Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Ideální panelákové schránky stojaté na výšku, typ Ideal.


šedý blok A, poštovní schránka typ Ideal

Poštovní schránka na výšku - typ Idelal, blok čtyř schránekpoštovní schránka typ Ideal šedý rám a hnědá dvířka, blok A.hnědá sestava schránek typ Ideal, blok A.Poštovní schránka na výšku stojatá, typ Ideal.

Poštovní schránky typ Ideal, blok A
Čtyři poštovní schránky u sebe

Rozměry celé sestavy poštovních schránek:
výška: 68,8 cm / šířka: 54,4 cm / hloubka: 10,0 cm


Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:

výška: 34,4 cm
/ šířka: 27,2 cm / hloubka: 10,0 cm

Poštovní schránka typ Ideal je stojatá schránka (na výšku) s předním vhozem a předním výběrem pošty, zadní strana schránky je předvrtána pro montáž. Blok A je sestava čtyř poštovních schránek svařených k sobě jako jeden celek. Ideální je do sestav bloků do paneláků a bytových domů. Kombinovat lze se všemi  bloky schránek typ Ideal, které jsou na této stránce. Dvířka jsou opatřena rámečkem pro umístění jmenovky, vhoz je krytý sklapkou, schránka je včetně kvalitního zámku a tří kusů klíčů, kterých máme 500 kombinací. Určeno výhradně pro montáž v interiéru. Vyrobeno z ocelového plechu s povrchovou úpravou - standartně v odstínech světle šedé RAL 7035 a hnědé RAL 8017. Jiné odstíny jsou dostupné za příplatek. Typ Ideal je ideální volba v poměru cena / velikost a užitečnost.
 

Víte, že ...
- Chcete-li sestavit blok poštovních schránek, je možné kombinovat tuto sestavu se všemi schránkami TYP Ideal, (blok A, B, C, D, E). V čem je výhoda této sestavy? Například montáží dvou těchto sestav vedle sebe snadno vytvoříte sestavu pro osm majitelů! Nemusíte tedy montovat každou schránku zvlášť. Zde najdete, j
aké bloky schránek doporučujeme na složení větší sestavy.

- Tři klíče u každé schránky již v základu!

Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK

 

TYP Ideal, blok A
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
1 851,20 Kč bez DPH
2 240,00 Kč včetně DPHTYP Ideal, blok A
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
1 851,20 Kč bez DPH
2 240,00 Kč včetně DPH


Uvedené ceny jsou za celou sestavu 4 ks poštovních schránek tak jak je na fotografii výše.
 

TYP Ideal, blok A
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
1 950,40 Kč bez DPH
2 360,00 Kč včetně DPHTYP Ideal, blok A
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
1 950,40 Kč bez DPH
2 360,00 Kč včetně DPH


stín tabulky

 

 


- Pro lepší přehled poštovních schránek nahlédněte do
tabulky.
- K novým schránkám Vám zdarma natiskneme jmenovky, seznam prosím zašlete s objednávkou !

- Všechny
typy schránek na této stránce lze mezi sebou kombinovat pro rychlejší složení větších sestav.
- Ideal je označení pro schránky kde velikosti jedné schránky je vždy 344x272x100 mm.
 

- Jiný rozměr poštovních schránek?
- více informací zde

 
- Jiný barevný odstín poštovních schránek?
Vzorník RAL k poštovním schránkám. - více informací zde

 
- Montáž nových poštovních schránek?
obrázek - montáž
- zašlete nám poptávku zde
stín tabulky

 

 


šedá sestava dvou schránek nad sebou, blok B, typ Ideal.

Poštovní schránka typ Ideal, blok dvou schránek nad sebou ( blok B )Blok B, typ Ideal. Poštovní schránka dvoubarevná - šedá + hnědá.Hnědá sestava poštovních schránek typ Ideal, blok B.Poštovní schránka na výšku stojatá, typ Ideal.

Poštovní schránky typ
Ideal, blok B
Dvě poštovní schránky nad sebou

Rozměry celé sestavy poštovních schránek:
výška: 68,8 cm / šířka: 27,2 cm / hloubka: 10,0 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:

výška: 34,4 cm / šířka: 27,2 cm / hloubka: 10,0 cm

Poštovní schránka typ Ideal je stojatá schránka na výšku s předním vhozem a předním výběrem pošty, zadní strana schránky je předvrtána pro montáž. Vhodná je do sestav bloků do paneláků a bytových domů. Kombinovat lze se všemi  bloky schránek typ Ideal, které jsou na této stránce. Dvířka jsou opatřena rámečkem pro umístění jmenovky a vhoz je krytý sklapkou. Blok B je složen ze dvou schránek nad sebou svařených v jeden celek. Každá schránka je včetně kvalitního zámku a tří kusů klíčů. Určeno výhradně pro montáž v interiéru. Vyrobeno z ocelového plechu s povrchovou úpravou, standartně v odstínech světle šedé RAL 7035 a hnědé RAL 8017. Jiné odstíny jsou dostupné za příplatek.
 

Víte, že ...
- TYP Ideal, blok B je možné kombinovat se všemi nabízenými schránkami které najdete na této stránce? Tento typ například můžete použít při montáži s blokem A a snadno tak vytvořit sestavu pro šest majitelů!
Jaké bloky schránek doporučujeme na složení větší sestavy.

- Tři klíče u každé schránky již v základu!

Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK

                                 Doporučujeme tento výrobek!

TYP Ideal, blok B
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
925,60 Kč bez DPH
1 120,00 Kč včetně DPHTYP Ideal, blok B
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
925,60 Kč bez DPH
1 120,00 Kč včetně DPH


Uvedené ceny jsou za celou sestavu 2 ks poštovních schránek tak jak je na fotografii výše.

TYP Ideal, blok B
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
975,20 Kč bez DPH
1 180,00 Kč včetně DPHTYP Ideal, blok B
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
975,20 Kč bez DPH
1 180,00 Kč včetně DPH


stín tabulky

 

 


šedé poštovní schránky typ Ideal, blok C.

Sestava dopisních schránek typ Ideal, blok C. Paneláková sestava dvou schránek vedle sebe, typ Ideal, blok C.Hnědé schránky typ Ideal, blok C.
Poštovní schránka na výšku stojatá, typ Ideal.              Doporučujeme tento výrobek!

Sestava schránek typ
Ideal, blok C
Dvě poštovní schránky vedle sebe

Rozměry celé sestavy poštovních schránek:
výška: 34,4 cm / šířka: 54,4 cm / hloubka: 10,0 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:

výška: 34,4 cm
/ šířka: 27,2 cm / hloubka: 10,0 cm

Sestava dvou schránek svařených vedle sebe jako jeden celek - blok C. Stojaté schránky na výšku s předním vhozem se sklapkou a předním výběrem pošty, zadní strana schránky je předvrtána pro montáž. Vhodná je do sestav bloků do paneláků a bytových domů. Kombinovat lze se všemi  bloky schránek typ Ideal, které jsou na této stránce. Dvířka jsou opatřena rámečkem pro umístění jmenovky, kvalitním zámkem a třemi klíči. Určeno výhradně pro montáž v interiéru. Vyrobeno z ocelového plechu s povrchovou úpravou, standartně v odstínech světle šedé RAL 7035 a hnědé RAL 8017. Jiné odstíny jsou dostupné za příplatek.
 

Víte, že ...
- K sestavení většího bloku schránek není potřeba montovat každou schránku zvlášť! Tento blok je možné kombinovat se všemi schránkami TYP Ideal, které jsou uvedené na této stránce. Například montáží dvou těchto sestav vedle sebe snadno vytvoříte řádek čtyř poštovních schránek. J
aké bloky schránek doporučujeme na složení větší sestavy.

- Tři klíče u každé schránky již v základu!

Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK

 

TYP Ideal, blok C
hnědá barva schránek  hnědý rám a hnědá dvířka
925,60 Kč bez DPH
1 120,00 Kč včetně DPHTYP Ideal, blok C
šedá barva schránek  šedý rám a šedá dvířka
925,60 Kč bez DPH
1 120,00 Kč včetně DPH


Uvedené ceny jsou za celou sestavu 2 ks poštovních schránek tak jak je na fotografii výše.

TYP Ideal, blok C
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
975,20 Kč bez DPH
1 180,00 Kč včetně DPHTYP Ideal, blok C
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
926,26 Kč bez DPH
1 180,00 Kč včetně DPH


stín tabulky

 

 


Šedá paneláková schránka, blok D, typ Ideal.


Poštovní schránka do sestavy, blok D, typ Ideal.Stojatá vysoká schránka dvoubarevná, typ Ideal, blok D.Nástěnná schránka do sestav, blok D, typ Ideal.Poštovní schránka
do sestavy, typ Ideal, blok D
Poštovní schránka do sestavy k typu Ideal

Rozměr poštovní schránky:
výška: 34,4 cm / šířka: 27,2 cm / hloubka: 10,0 cm

Poštovní schránka je vhodná k doplnění sestavy poštovních schránek, je osazena kvalitním zámkem, třemi klíči a rámečkem 2 x 6,5 cm pro umístění jmenovky. Zadní stěna je předvrtána pro připevnění. Chcete-li sestavit blok neboli sestavu poštovních schránek, je možné kombinovat se schránkami označenými Ideal. Schránky jsou pouze pro montáž v interiéru nebo do krytého exteriéru. Jaké typy schránek doporučujeme na složení větší sestavy.

Víte, že ...
- Schránka je včetně tří klíčů již v základu?
 

Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK


Poštovní schránka na výšku stojatá, typ Ideal.           Doporučujeme tento výrobek!

 

TYP Ideal, schránka blok D
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
462,80 Kč bez DPH
560,00 Kč včetně DPHTYP Ideal, schránka blok D
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
462,80 Kč bez DPH
560,00 Kč včetně DPH


Uvedené ceny jsou za poštovní schránku na fotografii výše.

TYP Ideal, schránka blok D
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
487,60 Kč bez DPH
590,00 Kč včetně DPHTYP Ideal, schránka blok D
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
487,60 Kč bez DPH
590,00 Kč včetně DPH


stín tabulky

 

 


Tři dopisní schránky vedle sebe v bloku. Typ Ideal, blok E.Sestava tří panelákových schránek typ Ideal, blok E.Schránky do paneláku, blok E, typ Ideal.Hnědé panelákové schránky na výšku.
Poštovní schránka na výšku stojatá, typ Ideal.           Doporučujeme tento výrobek!

 


Poštovní schránka typ Ideal, blok E
Tři poštovní schránky vedle sebe

Rozměry celé sestavy poštovních schránek:
výška: 34,4 cm / šířka: 81,6 cm / hloubka: 10,0 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:

výška: 34,4 cm /
šířka: 27,2 cm / hloubka: 10,0 cm

Tři poštovní schránky typ Ideal svařené jako jeden blok. Schránky jsou orientované na výšku s čelním vhozem a čelním výběrem pošty, zadní strana schránky je předvrtána pro montáž. Vhodná je do sestav bloků do paneláků a bytových domů. Kombinovat lze se všemi  bloky schránek typ Ideal, které jsou na této stránce. Dvířka jsou opatřena rámečkem pro umístění jmenovky, kvalitním zámkem a třemi klíči. Vhoz je se sklapkou. Určeno výhradně pro montáž v interiéru. Vyrobeno z ocelového plechu s povrchovou úpravou, standartně v odstínech světle šedé RAL 7035 a hnědé RAL 8017. Jiné odstíny jsou dostupné za příplatek.
 

Víte, že ...
- Tento blok schránek lze kombinovat se všemi schránkami TYP Ideal, které najdete na této stránce. Montáží více těchto bloků vedle sebe můžete jednoduše vytvořit sestavu. Například při montáži pěti kusů těchto sestav vedle sebe snadno vytvoříte sestavu pro deset majitelů. Jaké bloky schránek doporučujeme na složení větší
sestavy.

- Tři klíče u každé schránky již v základu!

Dostupnost skladem: zjistit stav ikona OK

 

TYP Ideal, blok E
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
1 388,40 Kč bez DPH
1 680,00 Kč včetně DPHTYP Ideal, blok E
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
1 388,40 Kč bez DPH
1 680,00 Kč včetně DPH


Uvedené ceny jsou za celou sestavu 3 ks poštovních schránek tak jak je na fotografii výše.
 

TYP Ideal, blok E
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
1 462,80 Kč bez DPH
1 770,00 Kč včetně DPHTYP Ideal, blok E
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
1 462,80 Kč bez DPH
1 770,00 Kč včetně DPH


 

stín tabulky

 


Co dál k Vaší nové sestavě schránek?
Sestavu poštovních schránek můžete také doplnit praktickými výrobky:
 


ilustrační foto


Box na reklamní tisk a letáky


Nechcete letáky a reklamní tisk do poštovní schránky? Využijte nástěnný box, ze kterého si odebere letáky každý zájemce sám. Lze jej začlenit do sestavy schránek Ideal, protože je stejně velký jako jedna poštovní schránka. Pojme až 500 listů formátu A4 a je určen výhradně pro montáž v interiéru. Součástí boxu je montážní materiál. Tento box je možné dodat i bez nápisu "REKLAMNÍ TISK", případně doplnit text podle vás.

Barevné provedení: šedá / hnědá
Rozměr:
v.344 / š.272 / h.100 mm

- Doporučujeme ke každé sestavě schránek


šedá barva schránek Box na reklamní tisk a letáky, typ Ideal, šedý
429,80 Kč bez DPH
520,00 Kč včetně DPHhnědá barva schránek Box na reklamní tisk a letáky, typ Ideal, hnědý
429,80 Kč bez DPH
520,00 Kč včetně DPHstín tabulky

 

 

kontrolní otvory ve schránce


Kontrolní otvory ve dvířkách schránky

Pro optickou kontrolu je možné dodat schránky s otvory (průzory) ve spodní části dvířek. Průměr otvorů je 12 mm a umístěné jsou 3 v jedné řadě vedle sebe. Cena je za doplnění otvorů ve dvířkách u jedné schránky.
Kontrolní průhledové otvory ve dvířkách schránky
24,80 Kč bez DPH
30,00 Kč včetně DPH

 
stín tabulky

 

 


Nástěnka na výšku, šedá, typ Ideal.


Nástěnka typ Ideal, hnědá

685,95 Kč bez DPH
830,00 Kč včetně DPH

 


Informační magnetická nástěnka do sestavy schránek
typ Ideal


Magnetická informační nástěnka je vhodná k doplnění sestav poštovních schránek ať už samostatně, nebo začleněním do sestavy - rozměrově je stejně velká jako blok schránek 2x2.
Dodáváme včetně montážního materiálu a 7 ks magnetů. Nabízíme v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035. V případě objednávky schránek v jiném odstínu je možné i tuto nástěnku dodat ve stejné barvě. Doporučujeme ke každé sestavě schránekPoštovní schránka na výšku stojatá, typ Ideal.
Rozměr nástěnky:
v.688 / š.544 / h.100 mm
 


Nástěnka typ Ideal, šedá

685,95 Kč bez DPH
830,00 Kč včetně DPH

 

stín tabulky

 

 


Na ukázku ještě pár fotografií sestav z poštovních schránek typ IDEAL

další ukázky najdete mezi fotkami z našich realizací
ZDE

 

Šedo bílá sestava poštovních schránek typ Ideal.
stín tabulky

Z fotografií je jasné, že u tohoto typu schránek vedou světlé odstíny. Zde byla kombinace odstínu bílé 9003 na dvířka schránek a rám je v odstínu světle šedé RAL 7035. Střed sestavy tvoří nástěnka typ XXL a pod ní dva boxy na letáky typ XXL.

 

 

 

Šedá sestava schránek IDEAL.
stín tabulky
"...Menší sestava osmi poštovních schránek typ Ideal v šedém provedení RAL 7035 ... "

 

 

 

Sestava schránek do paneláku typ Ideal.
stín tabulky

"...Poštovní schránky v sestavě 19 kusů a dva boxy na letáky - vše šedá RAL 7035,
dvířka na přání SVJ s kontrolními otvory a číselným označením ..."

 

 


stín tabulky
"Světle šedá sestava poštovních schránek typ Ideal v panelovém domě pro 30 majitelů.
Dvířka jsou doplněna o kontrolní otvory"

 

 

 

Blok schránek IDEAL dvoubarevné.
stín tabulky
" 24 kusů poštovních schránek v barevném provedení hnědý rám a šedá dvířka ... "

 

stín tabulky


oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

1998 - 2022 copyright © Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

náhradní zámek do schránky
otázky a odpovědi - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické poštovní schránky na zakázku

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande