Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Domovní nerezové schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

 


nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí
tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Poštovní schránky typ Grande do sestav a bloků.

Poštovní schránka typ Grande blok B v hnědé barvě   Poštovní schránka typ Grande blok C v šedé barvě

 logo poštovních schránek typ Grande.
                                                      Doporučujeme tento výrobek!
 

Poštovní schránky typ Grande
blok B

Sestava dvou poštovních schránek nad sebou
 
Rozměry celé sestavy poštovních schránek:
výška: 66 cm / šířka: 37 cm / hloubka: 10 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:
výška: 33 cm /
šířka: 37 cm / hloubka: 10 cm

Poštovní schránky oblíbeného rozměru 330x370x100 mm svařené do bloku dvou kusů nad sebou o celkovém rozměru 660x370x100 mm, pro rychlejší montáž do větších sestav v panelových a bytových domech. Velikost schránky vhodná pro formát A4 v obálce. Vhoz i výběr pošty je z přední strany, vhoz je krytý vhazovací klapkou, která se otvírá směrem ven, součástí každé schránky je kvalitní zámek s třemi klíči a rámečkem na jmenovku. Schránky jsou kovové, tedy z ocelového plechu s vrchní úpravou lakem vypalované práškové barvy "komaxit". V základní nabídce v odstínech RAL 7035 světle šedá a v RAL 8017 čokoládově hnědá.

Pokud budete chtít tyto schránky v jiném odstínu, není to pro nás překážka, stačí upřesnit požadovaný odstín. Oblíbené jsou také v bílé barvě RAL 9003, ale i černé RAL 9005. Schránky lze montovat na zeď, ale také použít k zazdění. Vždy ale pouze v interiéru. Schránky je možné vyrobit i v kombinaci odstínů - jinou barvu může mít rám, jinou dvířka a v jiném odstínu může být sklapka - je to jen na Vaší fantazii.

Víte, že ...
pokud chcete z těchto schránek složit větší sestavu, lze tento blok kombinovat se všemi bloky schránek na této stránce? Odpadá tím nutnost montovat každou schránku zvlášť. Jak nejlépe kombinovat bloky pro větší sestavy schránek. Montáž těchto schránek zajišťujeme po celé ČR včetně zednických prací, oslovte nás s poptávkou!

Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK

poštovní schránky typ Grande, blok B, hnědá
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
1.180,20 Kč bez DPH 21%
1.428,00 Kč vč. DPH 21%


Uvedené ceny jsou za celou sestavu poštovních schránek tak jak je na fotografii výše. Provedení v jiných odstínech je za příplatek, který upřesníme.

poštovní schránky typ Grande, blok B, šedá
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
1.180,20 Kč bez DPH 21%
1.428,00 Kč vč. DPH 21%

stínování

 


-
Grande je označení pro schránky kde velikosti jedné schránky je vždy 330 x 370 x 100 mm
- Přehledná tabulka s rozměry a cenami poštovních schránek - tabulka.
- K novým schránkám Vám zdarma natiskneme jmenovky vč. zalaminování. Seznam prosím zašlete s objednávkou!

- Všechny
typy schránek na této stránce lze mezi sebou kombinovat pro rychlejší složení větších sestav.
- Montáž těchto schránek zajišťujeme po celé ČR, neváhejte se na nás obrátit s nezávaznou poptávkou!

- Jiný rozměr poštovní schránky?
- více informací zde

 
- Jiné barevné provedení schránek?
Vzorník RAL k poštovním schránkám. - více informací zde

 
- Hledáte montáž poštovních schránek?
obrázek - montáž
- zašlete nám poptávku zde
stínování

 


Poštovní schránky vedle sebe, typ Grande blok C hnědýPoštovní schránky vedle sebe, typ Grande blok C šedý


 logo poštovních schránek typ Grande.           Doporučujeme tento výrobek!
 

 

 
Poštovní schránky typ Grande
blok C

Sestava dvou poštovních schránek vedle sebe
 
Rozměry celé sestavy poštovních schránek:
výška: 33 cm / šířka: 37 cm / hloubka: 10 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:
výška: 33 cm /
šířka: 74 cm / hloubka: 10 cm

Blok schránek svařený jako jeden celek dvou kusů vedle sebe o celkovém rozměru 330x740x100 mm je vhodný pro snadnou montáž do větších sestav v panelových a bytových domech. Tyto bloky totiž stačí pouze skládat dle potřeby buď nad sebe či vedle sebe. Velikost schránky ideální pro formát A4 v obálce. Vhoz i výběr pošty je z přední strany, vhoz je krytý vhazovací klapkou, která se otvírá směrem ven. Schránky jsou kovové, tedy z ocelového plechu s vrchní úpravou lakem vypalované práškové barvy "komaxit". V základní nabídce v odstínech RAL 7035 světle šedá a v RAL 8017 čokoládově hnědá. Součástí schránky je záme, 3 klíče a rámeček na jmenovku.

Pokud budete chtít tyto schránky v jiném odstínu, není to pro nás překážka, stačí upřesnit požadovaný odstín. Oblíbené jsou také v bílé barvě RAL 9003, ale i černé RAL 9005. Schránky lze montovat na zeď, ale také použít k zazdění. Vždy ale pouze v interiéru. Schránky je možné vyrobit i v kombinaci odstínů - jinou barvu může mít rám, jinou dvířka a v jiném odstínu může být sklapka - je to jen na Vaší fantazii.

Víte, že ...
pokud chcete z těchto schránek složit větší sestavu, lze tento blok kombinovat se všemi bloky schránek na této stránce? Odpadá tím nutnost montovat každou schránku zvlášť. Jak nejlépe kombinovat bloky pro větší sestavy schránek. Montáž těchto schránek zajišťujeme po celé ČR včetně zednických prací, oslovte nás s poptávkou!

Dostupnost skladem: zjistit stav  ikona OK
 

poštovní schránky typ Grande, blok C, hnědá
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
1.180,20 Kč bez DPH 21%
1.428,00 Kč vč. DPH 21%


Uvedené ceny jsou za celou sestavu poštovních schránek tak jak je na fotografii výše. Provedení v jiných odstínech je za příplatek, který upřesníme.
 

poštovní schránky typ Grande, blok C, šedá
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
1.180,20 Kč bez DPH 21%
1.428,00 Kč vč. DPH 21%


stínování

 

 

 


Schránka do panelákových sestav, typ Grande blok D, šedáSchránka do panelákových sestav, typ Grande blok D, hnědá

 

 logo poštovních schránek typ Grande.      Doporučujeme tento výrobek!
 

 

 

 
Poštovní schránka do sestavy typ Grande
blok D

Samostatná schránka do sestavy

Rozměr poštovní schránky:
výška: 33 cm /
šířka: 37 cm / hloubka: 10 cm

Samostatná poštovní schránka o velikosti 330x370x100 mm je vhodná k doplnění sestavy schránek při nepravidelném tvaru. Schránka dodávána včetně zámku se třemi klíči a rámečkem na jmenovku. Rozměr schránky ideální pro formát A4 v obálce, vhoz i výběr pošty je z přední strany a vhoz je krytý vhazovací klapkou, která se otvírá směrem ven. Schránka je kovová, z ocelového plechu s vrchní úpravou lakem vypalované práškové barvy "komaxit". V základní nabídce v odstínech RAL 7035 světle šedá a v RAL 8017 čokoládově hnědá.

Pokud budete chtít tyto schránky v jiném odstínu, není to pro nás překážka, stačí upřesnit požadovaný odstín. Oblíbené jsou také v bílé barvě RAL 9003, ale i černé RAL 9005. Schránky lze montovat na zeď, ale také použít k zazdění. Vždy ale pouze v interiéru. Schránky je možné vyrobit i v kombinaci odstínů - jinou barvu může mít rám, jinou dvířka a v jiném odstínu může být sklapka - je to jen na Vaší fantazii.

Víte, že ...
pokud chcete z těchto schránek složit větší sestavu, lze tento blok kombinovat se všemi bloky schránek na této stránce? Odpadá tím nutnost montovat každou schránku zvlášť. Jak nejlépe kombinovat bloky pro větší sestavy schránek. Montáž těchto schránek zajišťujeme po celé ČR včetně zednických prací, oslovte nás s poptávkou!


Dostupnost skladem:
zjistit stav  ikona OK 

poštovní schránky typ Grande, blok D, hnědá
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
590,10 Kč bez DPH 21%
714,00 Kč vč. DPH 21%Uvedené ceny jsou za 1ks poštovní schránky.
 

poštovní schránky typ Grande, blok D, šedá
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
590,10 Kč bez DPH 21%
714,00 Kč vč. DPH 21%


stínování

 

 

Sestavu poštovních schránek můžete také doplnit níže uvedenými praktickými výrobky.
Další nabídku doplňků najdete v sekci Doplňky a náhradní díly.

 

 


 


Box na letáky a reklamu, typ Grande


Jako praktický doplněk k sestavám schránek nabízíme box na letáky. Určeno výhradně pro montáž v interiéru, box pojme 500 ks listů formátu A4 a dodáván je včetně montážního materiálu. V případě, že budete objednávat schránky v jiném barevném odstínu, je možné i tento box vyrobit ve stejné barvě. Velikost boxu je přizpůsobena tak, aby bylo možné případně tímto boxem nahradit schránku v sestavě - výška i šířka boxu je shodná s velikostí schránky.

Barevné provedení: šedá, nebo hnědá
Rozměr: v.330 / š.370 / h.100 mm

- Doporučujeme jako doplněk každé sestavy schránek Grande


šedá barva schránek Box na reklamní tisk, typ Grande, šedý
412,40 Kč bez DPH 21%
499,00 Kč vč. DPH 21%


 

hnědá barva schránek Box na reklamní tisk, typ Grande, hnědý
412,40 Kč bez DPH 21%
499,00 Kč vč. DPH 21%


 

stínování

 

 

kontrolní otvory ve schránce


Kontrolní otvory ve dvířkách schránky

Pro optickou kontrolu je možné dodat schránky s otvory (průzory) ve spodní části dvířek. Průměr otvorů je 12 mm a umístěné jsou 3 v jedné řadě vedle sebe. Cena je za doplnění otvorů ve dvířkách u jedné schránky.
Kontrolní průhledové otvory ve dvířkách schránky
24,80 Kč bez DPH 21%
30,00 Kč včetně DPH 21%

 
stínování

 

 


Informační magnetická nástěnka šedá
 
 
Nástěnka magnetická, typ Mini, šedá
 

545,50 Kč bez DPH 21%
660,00 Kč vč. DPH 21%
 


Informační nástěnka do společných prostor


Magnetická informační tabule pro vyvěšení informací ve společných prostorech. Dodáváno včetně montážního materiálu a 7 ks magnetů. Nabízíme v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035 - případně v jiném odstínu dle poštovních schránek.

Rozměr informační nástěnky: 50,0 / 68,0 / 6,0 cm


 

Nástěnka magnetická, typ Mini, hnědá

545,50 Kč bez DPH 21%
660,00 Kč vč. DPH 21%
 

stínování

 

 


Na ukázku několik fotografií sestav z poštovních schránek typ Grande
 

Sestava schránek typ Grande po montáži v Praze.
stínování

Jedna z jedenácti stejných sestav poštovních schránek, které jsme instalovali v rámci jedné dodávky Praze. Schránky jsou na přání objednatele v bílé barvě a všechny schránky doplněné o číselné značení. A jen pro zajímavost - za jeden den jsme schopni provést montáž až 300 ks těchto schránek za jeden den a to včetně demontáže původních schránek a zednického začištění.

 

 

 

Sestava poštovních schránek 3x4, typ Grande.
stínování

Nové poštovní schránky typ Grande v dvoubarevné kombinaci světle šedé a světle modré dle objednávky SVJ v Děčíně. Specialitou této sestavy schránek byla také záměna směru otvírání poloviny schránek (panty dvířek na levé straně). Celkem byla dodávka pro 6 vchodů včetně zajištění montáže a likvidace původních schránek.

 

 

 

Bílé dopisní schránky typ Grande.
stínování

S objednávkou na dodání poštovních schránek typ Grande se na nás také obrátilo SVJ z Plzně. Původní schránky jsme demontovali a místo nich namontovali nové schránky typ Grande v čistě bílém odstínu RAL 9003. Každá schránka byla ještě číselně označena a pro letáky byl nainstalován box na reklamní tisk.

 

 

 

Blok panelákových schránek 3x10 v šedé barvě a čísly na dvířkách.
stínování

Poštovní schránky typ Grande po montáži v Poděbradech. Sestava 3x10 schránek v šedé RAL 7035.
Dodávka byla pro novostavbu bytového domu.

 

 

 

Sestava panelákových schránek s boxem na letáky.
stínování

Panelákové schránky typ Grande. Montáž schránek byla v bytovém domě v Brně.

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Tylova 218 - sídlo firmy, fakturační adresa
Hálkova 293 - provozovna firmy, výdej zboží

51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

Prodávající je plátce DPH

Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 IČ:
69842523 | DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
mail: info@postovni-schranky-simon.cz
mail: lukas.simon@tiscali.cz
web: www.postovni-schranky-simon.czDovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.


©
1998 - 2020 Lukáš Simonoptimalizace PageRank.cz
 

 

 


- jmenovky do poštovních schránek
- otázky a odpovědi - ptáte se

- doporučené odkazy
- mapa webu xml
- mapa webu html


Rychlé odkazy na reference:
schránky panelákové hnědé
schránky šedé
barevné kombinace schránek
do betonového sloupku
do gabionu
montáž schránek Praha
montáž schránek Brno
schránky k zazdění
panelákové schránky na zeď
sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více
schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba
poštové schránky
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky