Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Poštovní schránky typ Klasik PLUS, panelákové schránky do sestav.

TYP A 3XL, hnědá sestava čtyř poštovních schránek u sebe
sestava schránek TYP A 3XL šedásestava schránek TYP A 3XL hnědý rám a šedá dvířkasestava poštovních schránek TYP A 3XL - šedý rám a hnědá dvířka
 

rozměr poštovní schránky
Rozměr celé sestavy poštovních schránek:

výška: 43,4 cm / šířka: 66 cm / hloubka: 14 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:
výška: 21,7 cm /
šířka: 33 cm / hloubka: 14 cm
 

 


Hluboké poštovní schránky typ Klasik plus.
Poštovní schránky typ Klasik PLUS

blok A
Čtyři poštovní schránky u sebe v bloku jako jeden celek

Tato sestava je svařena jako jeden celek ze čtyř schránek. Každá schránka je včetně dvou kusů klíčků a rámečku na dvířkách pro umístění jména. U rozměru těchto schránek bylo vycházeno z typu Klasik, ale s přidanou hloubkou o 5,5 cm více. Rozdíl mezi poštovními schránkami Klasik a Klasik PLUS je tedy v hloubce schránek. Ostatní rozměry jsou totožné.
Pošta se do této schránky vhazuje i vybírá vpředu, zadní stěna je předvrtána pro montáž. Tento typ poštovní schránky je pouze do interiéru nebo do krytého exteriéru. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy v odstínu hnědé RAL 8017, nebo šedé RAL 7035. Jiné odstíny jsou dostupné na objednání. Uvedené ceny jsou za celou sestavu poštovních schránek tak jak je na fotografii.

Víte, že ...
na složení většího bloku schránek lze tento typ schránky kombinovat se všemi schránkami na této stránce ? Odpadá tak montáž každé schránky samostatně, což šetří nejen Váš čas, ale i montážní materiál. K připevnění této sestavy totiž potřebujete pouze 4 hmoždinky a 4 šrouby.
Z jakých typů schránek doporučujeme složit větší sestavy schránek.

Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK

TYP Klasik PLUS, blok A
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
1 917,36 Kč bez DPH
2 320,00 Kč včetně DPHTYP Klasik PLUS, blok A
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
1 1917,36 Kč bez DPH
2 320,00 Kč včetně DPH

 

TYP Klasik PLUS, blok A
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
2 016,53 Kč bez DPH
2 440,00 Kč včetně DPHTYP Klasik PLUS, blok A
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
2 016,53 Kč bez DPH
2 440,00 Kč včetně DPH


stínování

 

 


- Montáž těchto poštovních schránek do panelových a bytových domů provádíme po celé ČR
- Pro lepší přehlednost poštovních schránek nahlédněte do
tabulky.
- Všechny
typy schránek na této stránce lze mezi sebou kombinovat pro rychlejší složení větších sestav. 
- K novým schránkám Vám zdarma natiskneme jmenovky, seznam majitelů stačí zaslat mailem s objednávkou!
- Klasik PLUS
je označení pro schránky kde velikosti jedné schránky je vždy 217 / 330 / 140 mm

 

- Jiný rozměr poštovních schránek?
- více informací zde

 
- Jiný barevný odstín poštovních schránek?
Vzorník RAL k poštovním schránkám. - více informací zde

 
- Montáž nových poštovních schránek?
obrázek - montáž
- zašlete nám poptávku zde

 
stínování

 

 


informace


Jaký je rozdíl - poštovní schránky typ Klasik nebo Klasik PLUS?

Poštovní schránky typ Klasik PLUS vychází ze základního provedení typu poštovní schránky Klasik, ale s přidanou hloubkou schránky na 140 mm oproti základním 85 mm. Ostatní rozměry jsou totožné.

stínování

 

 


TYP B 3XL, hnědá sestava dvou schránek nad sebou
šedá sestava dvou schránek nad sebou - TYP B 3XLTYP B 3XL - sestava schránek nad sebou hnědý rám a šedá dvířkaTYP B 3XL - sestava dvou schránek nad sebou šedý rám a hnědá dvířka
 


 
rozměr poštovní schránky
Rozměry celé sestavy poštovních schránek:
výška: 43,4 cm / šířka: 33 cm / hloubka: 14 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:

výška: 21,7 cm /
šířka: 33 cm / hloubka: 14 cm


 


Hluboké poštovní schránky typ Klasik plus.
Poštovní schránky typ Klasik PLUS

blok B

Dvě poštovní schránky nad sebou jako jeden celek

Sestava je svařena jako jeden celek ze dvou poštovních schránek nad sebou. Každá schránka je dodávána včetně dvou kusů klíčků a rámečku na dvířkách schránky pro umístění jména vlastníka. Pošta se do této schránky vhazuje i vybírá vpředu, zadní stěna je předvrtána pro montáž. Tento typ poštovní schránky je pouze do interiéru nebo do krytého exteriéru. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy v odstínu hnědé RAL 8017, nebo šedé RAL 7035. Jiné odstíny jsou dostupné na objednání. Uvedené ceny jsou za celou sestavu poštovních schránek tak jak je na fotografii.

Víte, že ...
na složení většího bloku schránek lze tento typ schránky kombinovat se všemi schránkami na této stránce? Není tedy nutná montáž každé schránky samostatně. K připevnění této sestavy potřebujete 4 hmoždinky a 4 šrouby.
Z jakých typů schránek doporučujeme složit větší sestavy schránek.
 

Dostupnost skladem: zjistit stav ikona OK

TYP Klasik PLUS, blok B
hnědá barva schránek  hnědý rám a hnědá dvířka
958,68 Kč bez DPH
1 160,00 Kč včetně DPHTYP Klasik PLUS, blok B
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
958,68 Kč bez DPH
1 160,00 Kč včetně DPH


TYP Klasik PLUS, blok B
šedá barva schránek hnědá barva schránek  šedý rám a hnědá dvířka
1 008,26 Kč bez DPH
1 220,00 Kč včetně DPHTYP Klasik PLUS, blok B
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
1 008,26 Kč bez DPH
1 220,00 Kč včetně DPH


stínování

 

 


hnědá sestava dvou schránek vedle sebe, TYP C 3XL
šedá sestava poštovních schránek vedle sebe TYP C 3XLsestava dvou poštovních schránek vedle sebe hnědý rám a šedá dvířka TYP C 3XLTYP C 3XL - poštovní schránky v sestavě vedle sebe, šedý rám a hnědá dvířka

 
 

rozměr poštovní schránky
Rozměry celé sestavy poštovních schránek:
výška: 21,7 cm / šířka: 66 cm / hloubka: 14 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:
výška: 21,7 cm /
šířka: 33 cm / hloubka: 14 cm


Hluboké poštovní schránky typ Klasik plus.
Poštovní schránky typ
Klasik PLUS

blok C

Dvě poštovní schránky vedle sebe jako jeden celek

Sestava je svařena jako jeden celek ze dvou poštovních schránek vedle sebe. Každá schránka je dodávána včetně dvou kusů klíčků a rámečku na dvířkách schránky pro umístění jména vlastníka. Pošta se do této schránky vhazuje i vybírá vpředu, zadní stěna je předvrtána pro montáž. Tento typ poštovní schránky je pouze do interiéru nebo do krytého exteriéru. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy v odstínu hnědé RAL 8017, nebo šedé RAL 7035. Jiné odstíny jsou dostupné na objednání. Uvedené ceny jsou za celou sestavu poštovních schránek tak jak je na fotografii.

Víte, že ...
na složení většího bloku schránek lze tento typ schránky kombinovat se všemi schránkami na této stránce? Není tedy nutná montáž každé schránky samostatně. K připevnění této sestavy potřebujete pouze 2 hmoždinky a 2 šrouby.
Z jakých typů schránek doporučujeme složit větší sestavy schránek.
 
Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK

 

TYP Klasik PLUS, blok C
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
958,68 Kč bez DPH
1 160,00 Kč včetně DPH
TYP Klasik PLUS, blok C
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
958,68 Kč bez DPH
1 160,00 Kč včetně DPH


 

TYP Klasik PLUS, blok C
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
1 008,26 Kč bez DPH
1 220,00 Kč včetně DPH
TYP Klasik PLUS, blok C
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
1 008,26 Kč bez DPH
1 220,00 Kč včetně DPH


stínování

 

 


hnědá poštovní schránka TYP D 3XL
TYP D 3XL - šedá poštovní schránka do sestavyTYP D 3XL - poštovní schránka hnědý rám a šedá dvířkaTYP D 3XL - poštovní schránka šedý rám a hnědá dvířka

 

 
rozměr poštovní schránky
Rozměry poštovní schránky:

výška: 21,7 cm / šířka: 33 cm / hloubka: 14 cm


Hluboké poštovní schránky typ Klasik plus.
Poštovní schránka do sestavy, typ
Klasik PLUS

blok D

Samostatná poštovní schránka do sestavy

Poštovní schránka jako doplněk sestavy větších bloků je dodávána včetně dvou kusů klíčků a rámečku na dvířkách schránky pro umístění jména vlastníka. Pošta se do této schránky vhazuje i vybírá vpředu, zadní stěna je předvrtána pro montáž.
Tento typ poštovní schránky je pouze do interiéru nebo do krytého exteriéru. U rozměru těchto schránek bylo vycházeno z typu Klasik, ale s přidanou hloubkou o 5,5 cm více. Rozdíl mezi poštovními schránkami Klasik a Klasik PLUS je tedy v hloubce schránek. Ostatní rozměry jsou totožné. Poštovní schránka je vyrobená z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy v odstínu hnědé RAL 8017, nebo šedé RAL 7035. Jiné odstíny jsou dostupné na objednání. Uvedené ceny jsou za 1 ks poštovní schránky.

Víte, že ...
na složení nepravidelného tvaru sestavy schránek lze tento typ schránky kombinovat se všemi schránkami na této stránce?
Z jakých typů schránek doporučujeme složit větší sestavy schránek.

Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK

 

TYP Klasik PLUS, schránka D
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
479,34 Kč bez DPH
580,00 Kč včetně DPH
TYP Klasik PLUS, schránka D
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
479,34 Kč bez DPH
580,00 Kč včetně DPH


 

TYP Klasik PLUS, schránka D
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
504,13 Kč bez DPH
610,00 Kč včetně DPH
TYP Klasik PLUS, schránka D
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
504,13 Kč bez DPH
610,00 Kč včetně DPH


stínování

 

 


sestava tří schránek nad sebou, TYP E 3XL

TYP E 3XL - sestava tří poštovních schránek s hnědým rámem a šedými dvířky TYP ETYP E 3XL šedá sestava poštovních schránek tří nad sebouTYP E 3XL sestava tří poštovních schránek nad sebou s šedým rámem a hnědými dvířky
 

            
rozměr poštovní schránky
Rozměry celé sestavy poštovních schránek:
výška: 65,1 cm / šířka: 33 cm / hloubka: 14 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:
výška: 21,7 cm
/ šířka: 33 cm / hloubka: 14 cm


 


Hluboké poštovní schránky typ Klasik plus.
Poštovní schránky typ Klasik PLUS

blok E

Tři poštovní schránky nad sebou v bloku jako jeden celek

Sestava tří poštovních schránek nad sebou je dodávána včetně dvou kusů klíčků a rámečku na dvířkách schránky pro umístění jména vlastníka. Pošta se do této schránky vhazuje i vybírá vpředu, zadní stěna je předvrtána pro montáž. Tento typ poštovní schránky je pouze do interiéru nebo do krytého exteriéru. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy v odstínu hnědé RAL 8017, nebo šedé RAL 7035. Jiné odstíny jsou dostupné na objednání. Uvedené ceny jsou za celou sestavu poštovních schránek tak jak je na fotografii.
 

Víte, že ...
na složení většího bloku schránek lze tento typ schránky kombinovat se všemi schránkami na této stránce ? Odpadá tak montáž každé schránky samostatně. Tento typ poštovní schránky doporučujeme především pro sestavy schránek, ve které požadujete 3 řádky a libovolný počet sloupců. V tomto případě stačí pouze tyto bloky montovat na zeď vedle sebe.
Z jakých typů schránek doporučujeme složit větší sestavy schránek.

Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK

 

TYP Klasik PLUS, blok E
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
1 438,02 Kč bez DPH
1 740,00 Kč včetně DPH
TYP Klasik PLUS, blok E
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
1 438,02 Kč bez DPH
1 740,00 Kč včetně DPH

 

TYP Klasik PLUS, blok E
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
1 512,40 Kč bez DPH
1 830,00 Kč včetně DPH
TYP Klasik PLUS, blok E
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
1 512,40 Kč bez DPH
1 830,00 Kč včetně DPH

 

stínování

 

 

Sestavu poštovních schránek můžete také doplnit následujícími výrobky:


Box na reklamní tisk a letáky

Pro všechny, kteří nechtějí mít schránky plné reklamních letáků nabízíme nástěnný box na reklamní materiály. Určeno výhradně pro montáž v interiéru. Box pojme 500 ks listů formátu A4, dodáván včetně montážního materiálu.

Barevné provedení: šedá / hnědá
Rozměr: 21,7 / 33,0 / 8,5 cm

- Doporučujeme ke každé sestavě schránek


Box na reklamní tisk Klasik - šedý:
380,20 Kč bez DPH
460,00 Kč včetně DPHBox na reklamní tisk Klasik - hnědý:
380,20 Kč bez DPH
460,00 Kč včetně DPHstínování

 

 

kontrolní otvory ve schránce


Kontrolní otvory ve dvířkách schránky

Pro optickou kontrolu je možné dodat schránky s otvory (průzory) ve spodní části dvířek. Průměr otvorů je 12 mm a umístěné jsou 3 v jedné řadě vedle sebe. Cena je za doplnění otvorů ve dvířkách u jedné schránky.
Kontrolní průhledové otvory ve dvířkách schránky
29,00 Kč bez DPH
35,00 Kč včetně DPH

 
stínování


 

 

123


Číselné označení poštovní schránky

Poštovní schránky je možné označit číslicemi pro rychlejší orientaci ve větším počtu schránek. Barva číslic je vždy volena kontrastně. Výška číslic 4 cm, font tučný Arial. Umístění v pravém horního rohu dvířek.

Dostupnost: na objednávku není skladem
Na objednávku je možné jiný font i umístění na schránce.
Cena za číselné označení schránky
20,66 Kč bez DPH
25,00 Kč včetně DPH
 
stínování

 

 


Informační magnetická nástěnka šedá
 


Nástěnka Klasik - hnědá

">

495,80 Kč bez DPH
600,00 Kč včetně DPH

 


Informační nástěnka do společných prostor


Magnetická informační nástěnka je vhodná k doplnění sestav poštovních schránek ať už samostatně nebo začleněním do sestavy.
Dodáváno včetně montážního materiálu a 7 ks magnetů. Nabízíme v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035 - případně v jiném odstínu dle poštovních schránek.

Rozměr informační nástěnky: 43,4 / 66 / 8,5 cm

- Doporučujeme ke každé sestavě schránek
- Po dohodě je možné dodat nástěnku v uzamykatelném provedení. 

Nástěnka Klasik - šedá

">

495,80 Kč bez DPH
600,00 Kč včetně DPH


 

stínování

 


Na ukázku několik fotografií sestav z poštovních schránek typ Klasik PLUS
další ukázky najdete mezi fotkami z našich realizací ZDE

 

Sestava schránek Klasik PLUS.
stín tabulky
" ... sestava schránek Klasik v kombinaci hnědá a béžová s boxem na letáky ... "

 

 

Blok schránek do sestavy, typ Klasik PLUS
stín tabulky
" ... v šedé barvě a boxem na letáky ... "

 

 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

1998 - 2022 copyright © Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

náhradní zámek do schránky
otázky a odpovědi - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické poštovní schránky na zakázku

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande