanově hnědé RAL 8015.

Stojaté poštovní schránky v kaštanové RAL 8015.
stín tabulky
 

 

 

 

 

Foto ID: H-7
Montáž nových schránek:
Olomouc
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
28 ks
Barevné provedení:
hnědá RAL 8017
Informace:
Domovní dopisní schránky Klasik, sestva schránek typ Klasik doplněna na protější straně o informační nástěnku.
 

Panelákové dopisní schránky Klasik.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: H-8
Montáž nových schránek:
Kladno
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
32 ks
Barevné provedení:
hnědá
Informace:
Sestava hnědých schránek, poštovní schránky pro panelový dům v seskupení 32 kusů a 2 ks boxů na reklamní tisk. Schránky typ Klasik v hnědé barvě odstínu RAL 8017.

Panelákové poštovní schránky typ Klasik v hnědé barvě.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: H-9
Montáž nových schránek:
Brno
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
20 ks
Barevné provedení:
šedá
Informace:
Zazděné poštovní schránky. Poštovní schránky typ Klasik v šedém provedení ( RAL 7035 ), celková sestava 20 schránek v rozložení 4 řádky a 5 sloupců. Montáž schránek v Brně - schránky byly zazděné do roviny s omítkou.

Zazděné poštovní schránky, montáž v Brně.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: H-10
Montáž nových schránek:
České Budějovice
Poštovní schránky typ:
atyp 250/360/80
Množství:
15 ks
Barevné provedení:
černá a šedá
Informace:
Sestava 15 ks poštovních schránek. Požadavek zákazníka na výrobu schránek v rozměru 250x360x80 mm, odstín rámu RAL 9005 a dvířka RAL 7035. Schránky doplněné kontrolními otvory a číselným značením. Montáž schránek provedena v Českých Budějovicích.

Panelákové poštovní schránky 250x360x80 mm v sestavě.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: H-11
Montáž nových schránek:
Mikulov
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
9 ks
Barevné provedení:
šedá
Informace:
Sestava 9 ks schránek typ Klasik. Instalace nových schránek v Mikulově, celkem 9ks schránek typ Klasik v šedém provedení. Sestava byla doplněna magnetickou informační nástěnkou a boxem na reklamní tisk. Montáž poštovních schránek v Mikulově. Tato sestava byla namontována z 2x blok A typ Klasik + 1x schránka D typ klasik.

Sestava šedých schránek s nástěnkou a boxem na letáky.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: H-12
Montáž nových schránek:
Praha 4
Poštovní schránky typ:
MAX
Množství:
36 ks
Barevné provedení:
hnědá a šedá
Informace:
Výměna poštovních schránek v Praze 4. Demontáž původních poštovních schránek které byly z části zazděné a montáž nových schránek blok Max v barevné kombinaci hnědý rám a šedá dvířka.

Sestava schránek Max s montáží v Praze 4. Zazděné poštovní schránky Max.

 

 

 

 

 

Foto ID: H-13
Montáž nových schránek:
Náchod
Poštovní schránky typ:
Mini
Množství:
99 ks
Barevné provedení:
hnědá RAL 8017, žlutá RAL 1034
Informace:
Poštovní schránky s levým otvírámním. Pro SVJ v Náchodě jsme na zakázku vyráběli poštovní schránky typ Mini ( 250/340/60 mm ) s pantem vlevo a zámkem vpravo. Dvířka doplněna o kontrolní průhledy a nalakována odstínem RAL 1034 a rám schránek RAL 8017

Schránky s pantem vlevo a zámkem vpravo.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: H-14
Montáž nových schránek: - - - - -
Poštovní schránky typ: - - - - - -  
Množství: - - - - - -
Barevné provedení: antracit
Informace:
Nové typy nerezových poštovních schránek.

 


           

 


                 

 

 

 

 

 

Foto ID: H-15
Montáž nových schránek:
České Budějovice
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
33 ks
Barevné provedení:
hnědá a žlutá
Informace:
Výměna poštovních schránek České Budějovice. Realizace výměny starých poštovních schránek za nové schránky - blok Klasik v barevné kombinaci hnědý rám RAL 8017 a dvířka žlutá v odstínu RAL 1034 včetně informační nástěnky.

Sestava panelákových schránek.
Stínování obrázku.

Informační nástěnka pro SVJ. Staré poštovní schránky před demontáží.

 

 

 

I na další stránce na Vás čekají další reference ... Pojďte na to kouknout ;-)
Nyní jsme na straně č. 7 “ 

 úvodní | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Tylova 218 - sídlo firmy, fakturační adresa
Hálkova 293 - provozovna firmy, výdej zboží

51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

Prodávající je plátce DPH

Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 IČ:
69842523 | DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
mail: info@postovni-schranky-simon.cz
mail: lukas.simon@tiscali.cz
web: www.postovni-schranky-simon.czDovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.


©
1998 - 2020 Lukáš Simonoptimalizace PageRank.cz
 

 

 


- jmenovky do poštovních schránek
- otázky a odpovědi - ptáte se

- doporučené odkazy
- mapa webu xml
- mapa webu html


Rychlé odkazy na reference:
schránky panelákové hnědé
schránky šedé
barevné kombinace schránek
do betonového sloupku
do gabionu
montáž schránek Praha
montáž schránek Brno
schránky k zazdění
panelákové schránky na zeď
sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více
schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba
poštové schránky
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky