Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Ploché a ležaté poštovní schránky do sestavy. Typ RIO.
Ležaté / ploché / poštovní schránky s předním vhozem a předním výběrem pošty

Ležaté poštovní schránky s čelním vhozem i výběrem pošty nabízíme v tomto základním provedení:

Rozměr schránky: výška: 155 mm
Rozměr schránky: šířka: 350 mm
Rozměr schránky: hloubka: 250 mm

Barevné odstíny:
hnědá hnědá, RAL 8017
Barevné odstíny:
šedá šedá, RAL 7035
Barevné odstíny: ostatní odstíny a nerezové provedení na dotaz


- Sestavy schránek, ceny a rozměry najdete v tabulce sestav
- Montáž těchto schránek zajišťujeme po celé ČR!
 

Dopisní schránky ležaté, blok 6 kusů k zazdění.
Stín pod obrázkem.
 

- Naše poštovní schránky v ležatém provedení nabízí výšku 155 mm, než na trhu obvykle dostupné s výškou 110 mm. Tento typ plochých schránek je možné montovat do větších sestav panelových a bytových domů, využít k zazdění, nebo zavěsit na zeď. Přední vhoz je krytý zvedací sklapkou směrem ven, dvířka jsou opatřena rámečkem na jmenovku a kvalitním lamelovým zámkem se třemi klíči u každé schránky!
- Tento typ poštovních schránek je určen pouze pro montáž v interiéru, do exteriéru Vám můžeme vyrobit v nerezovém provedení. Schránky vhodné pro formát A4 s dostatečnou rezervou i vhodné pro menší balíčky (eBay, Aliexpress, apod.) . Na přání je možné schránky doplnit například číselným označením na dvířka, logem firmy či jiným grafickým prvkem.

- Poštovní schránky vyrábíme v odstínu hnědé RAL 8017, nebo světle šedé RAL 7035.  Pokud Vám tyto odstíny nevyhovují, vyrobíme schránky v jiném odstínu ze stupnice RAL, v nerezovém provedení, nebo v kombinaci barevných odstínů - jiný odstín může být pro dvířka, sklapku, nebo rám schránek. Buďte kreativní a nebojte se, i nás to baví a výsledek vždy stojí za to ;o)

- Pokud budete mít zájem o dodání schránek včetně montáže, zašlete nám prosím poptávku. Cenovou kalkulaci Vám co nejdříve zašleme.

 

ležatá poštovní schránka typ Rio.

Nákupní koš

Poštovní schránka ležatá

výška: 155, šířka: 350, hloubka: 250 mm
 
                              
Doporučujeme tento výrobek!                                 
    
512,40 Kč bez DPH
620,00 Kč včetně DPH

D
ostupnost: zjistit stav  ok.
 
šedá šedá
odstín RAL 7035

hnědá hnědá
odstín RAL 8017

stín Ukázky poštovních schránek složených do sestav
:
Více fotografií najdete také v naší fotogalerii mezi referencemi.

 

Schránky v barvě antracit RAL 7016.
stín tabulky

Ležaté poštovní schránky v odstínu antracit RAL 7016 - stále více oblíbené barevné provedení poštovních schránek a malá ukázka bloku plochých schránek před zabalením a odesláním k zákazníkovi ;o)

 

 

 

Sestava ležatých poštovních schránek k zazdění.
stín tabulky

 

Šedé poštovní schránky ležaté / ploché vhodné k zazdění.
stín tabulky

Bílé poštovní schránky ležaté - část z velké sestavy před dodání k zákazníkovi. Dvířka jsou doplněna o kontrolní otvory na přání zákazníka.

 

 

 

 

Nerezové ležaté schránky s lemováním.
stín tabulky

Vyrobit umíme samozřejmě i v nerezovém provedení. V tomto případě bylo součástí schránek také obvodové lemování, protože zákazník schránky umisťoval do zdi. Zároveň zde byl požadavek na absenci rámečku pro jmenovku. Broušený nerezových plech (brus 240).

 

 

 

Ploché dopisní schránky ve dvou odstínech.
stín tabulky

Ležaté poštovní schránky v provedení kombinace žluté a hnědé barvy. Dle objednávky byla každá schránka číselně označena.

 

 

 

 

Montáž poštovních schránek v Praze.
stín tabulky

Fotografie z realizace montáže ležatých dopisních schránek v bytovém domě v Praze. Barevná kombinace je v tomto případě hnědý rám RAL 8017 a dvířka pískově žlutá RAL 1014.

 

 

Ploché schránky v sestavě 3x3.
stín tabulky

Sestava ležatých dopisních schránek 3x3 s předním vhozem i předním výběrem pošty pro zazdění do niky.
Barevné provedení RAL 7035 - světle šedá.

 

 

Dopisní schránky ležaté, blok 6 kusů k zazdění.
stín tabulky

Sestava ležatých plochých poštovních schránek v bloku 2x3

 

Blok 3x6 plochých schránek.
stín tabulky

Sestava 16 kusů dopisních ležatých schránek.

 

 

Sestava 16 kusů dopisních schránek ležatých do interiéru.
stín tabulky

Blok 16 kusů dopisních ležatých schránek.

 

 

 

 

Ležaté poštovní schránky.
stín tabulky
část velké sestavy plochých schránek u které byl požadavek na dvě schránky v atypickém rozměru pro SVJ

 

 

Ploché poštovní schránky s nástěnkou a boxy na letáky.
stín tabulky
dvoubarevné ploché dopisní schránky s nástěnkou a dva boxy na letáky

 

 

32 poštovních schránek v bloku 4x8. Ležatý typ schránek.
stín tabulky

Sestava 32 kusů poštovních schránek

 

 

 

 

 

 

 

 
  oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

1998 - 2022 copyright © Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

náhradní zámek do schránky
otázky a odpovědi - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické poštovní schránky na zakázku

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande