Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Ploché ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
SESTAVY poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba atyp schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Fotografie, realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 PPL auto palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností PPL, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Po dohodoě je možné také menší zásilky zaslat na pobočku sítě Zásilkovny, nebo se za námi přijeďte podívat a můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí.
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Ukázky realizací z výroby poštovních schránek na zakázku.

Poštovní schránky na míru atypické.
 

Fotografie z realizací
Ukázky poštovních schránek z naší výroby pro Vaši inspiraci

line

ZPĚT NA VÝBĚR        

line

Máme tu pro Vás připraveno na ukázku 20 fotografií: Poštovní schránka v černé barvě, zeleno bílá poštovní schránka s čelním vhozem, atypická plynová dvířka, velký box na poštu v zeleném odstínu, dvířka na výběr pošty k zabudování do pilíře, revizní dvířka v atypickém rozměru s otvíráním "motýlek", velké boxy na poštu s plexi průhledy a boxy na letáky sloužící na katalogy, červená poštovní schránka s průhledem ve dvířkách, průchozí schránka v brance, nerezové topení pro myslivce na posed, venkovní box k ukládání letáků, na zakázku schránka s lakem antická měď, velká šedá schránka pro Gymnázium Opatov, atypické na zakázku schránky s horním vhozem a otvory ve dvířkách pro kontrolu, nerezová schránka zabudována do fasády místo starého okna,

Foto ID: ZCA-01
Černá poštovní schránka
Nerezová schránka Optimal HP v černé barvě s horním vhozem a předním výběrem.

Černá poštovní schránka s horním vhozem.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-02
Pomáháme
Tato poštovní schránka byla vyrobena do aukce na podporu malé Rebeky Čihákové, která se narodila s nevyléčitelnou nemocí Motýlích křídel. Schránka Optimal PP v barevné kombinaci zelená a bílá s motivem motýla.

Schránka v kombinaci zelená a bílá.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-03
Atypická revizní dvířka
S požadavkem na výrobu atypických revizních dvířek se na nás obrátila stavební firma. Dvířka jsme vyrobili z nerezového kartáčovaného plechu a jako vždy, rádi se pochlubíme fotografií.

Atypický revizní plynová dvířka z nerezu.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-04
Velká dopisní schránka
Poštovní schránka už trochu větších rozměrů pro nás nebyla překážkou a pustili jsme se do výroby. Schránka je nerezová s vrchním lakem zeleného odstínu s horním vhozem (pod zvedací stříškou), s plexiprůhledem ve dvířkách a místo klasického zámku na klíče je namontovaný křídlový zámek.

Velká poštovní schránka zelená.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-05
Nerezové schránky s horním vhozem
Na přání zákazníka vyrobené dvě poštovní schránky s horním vhozem pošty. Jedna v barevné kombinaci hnědý rám a žlutá dvířka, druhá schránka je celá žlutá. Obě dvě jsou v základu z nerezového plechu, takže starosti s korozi mít zákazník nebude ;-) Vrchní krycí víko lze otevřít do úhlu 90´.

Schránka s vrchním hozem, zavřená. Otevřená schránka s horním vhozem, otevřená.
Stínování obrázku.Stínování obrázku.

 


Stínování obrázku.Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-06
Revizní dvířka
Z nerezového kartáčovaného plechu jsme vyráběli na zakázku revizní dvířka k zazdění. Dvířka jsou rozměru 290x400 mm a montážní hloubkou 50 mm. Požadavkem bylo i obvodové lemování v šíři 20mm. Celková zakázka 560 ks. Dvířka lze použít i pro montáž do betonových sloupků u kterých je řešen vhoz i výběr z opačných stran.

Nerezová výběrová a revizní dvířka.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-07
Nerezová revizní dvířka
Nevyrábíme jen poštovní schránky, ale třeba také revizní dvířka. Na fotografii z kartáčovaného nerezového plechu v rozměru požadovaném zákazníkem - 650 x 550 a montážní hloubkou 60 mm. Po obvodu lemování pro překrytí případné mezery mezi zdivem a dvířky. Uzavírání pomocí křídlového zámku "motýlek".

Zakázková výroba revizních dvířek z nerezu.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-08
Schránky na anketní lístky
Na zakázku vyrobené schránky s velkým plexi průhledem ve dvířkách a s vrchním vhozem. Boxy ve kterých budou umístěné anketní lístky a v přední straně za plexi průhledem pro umístění anketní otázky. Vše v barevném odstínu vodní modř RAL 5021. Celkem dodáno 20 ks. Fotografie z provozu schránek ještě doplníme.

Modré boxy na anketní lístky s vrchním vhozem a předním plexi průhledem.
Stínování obrázku.

Zásobníky na anketní lístky s předním plexi průhledem.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-09
Červená poštovní schránka
Nerezová poštovní schránka Optimal PP v červené barvě s plexi průhledem ve dvířkách a křídlovým zámkem motýlek místo zámku - takové byly požadavky zákazníka a podle toho byla i schránka vyrobená ;o)

Červená poštovní schránka s plexi průhledem ve dvířkách.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-010
Schránka ve vstupní brance
Do vstupní branky byla zabudována poštovní schránka z kartáčovaného nerezu v požadovaném rozměru 420x330x100 mm se zadním vhozem od silnice a s výběrem ze zahrady. Uzavírání schránky pouze na křídlový zámek typu "motýlek".

Schránka ve vstupní brance - vnitřní pohled.
Stínování obrázku.


Schránka ve vstupní brance - pohled od silnice.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-011
Nerezové topítko pro myslivce
To že si poradíme s prakticky každým požadavkem dokládá fotografie nerezového topení pro myslivce do kazatelny /na posed/. Do topítka se vejde 7ks malých čajových svíček, které vydrží hořet 4 hodiny a dodají dostatek tepla. Praktická základna, která je složitelná zajistí stabilitu i skladnost a správná konstrukce zajistí nulový průnik světla ven. Rozměr topení (bez madla) je 22 x 33 x 9 cm.

Myslivecké topítko otevřené a rozložené. Zavřené topení pro myslivce na posed či do kazatelny.

Topení pro myslivce ve stavu složeném pro přenos a uskladnění.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-012
Venkovní box na letáky
Dle zadaní zákazníka vyrobena schránka na letáky. Poštovní schránka je s horním vhozem a výklopným otvíráním dvířek.

Venkovní box na letáky, zavřený. Nerezový box na letáky, otevřený.
Stínování obrázku.

Dobrý den pane Simon,
děkuji za dodávku schránky. V příloze posílám foto schránky namontované u vchodu našeho domu.
S pozdravem, Bernard Janiga

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-013
Schránka k zabudování do zdi
Na zakázku vyrobená poštovní schránka z kartáčovaného nerezového plechu. Výběrová schránka je z vnitřní strany zahrady, z venkovní strany od silnice poštovní vhoz a zvonkové tlačítko.

poštovní vhoz zabudovaný zabudovaná poštovní schránka
Stínování obrázku.Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-014
Nerezová poštovní schránka Optimal PP z broušeného nerezu (brus 240).

Nerezová schránka na brance.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-015
Schránka s lakem stará měď
Nerezová poštovní schránka na přání zákazníka s povrchem antik gold - stará měď - do památkové zóny v Rychnově nad Kněžnou.

Atypická dopisní schránka do památkové zóny.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-016
Velká dopisní schránka

Pro Pražské Gymnázium Opatov byla vyrobena na zakázku velká poštovní schránka s rozměrem 500 x 500 x 200 mm. Schránka je s předním vhozem i předním výběrem zásilek, povrch v odstínu RAL 7000 a dvířka doplněna logem Gymnázia.

Velká poštovní schránka 50x50x20 cm pro Gymnázium Opatov.
Stínování obrázku.

Logo na poštovní schránce.  Nápis uvnitř poštovní schránky.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-017
Poštovní schránky s vrchním vhozem

Na zakázku vyrobené poštovní schránky pro klienta s požadavkem na vrchní vhoz, přední plná dvířka s kontrolními otvory a rámečkem na jmenovku. Rozměr u této schránky je 350 x 240 x 90 mm, vhoz je cca 200 x 30 mm. Povrchová úprava v odstínu světle šedé RAL 7035.

Poštovní schránky s vrchním vhozem pošty. Dopisní schránka s vrchním vhozem zásilek.
 

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-018
Poštovní schránka s povrchem antik

Dopisní schránka k rodinnému domku z nerezového plechu a povrchovou úpravou "měděný antik". Schránka je s předním výběrem pošty a zadním vhozem. Rozměr 350 x 300 x 80 mm.

Nerezová dopisní schránka s lakem Antik. Poštovní schránka průchozí nna dřevěný plot.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-019
Výklopná poštovní schránka
Na míru pro zákazníka vyrobena poštovní schránka z nerezové oceli s výklopnými dvířky a kontrolním průhledem (nyní se vyrábí pouze s gumovým těsněním). Rozměr schránky 250 x 450 x 50 mm.

Výklopná poštovní schránka z nerezu.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCA-020
Zakázková výroba poštovní schránky
Schránka vyrobena na míru dle požadavku zákazníka. Umístění schránky ve zdi u vchodových dveří, schránka včetně obvodového lemování pro překrytí mezery mezi zdí a schránkou.

Poštovní schránka ve zdi u vchodových dveří. Nerezová dopisní schránka ve zdi.
Stínování obrázku.

Dobrý den pane Simone,
dnes dopoledne mi doručili vyrobenou schránku. Vše je v pořádku, rozměry přesné. Jsem spokojen jak s přesností výroby, tak i s rychlostí dodávky. Schránka dorazila jeden den po výměně dveří, takže s poštou není dnes již problém. Je namontována a posílám fotoukázky. Ještě jednou děkuji. Luboš H., Hodonín

 

 

 

 

 

 

 

 
ZPĚT NA VÝBĚR


oddělovací čára

logo


Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

IČ: 69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
internet:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

Prodávající je plátce DPH v ČR
Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí
č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- doporučené odkazy
- sitemap xml
- sitemap html


 

1998 - 2023 copyright © Lukáš Simon
optimalizace PageRank.cz
 

 

Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové

 

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek - formulář

náhradní zámek do poštovní schránky
otázky a odpovědi - na co se často ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické poštovní schránky na zakázku

sestava schránek malé do 10 ks
sestava schránek střední do 40 ks
sestava schránek velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande