Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Ploché ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
SESTAVY poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba atyp schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Fotografie, realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí

 
 AKČNÍ CENA   AKČNÍ CENA    AKČNÍ CENA

Poštovní schránky z nerezového plechu
s vrchním hnědým lakem, sestava 2x2 s lemováním pro zazdění v interiéru nebo exteriéru  za super cenu 5.450 Kč! VÍCE INFO

Sestava schránek k zazdění s lemování, RAL 8017
stín

 AKČNÍ CENA   AKČNÍ CENA    AKČNÍ CENA

průhledné pozadí

Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí
Držák kapesníků a krabiček jednorázových rukavic
stín obrázku
Nově v nabídce také nástěnné držáky krabiček s jednorázovými rukavicemi nebo s kapesníky. Vyrábíme bílé, antracit, nerezové
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí


 PPL auto palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností PPL, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Po dohodoě je možné také menší zásilky zaslat na pobočku sítě Zásilkovny, nebo se za námi přijeďte podívat a můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí.
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí

Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Atypické dopisní a listovní schránky nerezové, ukázky realizací.

Panelákové schránky a nerezové schránky na zakázku.
 

Fotografie z realizací výroby atypických poštovních schránek
Ukázky poštovních schránek z naší výroby pro Vaši inspiraci

line

šipka zpět ZPĚT NA VÝBĚR        

line

Máme tu pro Vás připraveno na ukázku 20 fotografií: Dvě sestavy po dvou schránkách do plotu z gabionu, poštovní schránka Optimal PP se spodním prodloužením ve kterých jsou zvonková tlačítka, listovní schránka Optimal HP s dekoračním polepem, na zakázku box na letáky a na oznámení o uložení zásilky, průchozí (s vhozem od silnice a výběrem pošty od domu) schránka v šedé RAL 7037 do betonového sloupku, poštovní schránka Domingo s dekoračním polepem, nerezová dopisní schránka prohazovací v žlutém provedení, poštovní schránka Optimal HP s obráceným horním vhozem od silnice, sestava nerezových poštovních schránek v plochém provedení k zazdění, nerezové boxy na katalogy a propagační materiál, dopisní schránka Optimal PP s firemním logem, schránka kombinovaná s boxem na jídlonosič, ukázka povrchu našich schránek spolu se samolepícím polepem, poštovní schránka z nerezu s vhozem skrz vstupní branku, velký dopisní vhoz a dvířka na výběr pošty v černé barvě, nerezový dopisní vhoz k zazdění do sloupku, velká poštovní schránka zabudovaná ve štípaných tvárnicích BEST, dvířka na výběr pošty s plexi průhledem k zazdění, atypická dvířka k HUP a schránka v zelené barvě zabudovaná mezi sloupky u vstupní branky.


Foto ID: ZA-01
Nerezové schránky do Gabionu
Na zakázku vyrobeny dvě dvouschránky určené k montáži do gabionového plotu.

Schránka v gabionu, dopisní vhozy.     Schránky v gabionu, dvířka na výběr pošty.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-02
Schránka Optimal PP
Dle požadavku zákazníka schránka doplněna o spodní prodloužení a dvě zvonková tlačítka.

Nerezová schránka se zvonkem.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-03
Nerezová schránka Optimal HP
Na přání schránka Optimal HP s motivem na dvířkách schránky a jménem.

Dopisní schránka s horním vhozem pošty.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-04
Schránka na reklamní tisk a oznámení
Na zakázku jsme vyráběli i takovéto speciální schránky pro SVJ k uložení reklamního tisku a také k uložení oznámení o zásilkách. Vnitřní část schránky je oddělena přepážkou. Letáky se vhazují vrchní zvedací stříškou. Box je vyrobený z nerezového plechu s vrchní hnědou barvou RAL 8017. K uzamykání je namontovaný křídlový zámek "motýlek".

Box na letáky a oznámení pošty.
Stín fotky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-05
Schránka do sloupku
Poštovní schránka k zabudování do betonového sloupku, s lemováním z obou stran. Barevný odstín RAL 7037.

Čelní vhoz schránky do sloupku.
Stín fotky

 

Schránka k zabudování do sloupku.
Stín fotky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-06
Nový přírůstek v naší nabídce ...
V naší nabídce je nový typ poštovní schránky, který je o trochu menší než nabízený typ Optimal HP, avšak dostatečně prostorný pro poštu formátu A4 s obálkou a dostatečnou rezervou. Vrchní stříška je pod menším úhlem, boční stěny jsou silnější a schránka tak působí více dominantněji. Dekorace na schránce je pouze pro ukázku, doplněna může být logem vaší firmy, jménem, číslem popisným, ... Tuto schránku již najdete v naší stálé nabídce mezi domovními schránkami - typ Domingo.


stín tabulky

 

Dvě nerezové schránky.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-07
Schránka do sloupku
Poštovní schránka z nerezu a žlutém vrchním laku, výběr pošty z druhé strany a po obvodu lemování 20 mm na každou stranu.

Žlutá schránka k zazdění do slopupku.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-08
Nerezová schránka Optimal HP
Ukázka využití nerezové schránky Optimal HP umístěné na brance. Zákazníkem byla požadována změna umístění pantů (aby se dalo víko zvednout ze strany od silnice), doplnění dvířek plexisklem a umístění jmen majitelů.

Pohled na poštovní schránku od silnice.
stín tabulky

Vnitřní část schránky za plotem.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-09
Sestava nerezových schránek
Ukázka ležatých nerezových schránek k zazdění.

Blok ležatých schránek z kartáčované nerezi. Otevřené schránky.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-010
Nerezové boxy na katalogy
Na zakázku jsme vyráběli velké nerezové boxy pro firmu Semmelrock na propagační materiály.
Vrchní víko je zvedací, do boxu se pohodlně vejde formát A4 s dostatečnou rezervou.

Velké nerezové boxy na propagační materiály.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-011
Ukázka schránky Optimal PP
Jak může například vypadat naše nerezová schránka Optimal PP doplněna o logo vaší společnosti? Skvěle a ostudu určitě neudělá ;-)

Nerezová schránka Optimal PP s firemním logem
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-012
Kombinovaná dvouschránka
Schránka na poštu a box na jídlonosič, vše v jednom. Vrchní část je od spodní předělena přepážkou, každá část je samostatně uzamykatelná.
Do části schránky pro jídlonosič lze umístit dva třípatrové jídlonosiče vedle sebe.
 

Dvouschránka na poštu a na jídlonosič. Otevřená schránka s jídlonosičem.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-013
Detail povrchu
Často se nás ptáte, jak kartáčovaná nerez vypadá, jak jsou aplikována čísla ... Zde je jeden detail na kartáčovaný plech s vrchním ochranným lakem. Čísla popisná, různé dekorace a loga jsou řešena výřezem do samolepící folie.

Detail poštovní schránky a aplikace polepu.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-014
Chaberská knihovna
Pro odkládání knih mimo otevírací dobu jsme vyráběli schránku pro Chaberskou knihovnu. Schránka je z nerezového plechu s vrchním lakem odstínu RAL 8017, velkým vhozem za kterým jsou lamely proti vytažení knížek.
 

Schránka k odkládání knih - Chaberská knihovna.
stín tabulky

 

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-015
Černý vhoz na poštu a dvířka na výběr pošty
Doplněno o velké číslo popisné. Vhoz i dvířka z nerezu a vrchní černé barvě ( kovářská černá ), obojí doplněno o lemování.

Vhoz a dvířka na výběr pošty v černé barvě.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-016
Dopisní vhoz nerezový
Atypický dopisní vhoz z kartáčovaného nerezu s lemováním 20 mm na každou stranu + 5 mm vnitřní záhyb.
Celkový rozměr je 350 x 350 mm, pro montáž do otvoru 340 x 340 mm

Nerezový dopisní vhoz s dvojitým lemováním.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-017
Velká schránka ve sloupku z tvárnic
Na zakázku vyrobena atypická poštovní schránka z kartáčovaného nerezového plechu. Čelní vhoz od silnice, výběr poštu od domu.
Schránka o rozměru v. 410 / š.400 / h.210 mm + 20 mm lemování na každé straně.

Schránka průchozí do sloupku z tvárnic BEST.
stín tabulky

 

Poštovní schránka do pilíře z tvárnic BEST.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-018
Dvířka na výběr pošty
Nerezová dvířka pro montáž do sloupku na výběr pošty, spodní část doplněna o průhled s plexi sklem ( 150 x 150 mm ) s uzamykáním křídlovým zámkem "motýlek".

Nerezová dvířka do betonového sloupku na výběr pošty.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-019
Dvířka k HUP
Fotografie s atypickými dvířky z kartáčovaného nerezu k plynoměru.

Atypická dvířka k HUP - uzávěry plynu.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZA-020
Atypická průchozí poštovní schránka
Poštovní schránka v zelené barvě stejného odstínu jako oplocení byla zabudována mezi sloupky vjezdové brány a vstupní branky. Základem je nerezová schránka se zadním vhozem pošty od silnice a předním výběrem pošty ze strany od silnice. Dvířka doplněna o plexi průhled pro kontrolu obsahu a místo klasického zámku je zámek křídlový. Vždy nás potěší nejen zaslané fotografie namontovaných schránek, ale i Vaše vzkazy, jako například tento od pana Záruby, za který děkujeme!

Dobrý den pane Simone, jsem rád, že jsem narazil na netu na Vaše stránky. Nic podobně vstřícného a inspirativního jsem na netu nenašel a navíc je z nich cítit, že máte k Vaší tvorbě vztah. Objednal jsem si nejprve bránu, pak k ní časem branku a mezeru mezi nimi jsem udělal podle schránky. Ta je zlatým hřebem celého vjezdu-vchodu. Nebýt Vašich stránek, galerie a Vaši práce nebylo by to ono! Jsme také rádi, že budeme v galerii :) Přeji Vám, ať se dílo i nadále daří a mnoho dalších spokojených zákazníků! J. Záruba

 

Vnitřní část poštovní schránky s dvířky na výběr pošty.
stín tabulky

 

Část poštovní schránky od silnice pro vhazování pošty.
stín tabulky

 

 

 

 

 

 
šipka zpět 12. strana  
ZPĚT NA VÝBĚR


oddělovací čára

logo


Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

IČ: 69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
internet:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

Prodávající je plátce DPH v ČR
Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí
č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

1998 - 2023 copyright © Lukáš Simon
XML - HTML -
RECO


 

Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno
montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové


optimalizace PageRank.cz
 

 
Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek - formulář

náhradní zámek k poštovní schránce
časté otázky a odpovědi

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a revizní dvířka

zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové poštovní schránky do sestav
domovní dopisní a listovní schránky
levné poštovní schránky nerezové a panelákové
atypické poštovní schránky na zakázku

topení pro myslivce do kazatelny
držák krabiček rukavic a kapesníků
rámeček na jmenovku kovový 80 mm

sestava schránek malé do 10 ks
sestava schránek střední do 40 ks
sestava schránek velké nad 100 a více
sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande