Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Domovní nerezové schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

 


nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí
tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Poštovní schránky, nerezová dvířka a dopisní vhozy na zakázku.

Poštovní schránky na míru atypické.
 

Fotografie z realizací
Ukázky poštovních schránek z naší výroby pro Vaši inspiraci

line

Panelákové sestavy poštovních schránek ANO Nerezové domovní a atypické schránky Zobrazit kategorie

line

Info žárovka Máme tu pro Vás připraveno na ukázku 20 fotografií: Velká dopisní schránka s horním vhazováním pošty, poštovní schránka v červené barvě s bílou dekorační květinou, nerezová schránka do branky se samostatným dopisním vhozem, hnědá schránka na brance s vhozem od silnice, dopisní schránka s trubkou na noviny ve spodní části, dopisní schránka s trubkou na noviny ve vrchní části, velký nerezový box na poštu s vhozem od silnice a výběrem pošty od domu, malá sestava ležatých nerezových schránek ve sloupku ze štípaných tvárnic, velký sběrný box na poštu k odeslání, bílá dopisní schránka s lemováním k zabudování pod omítku, schránka Optimal HP s horním vhazováním pošty a firemním logem na dvířkách,

 

Foto ID: ZAF-01
Velká dopisní schránka
Pro mateřskou školu Mánesova v Kostelci nad Orlicí jsme vyráběli velkou dopisní schránku s horním vhozem. Schránka je velká 450x350x200 mm, vyrobena z nerezového plechu a vrchní bílou RAL 9003, dvířka s potiskem.

Velká schránka pro školku Kostelec nad Orlicí.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-02
Červená poštovní schránka
Venkovní nerezová schránka Optimal PP ( přední vhoz i přední výběr zásilek ) v odstínu červené RAL 3011 a dekoračním motivem květiny.

Dopisní schránka z nerezu s vrchním červeným lakem v odstínu RAL 3011.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-03
Nerezová poštovní schránka do sloupku z hladkých tvárnic
Poštovní schránka Optimal PP doplněna o spodní prodloužení 100 mm se zvonkovými tlačítky, dvířka s plexi průhledem pro rychlou kontrolu obsahu schránky, místo uzamykání na klíč je otočný knoflík a po obvodu lemování 20 mm k překrytí spáry mezi tvárnicemi a schránkou. Vše kartáčovaná nerez. Zákazník spokojený a my máme radost ;o)

 

 Poštovní schránka v betonovém sloupku se zvonky a průhledem.
Stínování obrázku.

 

 

 

Foto ID: ZAF-04
Nerezová poštovní schránka Optimal

Zakázková výroba nerezové poštovní schránky Optimal s povrchovou úpravou v odstínu hnědé RAL 8017 a s menšími výrobními úpravami.

Dobrý den, pane Simone,
před nedávnem jsem u Vás objednal dopisní schránku pro základní školu v Čeperce u Pardubic a Vy jste mne požádal o fotografie, jak byla schránka namontována. Posílám tedy fotografie. Schránka je zavěšena na dodaném profilu a zespodu jsou přišroubovány zarážky proti vyvěšení. Zpředu jsou přidělány dvě duralové příčky, přidržující schránku na svislých tyčích plotu. Vše je sešroubováno nerezovými šroubky (s nízkou oblou hlavou, aby se nezachytávaly tiskoviny), a to zevnitř proti snadné možnosti odcizení. Příčky vpředu jsou překryty destičkou s nalepeným logem školy.
Vedení školy bylo s provedením schránky i s montáží nadmíru spokojeno. Doufám, že i Vám obrázky přispějí k propagaci. Ještě jednou děkuji za spolupráci. S pozdravem, Milan Svoboda


Nerezová dopisní schránka s vrchním hnědým lakem.
Stínování obrázku.

Část vhazovací Pohled na vhoz dopisní schránky od silnice.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-05
Poštovní schránka Optimal
Nerezová venkovní schránka Optimal bez povrchové úpravy doplněna nástavbou pro noviny a obrázkem sýkorky dle přání zákazníka.
 

Dobrý den.
Schránka perfektní jsme moc spokojení, samolepky super. Peníze investované do tak krásné schránky nejsou vyhozené a hlavně s Vaší schránkou máme reprezentativní vstup do domu. Určitě doporučíme schránku všem známým, myslím že by to mohl být do budoucna i dobrý svatební dar, či dar do nových domů kamarádů či příbuzných. Moc děkujeme za Váš vstřícný přístup.
Krásné vánoční svátky, šťastný nový rok, hlavně zdraví a úspěchů v podnikání Vám přeje rodina S. ze Slaného.
 

Venkovní nerezová poštovní schránka Optimal s trubkou na noviny.
Stínování obrázku.

Schránka z nerezu s nástavbou pro noviny a logem.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-06
Na fotografii venkovní nerezová poštovní schránka Optimal II s zadním vhozem a předním výběrem která byla doplněna "nástavbou roury" pro noviny. Barevný odstín 7001 šedostříbrná.

 

Venkovní nerezová schránka s rourou na noviny.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-07
Velká poštovní schránka

Poštovní schránka byla vyrobena na míru dle požadavků zákazníka, schránka s rozměrem 300x400x200 mm určená k montáži na hliníkové vstupní dveře z vnitřní strany - Vhoz pošty je ze zadní strany a výběr pošty dvířky z přední strany. Požadavek byl také na barevný odstín, stejný jako vstupní dveře - odstín RAL 7016, antracit.

Poštovní schránka v odstínu vstupních dveří RAL 7016
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-08
Prosklená dopisní schránka
Poštovní schránka vyrobena dle přání zákazníka z nerezového plechu s prosklenými dvířky pro optickou kontrolu obsahu schránky. Montáž schránky je na vchodových dveřích s dřevěnou výplní, vhoz je umístěn z venkovní strany. Rozměr schránky 360 x 260 x 45 mm.

Prosklená poštovní schránka.
Stínování obrázku.
"Dobry den pane Simon,
zasíláme fotky namontované schránky dle domluvy. Schránka padne skvěle ke dveřím i interiéru domu, opravdu skvěle odvedená práce, za ty peníze bychom nekoupili v kamenném obchodě ani obyčejnou uni schránku... Jako zákazníci jsme velmi spokojeni. Dekujeme, D. Schwedt"

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-09
Velký box na poštu

Zakázková výroba velké nerezové poštovní schránky s předním vhozem a zadním výběrem pošty. Rozměr schránky je 380 x 380 x 200 mm. Schránka je pro zazdění do betonového sloupku ze štípaných tvárnic Best.

Velká nerezová schránka, přední vhozová část.
Stínování obrázku.

Velký poštovní box, zadní výběrová část.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-010
Nerezová dopisní schránka
Poštovní schránka s předním vhozem a zadním výběrem pošty, namontovaná na vstupní brance. Z technických důvodů byl ze strany vhozu umístěn nerezový dopisní vhoz. "
Pane Simon, posílám foto schránky, ale teď vidím, že jsem ji měla  naleštit. Je pěkná ! Zdravím Macharová"

Vhozová část schránky - venkovní Vnitřní část schránky - výběr pošty
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-011
Zakázková výroba

Výroba samostatné čelní a zadní části poštovní schránky určené do betonového sloupku. Schránka je s předním vhozem a zadním výběrem, doplněna nerezovým zvonkovým tlačítkem.

nerezová schránka čelní a zadní část a zvonkové tlačítko.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-012
Venkovní dopisní schránka
Zakázková výroba poštovní schránky z nerezového plechu a vrchním lakem červené RAL 3003 a dvířka šedá RAL 7000

Zakázková výroba poštovní schránky s vrchním lakem
Stínování obrázku.

Nerezová schránka červeno-šedá

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-013
Zakázková výroba poštovních schránek
Fotografie nám zaslala paní Karla M. z Luhačovic. Dodána byla sestava tří poštovních schránek nad sebou určených pro zazdění do sloupku z betonových tvárnic. Schránky jsou z nerezového plechu s předním vhozem a zadním výběrem.

"Posíláme konečně slíbené foto zabudované schránky u Vás vyrobené. Zdraví Karla M."

sestava tří nerezových schránek ve sloupku s předním vhozem a zadním výběrem

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-014
Zakázková výroba
Schránka pro poštu k odeslání, rozměr 440 výška, 660 šířka, 220 hloubka, šedá RAL 7035
fa. Plzeňský prazdroj, a.s.

velkoobjemová schránka na dopisy
stín

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-015
Velký poštovní box
Opět jedna ze schránek vyrobených na zakázku pro zákazníka, který požadoval aby u schránky byl velký dopisní vhoz ( 300x150 mm ) a k němu poštovní schránka z nerezového plechu a s vrchním lakem hnědé barvy. Dvířka doplněna o plexi průhled pro kontrolu obsahu schránky a místo zámku namontovaný otočný knoflík.

 Velká průchozí dopisní schránka. Velká dopisní schránka s poštovním vhozem.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-016
Poštovní schránka na zakázku
S požadavkem na výrobu atypické poštovní schránky se na nás obrátil zákazník z Prahy. Schránka je z nerezového kartáčovaného plechu a je zapuštěna 20 mm oproti zdi z tvárnic. Pro překrytí přechodu mezi betonovými tvárnicemi a schránkou bylo dodáno o obvodové lemování. Výška schránky je 280 mm, šířka 450 mm a hloubka 165 mm. Dvířka na výběr pošty jsou z vnitřní druhé strany, tedy od domu.

Zapuštěná nereozvá schránka v plotu z tvárnic.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-017
Bílá dopisní schránka
Atypická poštovní schránka určená k zazdění s obvodovým límcem v bílé barvě. Zvláštním požadavkem byla vnitřní vhozová sklapka.

Schránka s vnitřní sklapkou.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-018
Nerezová schránka Optimal HP
Schránka s horním vhozem, doplněno firemním logem a nápisem.

Zavřená schránka s horním vhozem. Otevřená schránka s horním vhozem.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-019
Schránka se zvonkem
Poštovní schránka Optimal PP na zakázku doplněná o zvonkové tlačítko ve spodní části schránky a popisem.

Poštovní schránka z nerezu se zvonkovým tlačítkem.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Foto ID: ZAF-020
Schránka s vrchním vhazováním
Nerezová schránka s hnědým vrchním lakem vyrobena dle zadání investora - s horním vhazováním z ulice a předním výběrem pošty ze zahrady. Dvířka doplněna o plexi průhled na kontrolu obsahu schránky. Rozměr schránky 420 x 300 x 100 mm.

Otevřená schránka s vrchním vhozem a předním výběrem.  Hnědá schránka s vhozem z ulice a výběrem pošty ze zahrady.
Stínování obrázku.

Nákres k požadavku poštovní schránky.

 

Ještě máme co ukázat! V zásobě máme další fotografie!
 Nyní jsme na straně číslo 6  


 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 

 

 

 

 

 

stínování


oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Tylova 218 - sídlo firmy, fakturační adresa
Hálkova 293 - provozovna firmy, výdej zboží

51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

Prodávající je plátce DPH

Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 IČ:
69842523 | DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
mail: info@postovni-schranky-simon.cz
mail: lukas.simon@tiscali.cz
web: www.postovni-schranky-simon.czDovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.


©
1998 - 2020 Lukáš Simonoptimalizace PageRank.cz
 

 

 


- jmenovky do poštovních schránek
- otázky a odpovědi - ptáte se

- doporučené odkazy
- mapa webu xml
- mapa webu html


Rychlé odkazy na reference:
schránky panelákové hnědé
schránky šedé
barevné kombinace schránek
do betonového sloupku
do gabionu
montáž schránek Praha
montáž schránek Brno
schránky k zazdění
panelákové schránky na zeď
sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více
schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba
poštové schránky
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky