Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí
tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Poštovní schránky na zakázku, atypické nerezové.

Poštovní schránky na míru atypické.
 

Fotografie z realizací výroby atypických poštovních schránek
Ukázky poštovních schránek z naší výroby pro Vaši inspiraci

Nenašli jste schránku kterou potřebujete?
Nevadí, protože poštovní schránky přímo vyrábíme, umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Ať už jde o speciální rozměr schránky nebo barevné provedení ... Nezáleží přitom jestli potřebujete pouze jednu poštovní schránku k rodinnému domku na plot, bránu či do sloupku, nebo do paneláku celou sestavu poštovních schránek. Přesvědčte se, že i zakázková výroba atypické poštovní schránky na míru je levná i kvalitní!

line

tlačítko výběru NE Panelákové sestavy poštovních schránek ANO výběrové tlačítko Nerezové domovní a atypické schránky tlačítko výběru NE Zaujalo nás
výběrové tlačítko NE Zobrazit kategorie        

line

Info žárovka Máme tu pro Vás připraveno 20 fotografií: Zakázková výroba schránky kombinované s úložným prostorem pro jídlonosič, nerezový box na poštu s horním vhozem a bez uzamykání, nerezová schránka Domingo, plynová dvířka se schránkou a dvířky k elektroměru, bílá poštovní schránka Domingo, blok tří atypických schránek, černý dopisní vhoz, blok dvou schránek s lemováním pro zazdění, velký dopisní vhoz z nerezu, žlutá schránka k zazdění, poštovní schránka Optimal PP s firemním logem, nerezová schránka s velkým úložným prostorem, poštovní schránka Optimal HP s obráceným vrchním vhozem směrem k silnici, poštovní schránka k zazdění doplněna o zvonkové tlačítko a lemování, schránka na letáky v oranžové barvě, atypický dopisní vhoz z nerezu se zvonkem, dvířka na výběr pošty k zabudování do sloupku, typická dvířka k HUP z nerezu, poštovní schránka Optimal PP v černé barvě s plexi průhledem a červeno bílá dopisní schránka s firemním logem.
 

 


Foto ID: ZA-0
Nerezová schránka s bočním vhozem

Nová poštovní schránka k rodinnému domku měla několik specialit provedení - První požadavkem byl boční otevřený vhoz, dalším byl požadavek na velký plexi průhled ve dvířkách a třetí byl rozměr, který je v.450 / š.300 a hloubka pouhých 70 mm. Dvířka byla bez zámku či jiného mechanizmu na uzamčení, dvířka drží zavřena magnet a pro otevření je otvor v místech, kde bývá zámek. Síla rámu schránky je 30 mm. Výroba pro nás nebyla žádný problém a výsledek práce se líbí nejen nám, ale hlavně zákazníkovi ;o)

Vysoká schráka s velkým plexi průhledem ve dvířkách.
stín tabulky

 

 

 

Foto ID: Z-00
Dopisní vhoz z nerezu
Jirouškovi se na nás obrátili s žádostí na výrobu čelního vhozu v atypickém rozměru. Vhoz je pro montáž do betonového hladkého sloupku, po obvodě lemovací lišta 20 mm na překrytí spáry mezi vhozem a betonem. Ve spodní části doplněn text se jménem a zvonkové tlačítko. Zadní část k výběru pošty ponechali původní a vlastní výroby.

 

Dopisní vhozové čelo z nerezu se zvonkem a jménem.
stín tabulky

 

 

 

Foto ID: Z-01
Schránka s vrchním vhozem pošty
Na zakázku vyrobená dopisní schránka z kartáčovaného nerezu s vrchním vhozem pod zvedacím víkem, dvířka doplněna o plexi průhled pro optickou kontrolu obsahu schránky.

Nerezová schránka s vrchním vhazováním pošty.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-02
Box na poštu
Na zakázku vyrobený velký box na poštu u kterého byl zákazníkem požadován volný velký vhoz bez uzamykání.
Jako u všech našich schránek do exteriéru je i tato z nerezového plechu s transparentním lakem a dle zadání zákazníka s nápisem "POŠTA" a číslem domu.

Nerezový box na poštu bez zámku.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-03
Nerezová schránka Domingo
Fotografie od zákazníka po montáži nové schránky typ Domingo.

Nerezová schránka Domingo.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-04
Všichni pohromadě
Fotografie od zákazníka. Poštovní schránka, dvířka k HUP, přístup k elektroměru a malá dvířka k ovládání brány. Vše kartáčovaná nerez.

Nerezová schránka, dvířka HUP a elektroměr.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-05
Bílá poštovní schránka
Fotografie od zákazníka. Nerezová schránka Domingo v čistě bílé RAL 9003 a polepem firemního loga.

Bílá poštovní schránka Domingo.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-06
Sestava tří schránek
Malá sestava tří atypických poštovních schránek. Dvě schránky jsou uzamykatelné zámkem s klíčem, třetí je s uzamykáním křídlovým zámkem "motýlek". Všechny  schránky jsou z nerezového plechu s vrchní hnědou RAL 8017. 

Atypická trojschránka.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-07
Černý dopisní vhoz
Dle zadání zákazníka jsme vyrobili černý dopisní vhoz na poštu který je v základu z nerezového plechu. Vrchní černá je odstín RAL 9005, kovářská černá. Polep na schránce v barvě zlaté.

Dopisní vhoz na poštu v černé barvě.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-08
Nerezové poštovní schránky

Na zakázku vyrobena sestava dvou schránek z kartáčovaného nerezového plechu, schránky jsou připravené s lemováním po obvodu k zazdění. Na přání zákazníka je levá schránka poloviční, než schránka pravá. Pro snadnější obsluhu je u obou schránek shodný zámek i klíče. Celková šíře včetně lemování je 800 mm a výška 370 mm. Hloubka těchto schránek je 100 mm.

Sestava dvou schránek z nerezového plechu.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-09
Nerezový dopisní vhoz se zvonkem
Atypický velký dopisní vhoz doplněný o zvonkové tlačítko a samolepící polep.

Nerezový dopisní vhoz se zvonkem.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-010
Schránka v pískově žluté barvě
V atypickém rozměru vyrobena schránka s čelním vhozem i výběrem pošty. Povrch je v odstínu pískově žluté RAL 1014 a po obvodu lemování 20 mm na každou stranu pro překrytí přechodu mezi zdí a schránkou.

Pískově žlutá, krémová schránka.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-011
Červeno bílá schránka s firemním logem
Poštovní schránka Optimal PP z nerezu a kombinací bílé a červené barvy. Dvířka doplněna o firemní logo.

Venkovní schránka s firemním logem.
Stín fotky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-012
Nerezová schránka k zazdění do sloupku
Na zakázku vyrobená schránka z kartáčovaného nerezového plechu, určena k umístění do betonového sloupku. Vhoz i výběr pošty je řešen vpředu, box je pro větší objem zásilek.

Nerezová schránka s velkým úložným prostorem.
stín tabulky

 

Boční pohled na schránku do sloupku.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-013
Nerezová schránka Optimal HP
Poštovní schránka z naší nabídky typ Optimal HP, ale s otočeným vrchním víkem a doplněna o plexi průhled ve dvířkách. Montáží nad plotovky lze snadno vhazovat poštu.

 Schránka s vhozem pošty od silnice.       Dvířka schránky s plexi průhledem.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-014
Nerezová schránka Optimal PP do fasády
Poštovní schránka Optimal PP doplněna o obvodové lemování, prodlouženou spodní část a zvonkové tlačítko. Pro montáž do fasády. 

Schránka z nerezu s prodloužením a zvonkovými tlačítky.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-015
Atypická schránka oranžová
Schránka atypických rozměrů s horním vhozem. Dvířka s uzávěrem na otočný knoflík. Schránka slouží pouze k odkládání reklamních letáků.

Oranžová dopisní schránka na letáky.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-016
Nerezový dopisní vhoz
Na zakázku vyrobený dopisní vhoz z kartáčovaného nerezu doplněný o zvonkové tlačítko. Celkový rozměr vhozu je v.100 / š.330 / h.100 mm + 20 mm lemování na každou stranu.

Nerezový vhoz na poštu.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-017
Nerezová výběrová dvířka
Na zakázku vyrobena atypická dvířka pro výběr pošty. Určeno k zapuštění do betonového sloupku.

Dvířka na výběr pošty.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-018
Nerezová dvířka k plynoměru
Na zakázku vyrobena atypická dvířka k plynoměru. Kartáčovaná nerez s vrchním transparentním lakem.

Atypická dvířka k plynoměru.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-019
Černá poštovní schránka
Poštovní schránka Optimal PP v základu z nerezu + vrchní černý lak RAL 9005 kovářská černá. Dle přání zákazníka ve dvířkách plexi průhled a motiv na dvířkách.

Černá poštovní schránka s plexi průhledem.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: Z-020
Poštovní schránka s logem
Schránka na firemní poštu, logo dle dodaného podkladu. Typ Optimal PP v kombinaci červené a bílé barvy.

Dopisní schránka s firemním logem.
stín tabulky
 

 

 

Foto ID: Z-021
Nerezová dvouschránka
Na přání zákazníka vyrobena dvouschránka jako jeden celek, jedna schránka s panty vlevo, druhá schránka panty vpravo.

Nerezové poštovní schránky - dvou schránka.
stín tabulky

 

 

Jsme sice na konci stránky, ale tady teprve začínáme ... Pojďte kouknout na další fotky ;-)
 Nyní jsme na straně číslo 1  


 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 

 

 

 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

© 1998-2021 Copyright Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

Q&A - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande