Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí
tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Poštovní schránky domovní na plot i do sloupku.

Poštovní schránky na míru atypické.
 

Fotografie z realizací
Ukázky poštovních schránek z naší výroby pro Vaši inspiraci

line

tlačítko výběru NE Panelákové sestavy poštovních schránek ANO výběrové tlačítko Nerezové domovní a atypické schránky tlačítko výběru NE Zaujalo nás
výběrové tlačítko NE Zobrazit kategorie        

line        
 

Info žárovka Máme tu pro Vás připraveno na ukázku 20 fotografií: Schránka z kartáčovaného nerezu s lemováním po obvodu, velký dopisní vhoz z tlačítkem na zvonek, schránka do gabionu s velkými dvířky na výběr pošty, plochá schránka do betonové zdi s vhozem od silnice a výběrem u domu, velká schránka zakomponována do vstupní branky, nerezová průchozí schránka ve sloupku ze štípaných tvárnic, schránka v odstínu antracit na vstupní brance, vysoká poštovní schránka v hnědé barvě, poštovní schránka na vstupní brance s vhozem od silnice a s výběrem za plotem, velká nerezová schránka s velkým průhledem ve dvířkách, zeleno bílá schránka s vrchním vhazováním pošty, nerezový dopisní vhoz se zvonkem a jménem, nerezová schránka zakomponována do vstupní branky, velký dopisní vhoz se třemi zvonky, atypická poštovní schránka s vrchním vhozem, nerezová schránka s hnědým lakem zakomponována do brány, schránka s předním vhozem.

 

 

Foto ID: ZB-01
Nerezová schránka k zazdění do sloupku
Na zakázku vyrobená schránka z kartáčovaného nerezu o rozměru 220/330/100 mm s čelním lemování 20 mm na každou stranu. Schránka je určena k zapuštění do betonového sloupku u vstupní branky. Doplněno o název ulice a čp., dvířka schránky bez zámku, pouze s otočným knoflíkem.

Nerezová schránka pro zabudování do zdi.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-02
Naše nová firemní schránka
Aby kovářova kobyla nechodila bosa, vyrobili jsme si schránku i pro nás ;-) Poštovní schránka je v kombinaci nerezového rámu s vrchním lakem šedé barvy a dvířka z kartáčovaného nerezu, vhazování pošty je pod vrchní stříškou. Abyste nás při cestě k nám dobře našli, doplnili jsme schránku samozřejmě o naše logo.

Nová firemní poštovní schránka SIMON.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-03
Dopisní vhoz k zazdění
Na zakázku vyrobený dopisní vhoz, doplněný o zvonkové tlačítko a jméno. Vše z kartáčovaného nerezu, lemování 20mm na každou stranu.

Atypický nerezový dopisní vhoz se zvonkem.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-04
Poštovní schránka do 80 cm sloupku s plexi průhledem dvířek
Dle zadání zákazníka jsme vyrobili dopisní schránku do 80 cm hlubokého sloupku. Požadavek byl i na velký plexi průhled ve dvířkách, šikmý vnitřek a obvodové lemování 25 mm na každou stranu. Na fotografiích je schránka před montáží a umístění do sloupku. Vyrobená poštovní schránka je z kartáčovaného nerezu.
 

Před montáží - vhoz k poštovní schránce.
stín tabulky

 

Před montáží - výběrová dvířka na doručenou poštu.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-05
Poštovní schránka k zabudování
Další hlubokou schránku jsme vyráběli pro FÚ v Plzni, tentokrát s hloubkou 95cm. Schránka je z nerezového plechu a vrchním RAL 7035 - světle šedá.

Výběrová dvířka k zazděné poštovní schránce.
stín tabulky

Vhazovací část k poštovní schránce.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-06
Poštovní schránka do branky
Schránku na míru si u nás zadali do výroby manželé Lazárkovi. Celonerezová schránka v RAL 7035 je k zabudování do pevné části vstupní branky. Vhoz od silnice, výběr od domu, místo zámku otočný knoflík. Rozměr schránky 600/300/130 mm.

Poštovní schránka namontovaná v brance - tahokov. Dvířka.
stín tabulky
 

Schránka do tahokovu - vhazovací část.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-07
Průchozí nerezová poštovní schránka
K rodinnému domku jsme dodávali novou schránku na zakázku vyrobenou dle přání majitelů - čelní vhoz, zadní výběr a dvě zvonková tlačítka, lemování čelního vhozu a místo zámku pouze otočný knoflík. Jména u zvonků a číslo popisné si zajistil pískováním zákazník. Ale i my vám tuto možnost brzy také nabídneme ;-)

Zazděná dopisní schránka se zvonkem.
stín tabulky

Dvířka na výběr pošty.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-08
Poštovní schránka do branky s pletivem.
Do vchodové branky byla namontována průchozí poštovní schránka Optimal PZ v odstínu antracit RAL 7016, dvířka doplněna o průhled s plexisklem pro kontrolu obsahu schránky.

Poštovní schránka a na brance s pletivem.
stín tabulky

Dopisní schránka na brance s pletivem.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-09
Vysoká poštovní schránka
Dle přání zákazníka jsme vyrobili vysokou poštovní schránku s horním vhozem. Vrchní lak v odstínu RAL 8017. Rozměr schránky je v.600 / š.350 / h. 150 mm

Vysoká nerezová schránka s horním vhozem.
stín tabulky
 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-010
Poštovní schránka do dřevěné branky
Z venkovní strany namontovaný hranatý dopisní vhoz a z vnitřní strany poupravená schránka Optimal PZ. Dvířka schránka doplněna o průhled s plexisklem a místo klasického zámku na klíče byl namontovaný otočný knoflík.

Poštovní vhoz na brance s dřevěnou výplní.
stín tabulky

 

Schránka na výběr pošty v brance s dřevěnou výplní.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-011
Průchozí dopisní schránka
Nerezová schránka o rozměru 25x25x10 cm v hnědém odstínu RAL 8017 s plexi průhledem, před a po montáži.

Atypická poštovní schránka s plexi průhledem.
stín tabulky

 

Domovní poštovní schránka z nerezu.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-012
Schránka s velkým průhledem
Na zakázku vyrobena velká dopisní schránka z kartáčovaného nerezu. Schránka je s předním průhledem s plexisklem na formát A4.

Velká nerezová schránka s plexi průhledem.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-013
Domovní schránka Optimal HP
Na přání zákazníka upravena poštovní schránka typ Optimal HP ( s horním vhozem ) na zelenou RAL 6009 a ve stejném odstínu polep dvířek s motivem květiny a jmenovkou.

Zelená dopisní schránka Simon - Optimal HP.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-014
Nerezový dopisní vhoz
Dle dodaných rozměrů / 330 x 140 mm / vyrobený dopisní vhoz z kartáčovaného nerezu doplněný o zvonkové tlačítko a  nápis se jménem majitele.

Nerezový dopisní vhoz včetně zvonkového tlačítka.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-015
Nerezová atypická schránka
Na zakázku vyrobena poštovní schránka pro montáž do otvoru vstupní branky. Povrch kartáčovaná nerez, vhoz od silnice a výběr pošty od domu. Dvířka doplněna o průhled s plexisklem a místo na klíče je zámek křídlový - motýlek.

Vhoz pošty ve vstupní bráně.
stín tabulky

 

Schránka do vstupní branky.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-016
Nerezový dopisní vhoz na zakázku
S požadavkem na výrobu atypického vhozu na poštu do sloupku se na nás obrátila rodina Kostelencova. Požadavkem byl nejen atypický rozměr vhozu, ale také umístění tří zvonkových tlačítek. Protože se bude vhoz montovat do betonového sloupku, je dodán včetně lemování 20 mm na každou stranu.

Nerezový dopisní vhoz se zvonkem
stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-017
Vysoká schránka s horním vhozem a bočním výběrem pošty
Opravdovou specialitou byla výroba vysoké atypické poštovní schránky s horním vhozem a bočním výběrem. Výběrová dvířka byla doplněna o průhled z plexiskla, vnitřek schránky je pak s vyjímatelným dnem v polovině schránky. Montáž schránky je z boku na sloupek plotu.

Otevřená poštovní schránka s horním vhazováním
stín tabulky

 

Schránka na sloupku, foto od silnice.      Namontovaná schránka, pohled od domu.
stín tabulky     stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-018
Průchozí schránka v brance
Na zakázku vyrobena poštovní schránka s předním vhozem z ulice a a zadním výběrem pošty ze zahrady. Zákazníkem požadované rozměry byly takové, aby se schránka vešla mezi výplň plotu. Nová schránka je z nerezového plechu doplněna o křídlový zámek typ "motýlek". Fotografie namontované schránky přinášíme níže.

Poštovní schránka atypická namontovaná v plotě.     Atypická poštovní schránka.
stín tabulky     stín tabulky

 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-019
Domovní nerezová schránka Optimal
Schránka s předním vhozem a předním výběrem pošty k rodinnému domu Čihákových u které byl požadován odstín dvířek k barvě fasády ( RAL 1017 - žluť šafránová ) domu a tělo schránky v barvě střechy ( RAL 8017 - čokoládová ). Na schránku doplněno číslo popisné a jméno v hnědé barvě. Vnitřní grafika dle zadání zákazníka.

Žluto hnědá dopisní schránka k rodinnému domu.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Foto ID: ZB-020
Dopisní vhozy a dvířka na poštu v RAL 7034
Na zakázku vyrobené dopisní vhozy a dvířka na výběr pošty. Vše je z nerezového plechu s vrchním lakem v odstínu RAL 7034, který ladí s dalšími doplňky u stavby. Dvířka byla na přání doplněna o plexi průhledy pro kontrolu pošty.

Dvířka na výběr pošty nerezová - RAL 7034.
Stínování obrázku.


Nerezové dopisní vhozy v odstínu RAL 7034
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

 

Jsme asi v půlce, takže ještě hodně fotek před námi ... Pojďte na to ;-)
 Nyní jsme na straně číslo 4  


 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 

 

 

 

 

 

 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

© 1998-2021 Copyright Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

Q&A - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande