Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Velké poštovní schránky do sestavy, typ MAX PLUS.


Hnědý blok dvou schránek nad sebou typ MAX PLUS

Šedy blok dvou schránek nad sebou typ MAX PLUSŠedo/hnědý blok dvou schránek nad sebou typ MAX PLUSHnědo/šedý blok dvou schránek nad sebou typ MAX PLUS


                  Doporučujeme tento výrobek!     
      
                                                       


Poštovní schránka do sestavy, typ Max PLUS, blok B
blok dvou schránek nad sebou

Rozměr jedné poštovní schránky:
výška: 300 mm / šířka: 380 mm / hloubka: 270 mm

Rozměr celého bloku schránek:
výška: 600 mm / šířka: 380 mm / hloubka: 270 mm

Poštovní schránky typ MAX PLUS patří k největším, které vyrábíme a standartně nabízíme. Vhodné jsou do panelových a bytových domů pro složení větších sestav ať už montovaných na zeď, nebo k zazdění. Vhoz i výběr pošty je vpředu a je krytý sklapkou, dvířka opatřena rámečkem na jmenovku, zámkem a třemi klíči od každé schránky. Povrchová úprava je v základní nabídce v odstínech hnědé (RAL 8017), nebo šedé (RAL 7035). Jiná barevná provedení jsou na objednávku. Schránky jsou pouze pro montáž v interiéru, nebo do krytého exteriéru.
Tyto bloky lze montovat přímo na zeď a s použitím ostatních bloků z této stránky s označením Max PLUS je možné vytvořit libovolný tvar sestavy schránek, mezi sebou již schránky není potřeba spojovat.


Dostupnost: informace o ceně a dodání na dotaz ikona OK


te, že ...
... montáž schránek není složitá a zvládne ji každý šikovný kutil. Pokud se ale s montáží schránek nechcete zdržovat, oslovte nás s poptávkou. Montáž těchto schránek provádíme po celé ČR a to včetně demontáže a likvidace schránek starých a pokud budete chtít schránky zazdít, tak i včetně zednických prací. Cenovou nabídku Vám samozřejmě rádi zdarma a nezávazně zpracujeme.
 

   
stín tabulky

 

 


- Sestavu poštovních schránek pro Vás namontujeme kdekoli po celé ČR včetně demontáže a likvidace původních schránek.
- K novým schránkám Vám zdarma natiskneme jmenovky včetně zalaminování do folie, seznam prosím zašlete s objednávkou !
-
Max PLUS je označení pro schránky kde velikosti jedné schránky je vždy 300 / 380 / 270 mm.
 

- Jiný rozměr poštovních schránek?
- více informací zde

 
- Jiný barevný odstín těchto schránek?
Vzorník RAL k poštovním schránkám. - více informací zde

 
- Montáž nových poštovních schránek?
obrázek - montáž
- zašlete nám poptávku zde
stín tabulky

 

 


Šedé schránky vedle sebe, typ MAX PLUS

Hnědé schránky vedle sebe, typ MAX PLUSŠedo hnědé schránky vedle sebe, typ MAX PLUS

Hnědo šedé schránky vedle sebe, typ MAX PLUS    

               Doporučujeme tento výrobek!         
  
                                                


Poštovní schránky do sestavy, typ Max PLUS, blok C
blok dvou schránek vedle sebe

Rozměr jedné poštovní schránky:
výška: 300 mm / šířka: 380 mm / hloubka: 270 mm

Rozměr celého bloku schránek:
výška: 300 mm / šířka: 760 mm / hloubka: 270 mm

Poštovní schránky typ MAX PLUS patří k největším, které nabízíme. Vhodné jsou do panelových a bytových domů pro složení větších sestav ať už montovaných na zeď, nebo k zazdění. Vhoz i výběr pošty je vpředu a je krytý sklapkou, dvířka opatřena rámečkem na jmenovku, zámkem a třemi klíči od každé schránky. Povrchová úprava je v základní nabídce v odstínech hnědé (RAL 8017), nebo šedé (RAL 7035). Jiná barevná provedení jsou na objednávku. Schránky jsou pouze pro montáž v interiéru, nebo do krytého exteriéru.
Tyto bloky lze montovat přímo na zeď a s použitím ostatních bloků z této stránky s označením Max PLUS je možné vytvořit libovolný tvar sestavy schránek, mezi sebou již schránky není potřeba spojovat.


Dostupnost: informace o ceně a dodání na dotaz ikona OK


te, že ...
... montáž schránek není složitá a zvládne ji každý šikovný kutil. Pokud se ale s montáží schránek nechcete zdržovat, oslovte nás s poptávkou. Montáž těchto schránek provádíme po celé ČR a to včetně demontáže a likvidace schránek starých a pokud budete chtít schránky zazdít, tak i včetně zednických prací. Cenovou nabídku Vám samozřejmě rádi zdarma a nezávazně zpracujeme.

 

   
stín tabulky

 


Schránka do panelákové sestavy, hnědá, typ MAX PLUS

Schránka do panelákové sestavy, šedo-hnědá, typ MAX PLUSSchránka do panelákové sestavy, šedá, typ MAX PLUSSchránka do panelákové sestavy, hnědo-šedá, typ MAX PLUS


                Doporučujeme tento výrobek!            
                                                
 


Poštovní schránka do sestavy, typ Max PLUS, blok D
samostatná schránka do sestavy

Rozměr poštovní schránky:
výška: 300 mm / šířka: 380 mm / hloubka: 270 mm

Poštovní schránky typ MAX PLUS patří k největším, které nabízíme. Vhodné jsou do panelových a bytových domů pro složení větších sestav ať už montovaných na zeď, nebo k zazdění. Vhoz i výběr pošty je vpředu a je krytý sklapkou, dvířka opatřena rámečkem na jmenovku, zámkem a třemi klíči od každé schránky. Povrchová úprava je v základní nabídce v odstínech hnědé (RAL 8017), nebo šedé (RAL 7035). Jiná barevná provedení jsou na objednávku. Schránky jsou pouze pro montáž v interiéru, nebo do krytého exteriéru.

Tyto bloky lze montovat přímo na zeď a s použitím ostatních bloků z této stránky s označením Max PLUS je možné vytvořit libovolný tvar sestavy schránek, mezi sebou již schránky není potřeba spojovat.


Dostupnost: informace o ceně a dodání na dotaz  ikona OK
te, že ...
... montáž schránek není složitá a zvládne ji každý šikovný kutil. Pokud se ale s montáží schránek nechcete zdržovat, oslovte nás s poptávkou. Montáž těchto schránek provádíme po celé ČR a to včetně demontáže a likvidace schránek starých a pokud budete chtít schránky zazdít, tak i včetně zednických prací. Cenovou nabídku Vám samozřejmě rádi zdarma a nezávazně zpracujeme.

 

   
stín tabulky

 

Co dál do sestavy poštovních schránek přidat?
Sestavu poštovních schránek můžete také rozšířit praktickými doplňky:
 


Box na reklamní tisk a letáky

Nechcete reklamní letáky do schránky? Nabízíme nástěnný box na reklamní materiály. Určeno výhradně pro montáž v interiéru. Objem tohoto boxu na letáky je 500 ks listů formátu A4. Dodáván je včetně montážního materiálu.

Barevné provedení: šedá / hnědá
Rozměr: v.257 / š.370 / h.85 mm

- Doporučujeme ke každé sestavě schránek

šedá barva schránek Box na reklamní tisk, typ XXL, šedý
355,40 Kč bez DPH 21%
430,00 Kč vč. DPH 21%


 

hnědá barva schránek Box na reklamní tisk, typ XXL, hnědý
355,40 Kč bez DPH 21%
430,00 Kč vč. DPH 21%


 

stín tabulky

 


Informační magnetická nástěnka šedá
 


Magnetická nástěnka, typ XXL, hnědá

578,50 Kč bez DPH 21%
700,00 Kč vč. DPH 21%

 

Informační nástěnka do společných prostor

Magnetická informační nástěnka je vhodná k doplnění sestav poštovních schránek ať už samostatně nebo začleněním do sestavy.
Dodáváno včetně montážního materiálu a 7 ks magnetů. Nabízí se v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035. V případě objednávky schránek v jiném odstínu je možné i tuto nástěnku dodat ve stejné barvě.

Rozměr informační nástěnky:
51,4 /
74,0  / 8,5 cm

- Doporučujeme ke každé sestavě schránek
 

 

Magnetická nástěnka, typ XXL, šedá

578,50 Kč bez DPH 21%
700,00 Kč vč. DPH 21%

 

stín tabulky

 

 

 


 Na ukázku poštovní schránky typ Max PLUS v sestavách.
další ukázky najdete mezi fotkami z našich realizací ZDE


Zazděné sestavy schránek typ Max PLUS v šedé barvě odstínu RAL 7035. Fotografie je po montáži a zednickém začištění před výmalbou.
Montáž těchto schránek byla v bytovém domě v Praze. Sestava schránek 4x10 a dvě sestavy 5x4.

Hluboké poštovní schránky zazděné, typ MAX PLUS.
stín tabulky
 

 

Sestavy poštovních schránek po montáži v Praze 10.
stín tabulky
 

 

 

 

Sestava poštovních schránek typ Max PLUS v barevném provedení hnědý rám a šedá dvířka.
Celkem má sestava 66 ks a montáž schránek byla provedena v Českých Budějovicích.

Sestava velkých poštovních schránek typ Max PLUS.
stín tabulky

 

 

 

 

Menší sestava s osmi schránkami po montáži na Slovensku ve městě Martin.


stín tabulky

 

 

 

 

Na přání schránky MAX Plus v barevné kombinaci dvou odstínů a dvířka bez rámečku na jmenovku.

Dvoubarevná sestava schránek do sestavy, typ MAX Plus
stín tabulky

 

 

 

 

 

Jedna z dalších realizací s montáží poštovních schránek v Praze. Typ Max PLUS v kombinaci černé a bílé barvy.

Montáž schránek Praha 1 - typ MAX PLUS.
stín tabulky

 

 


oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

1998 - 2022 copyright © Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

náhradní zámek do schránky
otázky a odpovědi - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické poštovní schránky na zakázku

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande