Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí
tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Velké poštovní schránky typ MAX do panelákových sestav.

 

Hnědý blok poštovních schránek MAX.

Největší poštovní schránky do paneláku, typ Max.
 

Šedá poštovní schránka typ MAX, čtyř blok. Sestava dopisních schránek typ MAX v provedení šedý rám a hnědá dvířka. Velká paneláková schránka typ MAX hnědo šedý.

    Doporučujeme tento výrobek!

 


Poštovní schránky do sestavy, typ MAX, blok A
sestava čtyř dopisních schránek svařených u sebe

Rozměr jedné poštovní schránky:
výška: 292 mm / šířka: 343 mm / hloubka: 200 mm

Rozměr celé sestavy schránek:
výška: 584 mm / šířka: 686 mm / hloubka: 200 mm

Poštovní schránka MAX je díky svým rozměrům opravdu velká a vejde se do ní i několik balíčků z Číny / Aliexpressu, Ebay, apod. / Tento typ je oblíbenou volbou nových poštovních schránek do sestav panelových a bytových domů, ve kterých jsou nyní "dvojschránky". Vhoz i výběr pošty je vpředu, povrchová úprava v odstínu hnědé (RAL 8017), nebo šedé (RAL 7035). Ostatní barevné odstíny jsou na objednávku.

Každá schránka včetně kvalitního lamelového zámku a tří klíčů, dvířka jsou osazena rámečkem pro umístění jmenovky. Zadní stěna je předvrtána pro montáž. Určeno pouze do interiéru nebo do krytého exteriéru, k montáži na zeď nebo k zazdění. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy výše uvedených odstínů.

Při kombinování s jinými bloky není nutné mezi sebou dále spojovat, pro větší sestavy lze mezi sebou kombinovat všechny bloky schránek uvedených na této stránce. Jaké další bloky vhodně vybrat pro složení větší sestavy, rozměry a ceny sestav najdete na stránce sestavy schránek.


Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK
 

           

Víte, že ...
Montáž těchto schránek je snadná, protože na složení větší sestavy se dají mezi sebou kombinovat všechny bloky schránek uvedených na této stránce. Pokud se ale do montáže schránek pouštět nechcete, nechte to na nás! Montáž těchto schránek zajišťujeme po celé ČR!

Poštovní schránka typ MAX, blok A
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
2 727,30 Kč bez DPH
3 300,00 Kč vč. DPHPoštovní schránka typ MAX, blok A
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
2 727,30 Kč bez DPH
3 300,00 Kč vč. DPH

Poštovní schránka typ MAX, blok A
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
2 843,00 Kč bez DPH
3 440,00 Kč vč. DPHPoštovní schránka typ MAX, blok A
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
2 843,00 Kč bez DPH
3 440,00 Kč vč. DPH


stín tabulky

 


- Montáž sestavy poštovních schránek pro Vás zajistíme po celé ČR včetně demontáže a likvidace původních schránek.
- Pro lepší přehled poštovních schránek nahlédněte do
tabulky.
- K novým schránkám Vám zdarma natiskneme jmenovky, seznam prosím zašlete s objednávkou !
-
MAX je označení pro schránky kde velikosti jedné schránky je vždy 292 / 343 / 200 mm.
 

- Jiný rozměr poštovních schránek?
- více informací zde

 
- Jiný barevný odstín těchto schránek?
Vzorník RAL k poštovním schránkám. - více informací zde

 
- Montáž nových poštovních schránek?
obrázek - montáž
- zašlete nám poptávku zde
stín tabulky

 

 

 

Hnědý blok dvou schránek nad sebou typ MAX
 

Největší poštovní schránky do paneláku, typ Max.

Šedy blok dvou schránek nad sebou typ MAXŠedo/hnědý blok dvou schránek nad sebou typ MAXHnědo/šedý blok dvou schránek nad sebou typ MAX    
 

 


Poštovní schránky do sestavy, typ MAX, blok B
sestava dvou schránek svařených nad sebou

Rozměr jedné poštovní schránky:
výška: 292 mm / šířka: 343 mm / hloubka: 200 mm

Rozměr celé sestavy schránek:
výška: 584 mm / šířka: 343 mm / hloubka: 200 mm

Velké a prostorné poštovní schránky - poštovní schránka MAX. Díky rozměru nabídne upravdu spoustu prostoru pro Vaši poštu a menší balíčky. Vhoz i výběr pošty je vpředu. Povrchová úprava je v nabídce s odstínem barvy hnědé (RAL 8017) nebo šedé (RAL 7035).

Každá schránka včetně zámku a tří klíčů, dvířka s rámečkem pro umístění jmenovky. Zadní stěna je předvrtána pro montáž. Určeno pouze do interiéru nebo do krytého exteriéru, k montáži na zeď nebo k zazdění. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy výše uvedených odstínů, jiné odstíny jsou dostupné na objednání.

Při kombinování s jinými bloky není nutné mezi sebou dále spojovat. Jaké další bloky vhodně vybrat pro složení větší sestavy, rozměry a ceny sestav najdete na stránce sestavy schránek.


Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK
 

Doporučujeme tento výrobek!

Víte, že ...
Montáž těchto schránek je snadná, protože na složení větší sestavy se dají mezi sebou kombinovat všechny bloky schránek uvedených na této stránce. Pokud se ale do montáže schránek pouštět nechcete, nechte to na nás! Montáž těchto schránek zajišťujeme po celé ČR!

 

Poštovní schránka typ MAX, blok B
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
1 363,60 Kč bez DPH
1 650,00 Kč vč. DPHPoštovní schránka typ MAX, blok B
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
1 363,00 Kč bez DPH
1 650,00 Kč vč. DPH


Poštovní schránka typ MAX, blok B
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
1 421,50 Kč bez DPH
1 720,00 Kč vč. DPHPoštovní schránka typ MAX, blok B
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
1 421,50 Kč bez DPH
1 720,00 Kč vč. DPH 

 

 


Šedé schránky vedle sebe, typ MAX, blok C
Největší poštovní schránky do paneláku, typ Max.


Hnědé schránky vedle sebe, typ MAXŠedo hnědé schránky vedle sebe, typ MAX, blok C

Hnědo šedé schránky vedle sebe, typ MAX    
 


Poštovní schránky do sestavy, typ MAX, blok C
sestava dvou schránek svařených vedle sebe

Rozměr jedné poštovní schránky:
výška: 292 mm / šířka: 343 mm / hloubka: 200 mm

Rozměr celé sestavy schránek:
výška: 292 mm / šířka: 686 mm / hloubka: 200 mm

Poštovní schránky typ MAX jsou díky rozměrům opravdu velké a vejde se do ní pošta i za několik dní vaší nepřítomnosti. Vhoz i výběr pošty je vpředu. Povrchová úprava je v nabídce s odstínem barvy hnědé (RAL 8017) nebo šedé (RAL 7035).

Každá schránka včetně zámku a tří klíčů, dvířka s rámečkem pro umístění jmenovky. Zadní stěna je předvrtána pro montáž. Určeno pouze do interiéru nebo do krytého exteriéru, k montáži na zeď nebo k zazdění. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy výše uvedených odstínů, jiné odstíny jsou dostupné na objednání.

Při kombinování s jinými bloky není nutné mezi sebou dále spojovat. Jaké další bloky vhodně vybrat pro složení větší sestavy, rozměry a ceny sestav najdete na stránce sestavy schránek.

 

Víte, že ...
Montáž těchto schránek je snadná, protože na složení větší sestavy se dají mezi sebou kombinovat všechny bloky schránek uvedených na této stránce. Pokud se ale do montáže schránek pouštět nechcete, nechte to na nás! Montáž těchto schránek zajišťujeme po celé ČR!

Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK


Doporučujeme tento výrobek!
 

Poštovní schránka typ MAX, blok C
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
1 363,60 Kč bez DPH
1 650,00 Kč vč. DPHPoštovní schránka typ MAX, blok C
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
1 363,60 Kč bez DPH
1 650,00 Kč vč. DPH


Poštovní schránka typ MAX, blok C
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
1 421,50 Kč bez DPH
1 720,00 Kč vč. DPHPoštovní schránka typ MAX, blok C
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
1 421,50 Kč bez DPH
1 720,00 Kč vč. DPH 

 

 Schránka do panelákové sestavy, hnědá, typ MAX, blok D
 

Největší poštovní schránky do paneláku, typ Max.


Schránka do panelákové sestavy, šedo-hnědá, typ MAXSchránka do panelákové sestavy, šedá, typ MAXSchránka do panelákové sestavy, hnědo-šedá, typ MAX

 

 

 


Poštovní schránka do sestavy, typ MAX, blok D
samostatná schránka do sestavy

Rozměr poštovní schránky:
výška: 292 mm / šířka: 343 mm / hloubka: 200 mm

Poštovní schránka MAX je díky svým rozměrům opravdu velká a patří mezi největší schránky které vyrábíme a můžeme vám nabídnout. Vhoz i výběr pošty je vpředu. Povrchová úprava je v nabídce s odstínem barvy hnědé (RAL 8017) nebo šedé (RAL 7035).

Každá schránka včetně zámku a tří klíčů, dvířka s rámečkem pro umístění jmenovky. Zadní stěna je předvrtána pro montáž. Určeno pouze do interiéru nebo do krytého exteriéru, k montáži na zeď nebo k zazdění. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy výše uvedených odstínů, jiné odstíny jsou dostupné na objednání.

Při kombinování s jinými bloky není nutné mezi sebou dále spojovat. Jaké další bloky vhodně vybrat pro složení větší sestavy, rozměry a ceny sestav najdete na stránce sestavy schránek.Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK


Doporučujeme tento výrobek!

Víte, že ...
Montáž těchto schránek je snadná, protože na složení větší sestavy se dají mezi sebou kombinovat všechny bloky schránek uvedených na této stránce. Pokud se ale do montáže schránek pouštět nechcete, nechte to na nás! Montáž těchto schránek zajišťujeme po celé ČR!

Poštovní schránka typ MAX, blok D
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
681,80 Kč bez DPH
825,00 Kč vč. DPHPoštovní schránka typ MAX, blok D
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
681,80 Kč bez DPH
825,00 Kč vč. DPH


Poštovní schránka typ MAX, blok D
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
710,00 Kč bez DPH
860,00 Kč vč. DPHPoštovní schránka typ MAX, blok D
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
710,00 Kč bez DPH
860,00 Kč vč. DPH 

 


Blok tří poštovních schránek nad sebou, hnědé typ MAX.
Největší poštovní schránky do paneláku, typ Max.

 

Šedá sestava velkých poštovních schránek, typ MAX. Schránky do panelákové sestavy, hnědý rám a šedá dvířka, typ MAX. Velké dopisní schránky, typ MAX s šedým rámem a hnědými dvířky.
   

 

 


Poštovní schránky do sestavy, typ MAX, blok E
sestava tří schránek svařených nad sebou

Rozměr jedné poštovní schránky:
výška: 292 mm / šířka: 343 mm / hloubka: 200 mm

Rozměr celé sestavy schránek:
výška: 876 mm / šířka: 343 mm / hloubka: 200 mm

Poštovní schránka MAX je díky svým rozměrům opravdu velká a patří mezi schránky pro náročné majitele, kteří vyžadují velký prostor pro poštu i za několik dní své nepřítomnosti na adrese. Vhoz i výběr pošty je vpředu. Povrchová úprava je v nabídce s odstínem barvy hnědé (RAL 8017) nebo šedé (RAL 7035). Tento blok tří schránek nad sebou je takto svařen jako jeden celek pro rychlejší montáž.

Každá schránka včetně zámku a tří klíčů, dvířka s rámečkem pro umístění jmenovky. Zadní stěna je předvrtána pro montáž. Určeno pouze do interiéru nebo do krytého exteriéru, k montáži na zeď nebo k zazdění. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy výše uvedených odstínů, jiné odstíny jsou dostupné na objednání.

Při kombinování s jinými bloky není nutné mezi sebou dále spojovat. Jaké další bloky vhodně vybrat pro složení větší sestavy, rozměry a ceny sestav najdete na stránce sestavy schránek.

 

Víte, že ...
Montáž těchto schránek je snadná, protože na složení větší sestavy se dají mezi sebou kombinovat všechny bloky schránek uvedených na této stránce. Pokud se ale do montáže schránek pouštět nechcete, nechte to na nás! Montáž těchto schránek zajišťujeme po celé ČR!

Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK

 

Doporučujeme tento výrobek!

Poštovní schránka typ MAX, blok E
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
2 045,50 Kč bez DPH
2 475,00 Kč vč. DPHPoštovní schránka typ MAX, blok E
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
2 045,50 Kč bez DPH
2 475,00 Kč vč. DPH


Poštovní schránka typ MAX, blok E
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
2 132,20 Kč bez DPH
2 580,00 Kč vč. DPHPoštovní schránka typ MAX, blok E
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
2 132,20 Kč bez DPH
2 580,00 Kč vč. DPH


 

 

Poštovní schránky typ MAX jsou prakticky největší námi nabízené poštovní schránky vhodné do bytových domů pro montáž velkých sestav. Ve většině případů se tyto schránky volí jako náhrada za "dvojschránky", protože jsou velikostí nejpodobnější. Tyto schránky nabízíme v odstínech barvy hnědé, šedé a v kombinaci těchto odstínů. V případě zájmu samozřejmě není překážkou vyrobit schránky ve vámi požadovaném odstínu. Pro tyto poštovní schránky zajišťujeme také montáž včetně demontáže a likvidace schránek původních.

 

 

Co dál do sestavy poštovních schránek přidat?
Sestavu poštovních schránek můžete také rozšířit praktickými doplňky:
 


Box na reklamní tisk a letáky
typ XXL


Pro všechny, kteří nechtějí mít schránky plné reklamních letáků nabízíme nástěnný box na reklamní materiály. Určeno výhradně pro montáž v interiéru. Objem tohoto boxu na letáky je 500 ks listů formátu A4. Dodáván je včetně montážního materiálu.

Barevné provedení: šedá / hnědá
Rozměr: v.25,7 / š.37,0 / h.8,5 cm

- Doporučujeme ke každé sestavě schránek

šedá barva schránek Box na reklamní tisk, typ XXL, šedý
355,40 Kč bez DPH
430,00 Kč vč. DPHhnědá barva schránek Box na reklamní tisk, typ XXL, hnědý
355,40 Kč bez DPH
430,00 Kč vč. DPHstín tabulky

 

 

kontrolní otvory ve schránce


Kontrolní otvory ve dvířkách schránky

Pro optickou kontrolu je možné dodat schránky s otvory (průzory) ve spodní části dvířek. Průměr otvorů je 12 mm a umístěné jsou 3 v jedné řadě vedle sebe. Cena je za doplnění otvorů ve dvířkách u jedné schránky.
Kontrolní průhledové otvory ve dvířkách schránky
24,80 Kč bez DPH
30,00 Kč včetně DPH

 
stínování

 

 


Informační magnetická nástěnka šedá
 


Magnetická nástěnka, typ XXL, hnědá

578,50 Kč bez DPH
700,00 Kč vč. DPH

 

Informační nástěnka do společných prostor
typ XXL


Magnetická informační nástěnka je vhodná k doplnění sestav poštovních schránek ať už samostatně nebo začleněním do sestavy.
Dodáváno včetně montážního materiálu a 7 ks magnetů. Nabízí se v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035. V případě objednávky schránek v jiném odstínu je možné i tuto nástěnku dodat ve stejné barvě.

Rozměr informační nástěnky:
51,4 /
74,0  / 8,5 cm

- Doporučujeme ke každé sestavě schránek
 

 

Magnetická nástěnka, typ XXL, šedá

578,50 Kč bez DPH
700,00 Kč vč. DPH

 

stín tabulky

 

 

 


 Na ukázku pár fotografií sestav poštovních schránek typ MAX
další ukázky najdete mezi fotkami z našich realizací ZDE

 

Největší poštovní schránky typ MAX.
stín tabulky

Největší poštovní schránky které vyrábíme jsou typ Max - zde v bílé barvě a sestavě 4x4.
Dvířka schránek jsou doplněna o číselné značení.

 

 

 

Hluboké poštovní schránky zazděné, typ MAX PLUS.
stín tabulky
 

Sestavy poštovních schránek po montáži v Praze 10.
stín tabulky

Zazděné sestavy schránek typ MAX v šedé barvě odstínu RAL 7035. Fotografie je po montáži a zednickém začištění před výmalbou. Montáž těchto schránek byla v bytovém domě v Praze. Jedna sestava schránek 4x10 a dvě sestavy 5x4.
 

 

 

Velké poštovní schránky v sestavě, typ MAX, Děčín.
stín tabulky

20 VELKÝCH poštovních schránek typ MAX v kombinaci barevných odstínů hnědé a šedé.
Na zakázku jsme vyrobili nástěnku atypického rozměru, která je umístěna uprostřed sestavy a schránky bez vhozové sklapky. Fotografie je z realizace montáže poštovních schránek v Děčíně.

 

 

 

 

Šedá sestava poštovních schránek typ MAX
stín tabulky

Sestava poštovních schránek typ MAX v šedé barvě. Fotografie z realizace montáže v panelovém domě v Praze.
Tento blok je celkem pro 24 majitelů, odstín šedé je RAL 7035.

 

 

 

 

Velké poštovní schránky - montáž Plzeň.
stín tabulky

Poštovní schránky typ MAX v hnědém odstínu RAL 8017. Nové schránky jsme dodávali včetně zajištění montáže pro SVJ v Plzni. Celkem je 24 schránek a jedna pro potřeby SVJ.

 

 

 

 

Dvoubarevná paneláková sestava velkých dopisních schránek typ MAX.
stín tabulky

Naše velké poštovní schránky typ MAX jsme také dodávali do bytového domu v Rychnově nad Kněžnou.
Na přání byla barevná kombinace oranžových dvířek a šedého rámu. Každá schránka doplněna číslem.

 

 

Sestava velkých poštovních schránek typ Max PLUS.
stín tabulky

Sestava poštovních schránek typ MAX v barevném provedení hnědý rám a šedá dvířka.
Celkem má sestava 66 ks a montáž schránek byla provedena v Českých Budějovicích.

 

 

 

 


stín tabulky

Menší sestava s osmi dopisními schránkami - montáž schránek na Slovensku ve městě Martin.

 

 

 

 

Montáž schránek Praha 1 - typ MAX PLUS.
stín tabulky

Jedna z dalších realizací s montáží poštovních schránek v Praze. Typ MAX v kombinaci černé a bílé barvy.
 


 

 

stín tabulky


oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

© 1998-2021 Copyright Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

Q&A - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande