Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Domovní nerezové schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

 


nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí
tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Atypické poštovní schránky na zakázku, reference.

Poštovní schránky na míru atypické.
 

Fotografie z realizací výroby atypických poštovních schránek
Ukázky poštovních schránek z naší výroby pro Vaši inspiraci

line

Panelákové sestavy poštovních schránek ANO Nerezové domovní a atypické schránky Zobrazit kategorie

line


Info žárovka Máme tu pro Vás připraveno na ukázku 20 fotografií:
Z nerezového plechu vyrobený velký box na poštu připravený k zazdění, průchozí poštovní schránka namontovaná na vstupní brance s vyříznutou výplní pro vhoz pošty, oranžová schránka s horním obráceným vhozem k silnici, schránka se zadním vhozem zabudována na branky, schránka a dopisní vhoz, listovní schránka v kombinaci černá a bílá, atypická dopisní schránka z nerezu a průhledem ve dvířkách, na zakázku vyrobena poštovní schránka v bílé barvě, tmavě šedé poštovní schránky a dopisní vhozy v odstínu RAL 7043, nerezová schránka k zabudování se zvonkovým tlačítkem, velký box s výklopnými dvířky, poštovní schránka s povrchem antická měď, velká poštovní schránka na zakázku namontována na brance, schránka s firemním logem Dva Duby, schránka s lemováním k zabudování do betonového pilíře, listovní schránka Optimal II v hnědém odstínu, nerezové schránky s výklopným horním vhozem, atypická nerezová revizní dvířka.

 

 

Foto ID: ZCX-01
Poštovní schránka k zazdění
Velká průchozí poštovní schránka ( 450x450x250 mm ) z nerezového kartáčovaného plechu určena k zazdění do plotu ze štípaných betonových tvárnic BEST. 

Přední výběr pošty. Vhozová část schránky od silnice.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-02
Schránka v brance
Pro montáž do vstupní branky byla použita nerezová poštovní schránka Optimal PZ v hnědé barvě. Pro vhoz vyříznutý otvor v plotové výplni umožňuje vhoz pošty od silnice a výběr pošty z vnitřní strany od domu.

Schránka ve vstupní brance - výběr. Schránka v brance - vhoz od silnice.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-03
Průchozí schránka
Manželé Beránkovi se na nás obrátili s žádostí na výrobu schránky se zadním vhozem upraveným pro montáž do dřevěné výplně 20mm u vstupní branky. Z venkovní strany byl namontován dopisní nerezový vhoz, z vnitřní strany schránka.

Schránka s vhozem od silnice. Dopisní vhoz v brance.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-04
Schránka v plotové výplni
Další ukázkou možné montáže schránky s zadním vhozem a předním výběrem - Optimal PZ - se nám pochlubil paní Nezvalová. Na přání byla schránka doplněna plexi průhledem a místo zámku pouze otočným knoflíkem "motýlek".

Nerezová schránka ve vstupní brance. Schránka se zadním vhozem - Optimal PZ.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-05
Oranžová poštovní schránka
Poštovní schránka typ Optimal HP, horní vhoz na žádost s panty nad dvířky. Výběrová strana s plexi průhledem pro kontrolu pošty. Barevné provedení RAL 2002.

Oranžová schránka s horním vhozem otevřená. Zavřená poštovní schránka s horním vhozem.
Stínování obrázku.
 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-06
Černo-bílá schránka
Investorem objednána poštovní schránka z nerezu (typ Optimal PP) a barevnou kombinací černá a bílá.

Venkovní nerezová schránka černá a bílá.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-07
Průchozí schránka na dřevěný plot
Na zakázku vyrobena poštovní schránka z nerezového kartáčovaného plechu určena pro montáž na plot s dřevěnou výplní ( prkna síly 20 mm ). U schránky požadován zadní vhoz a přední výběr pošty. Přední výběrová dvířka doplněna na přání symbolem a průhledem na kontrolu obsahu pošty. Rozměr schránky 260x350x100 mm. Součástí schránky i přední vhozové čelo ( na fotografii bohužel není ).

Schránka na plot - zadní vhozová část. Schránka na dřevěný plot - přední dvířka na výběr pošty.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-08
Velká dopisní schránka
Na míru vyrobená dopisní schránka k zazdění, s obvodovým límcem. Schránka má přední vhoz i výběr, je z nerezového plechu s vrchním lakem bílé barvy RAL 9016. Rozměr schránky 550x330x100 mm.

Velká bílá dopisní schránka k zazdění.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-09
Na zakázku vyrobené poštovní schránky z nerezového plechu s vrchním lakem v odstínu RAL 7043. Schránky jsou "prohazovací", určené k montáži na vstupní branku (vhoz od silnice a výběr z vnitřní strany za brankou). Součástí dodávky i atypické dopisní vhozy které budou z druhé strany od silnice. Rozměr jedné schránky 350x215x60 mm, svařeno v jeden celek.

Prohazovací poštovní schránky šedé RAL 7043.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-010
Schránka do sloupku BEST
Zákazníkem požadovaná dopisní schránka k rodinnému domku u kterého je oplocení ze štípaných tvárnic BEST. Požadavek na schránku byl s průchozím tunelem, čelním dopisním vhozem s klapkou a lištou s nerezovým zvonkovým tlačítkem. Vše z nerezového kartáčovaného plechu.

Průchozí nerezová schránka do štípaných tvárnic BEST
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-011
Speciální úložný box
Požadavek na speciální velký úložný box pro firmu Auto ANEX s rozměry 80x60x15 cm pro nás také nebyl překážkou. Celý box je z nerezového plechu a vrchní barvou v bílém odstínu RAL 9010, dvířka jsou výklopná.

Velký úložný box. Otevřený box výklopný.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-012
Schránka s antik lakem
Dopisní schránka je určena k montáži na plot s dřevěnou výplní. Materiál nerez s povrchem staré mědi / antik gold /, kontrolní otvory ve dvířkách schránky a místo klasického zámku typ "motýlek", protože schránka bude z vnitřní strany a uzamykání není důležité. Schránka velikosti 420x300x100 mm.

Schránka s lakem antik gold - stará měď.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-013
Velká dopisní schránka na branku.
Zakázková výroba velkého poštovního boxu. Požadavek investora na rozměr 480 x 460 x 270 mm, nerezový plech s vrchním hnědým lakem odstínu RAL 8017. Schránka je s vhozem od silnice a výběrem od domu.


Stínování obrázku.

Stínování obrázku.

Dobrý den,
Schránka je zavěšena, pasuje a slouží, ani do ni nenapršelo. Omlouvám se za opožděnou reakci, dlouho nebyl čas. Připojuji fotky pro Vaší potřebu a děkuji. S pozdravem, Ing. J. Landa, Praha
 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-014
Nerezová schránka Optimal

Ukázka námi vyráběné nerezové schránky typ Optimal s umístěním firemního loga "Dva Duby".

Poštovní schránka s logem firmy Poštovní schránka s logem firmy - detail
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-015
Schránka na zakázku
Poštovní schránka pro zabudování do zdi, vhoz ze strany od silnice, výběr z druhé strany. Dvířka jsou opatřena plexisklem pro optickou kontrolu obsahu schránky a čelní strana obvodovým lemováním pro překrytí spáry mezi schránkou a zdivem. Rozměr 400 x 400 x 200 mm.
 

 Velký dopisní box, vhozová venkovní část.
Stínování obrázku.
 

Výběrová část poštovního boxu.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-016
Nerezová schránka Optimal II s povrchovou úpravou

Ukázka námi vyráběné nerezové schránky typ Optimal II s povrchovou úpravou vrchním lakem odstínu RAL 8017 a umístěním nápisu na schránce.

Nerezová schránka s hnědým lakem a textem.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-017
Schránka s vrchním / horním / vhozem
Na zakázku dle zadání zákazníka vyrobené poštovní schránky z kartáčovaného nerezového plechu. Schránky jsou s vrchním vhozem krytým zvedací stříškou, výběr pošty je předními dvířky. Rozměr schránky je 400 x 400 x 150 mm.
 

Schránka se stříškou a vhozem nahoře
Stínování obrázku.

schránka s vhozem pošty nahoře.
Stínování obrázku.

nerezová schránka s vrchním vhozem pošty
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-018
Atypická schránka

Na zakázku vyrobená schránka pro montáž na vstupní branku k domu - zadní vhoz a přední výběr dvířky. Schránka je z nerezového plechu a opatřena vrchním lakem v odstínu hnědé RAL 8017. Rozměr schránky 480 x 460 x 270 mm

Schránka na bránu s zadním vhozem a předním výběrem.
Stínování obrázku.

Velká dopisní schránka atypická. Montáž na branku s vhozem od silnice.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-019
Schránka do zdi
Na míru vyrobená poštovní schránka určená k umístění do otvoru ve zdi z tvárnic BEST s výběrem pošty z vnitřní strany. Rozměr této schránky je 50 x 25 cm, nerezový plech kartáčovaný.


Dobrý den,
schránka je zabudovaná a je super, předčila mé představy. Děkuji. Zasílám Vám fotky pro prezentaci k referencím. Pavel H.
 

Nerezová poštovní schránka zabudovaná ve zdi s vhozem od silnice.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

 

Foto ID: ZCX-020
Revizní dvířka
Z nerezového kartáčovaného plechu jsme vyráběli na zakázku revizní dvířka k zazdění. Dvířka jsou rozměru 290x400 mm a montážní hloubkou 50 mm. Požadavkem bylo i obvodové lemování v šíři 20mm. Celková zakázka 560 ks. Dvířka lze použít i pro montáž do betonových sloupků u kterých je řešen vhoz i výběr z opačných stran.

Nerezová výběrová a revizní dvířka.
Stínování obrázku.

 

 

 

Že chcete vidět i další ukázky poštovních schránek? Pojďte na to ;-)
 Nyní jsme na straně číslo 7  


 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 

 

 

 

 

 

 


oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Tylova 218 - sídlo firmy, fakturační adresa
Hálkova 293 - provozovna firmy, výdej zboží

51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

Prodávající je plátce DPH

Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 IČ:
69842523 | DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
mail: info@postovni-schranky-simon.cz
mail: lukas.simon@tiscali.cz
web: www.postovni-schranky-simon.czDovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.


©
1998 - 2020 Lukáš Simonoptimalizace PageRank.cz
 

 

 


- jmenovky do poštovních schránek
- otázky a odpovědi - ptáte se

- doporučené odkazy
- mapa webu xml
- mapa webu html


Rychlé odkazy na reference:
schránky panelákové hnědé
schránky šedé
barevné kombinace schránek
do betonového sloupku
do gabionu
montáž schránek Praha
montáž schránek Brno
schránky k zazdění
panelákové schránky na zeď
sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více
schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba
poštové schránky
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky