Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Nerezové poštovní schránky. Velké, kvalitní a levné.

Velká domovní nerezová schránka s horním vkládáním pošty.
ikonka náhledu 180 stupňů      Zobrazit více fotografií této poštovní schránky.

 

Přizpůsobíme se Vám* ...
-
místo zámku s klíči křídlový zámek
- dvířka s plexi průhledem pro kontrolu pošty
- jiné barevné provedení schránky
- úprava rozměru schránky
- levé, nebo pravé panty dvířek
- větší přesah stříšky (např. pro krytí zvonku)
- umístění jména a ulice s č.p. na schránku
- dekorační motivy či firemní logo
- více klíčů k poštovní schránce

N
erezová poštovní schránka s vrchním (horním) vhozem a výběrem pošty vpředu.

 


Poštovní schránka nerezová, typ Domingo.
Poštovní schránka z broušeného nererezu s horním vhozem


Dopisní schránka typ Domingo je námi i zákazníky oblíbená. Oproti schránkám řady Optimal je sice trochu menší, ale díky širšímu rámu schránky působí elegantněji, luxusně a nadčasově. Velikost schránky je 270 mm na šířku, 395 mm na výšku a 100 mm je hloubka. Přesah horní střechy je cca 20 mm na každou stranu a její maximální úhel otevření je 90°.

Dalším rozdílem oproti schránce Optimal horní zvedací víko, které je šikmé směrem od zadní strany. Horní vhoz u schránky je ideální především z důvodu snadného vhazování pošty bez nutnosti zásilku ohýbat. Velikost vhozu je cca 235 x 30 mm a lze ho na přání vyrobit velký až 235 x 55 mm, aby šlo například vhodit menší balíček třeba z eBay nebo z Aliexpress ;-).

Schránky vyrábíme z kvalitního nerezového plechu, povrch je broušený (brus hrubosti 240) a opatřen transparentním lakem, detailní foto najdete níže na této stránce. Součástí poštovní schránky je kvalitní zámek a k němu tři klíče. Vhodná k rodinným domům, školám, úřadů, firmám ... pro montáž na plot, vstupní bránu či na fasádu, případně můžete přikoupit "T" sloupek pro montáž schránky samostatně před dům.

Schránku můžete zobrazit z více uhlů v animaci, nebo se podívat na více fotografií již namontovaných schránek od zákazníků.

Proč zvolit tento typ poštovní schránky?
- tři klíče u schránky již v základu
- nikdy nebude korodovat
- nerezový plech s lakem
- velký objem schránky
- neohýbá se pošta při vhazování
- k této schránce můžete přikoupit sloupek pro montáž (níže)

rozměr: v.395 mm / š.270 mm / h. 100 mm
materiál: nerezová ocel
broušená ČSN 1.4301 s lakem
Nerezový plech

1 198,30 Kč bez DPH
1 450,00 Kč včetně DPH
 

stínování

 

 


Nerezová poštovní schránka s předním vhozem a předním výběrem pošty.

ikonka náhledu 180 stupňů          Zobrazit více fotografií této poštovní schránky.

 

Přizpůsobíme se Vám ...*
- barevné provedení schránky
- úprava rozměru schránky
- umístění jména a ulice s č.p. na schránku
- levé, nebo pravé panty dvířek 
- dvířka s plexi průhledem pro kontrolu pošty
- dekorační motivy či firemní logo
- více klíčů u schránky

Venkovní poštovní schránka z nerezové oceli s předním vhozem a předním výběrem.
 


Nerezová poštovní schránka Optimal PP

Nerezová poštovní schránka typ Optimal, varianta
PP
přední vhoz, přední výběr pošty (PP)

Poštovní schránka typ Optimal PP je vyrobena z broušeného  nerezového plechu. Vhoz i výběr pošty je u této schránky vpředu a součástí  schránky je zámek a tři klíče. Poštovní schránka je vhodná pro montáž nejen na plot k rodinným domům, ale také do sestav schránek v panelových a bytových domech, případně je možné ke schránce přikoupit nerezový sloupek a umístit schránku jako samostatně stojící. K této schránce od nás zdarma obdržíte samolepku "Nevhazovat reklamní tisk". Povrch schránky je opatřen transparentním lakem. Jak povrch vypadá reálně, najdete na fotografii níže. Další fotografie se zobrazí kliknutím na ikonku pod schránkou, nebo přímo zde - 3D foto, nebo galerie.


Proč zvolit tento typ schránky?
- nikdy nebude korodovat
- tři klíče u schránky
- nerezový plech s lakem
- velký objem schránky
- na plot, nebo na zeď

rozměr: v.417 / š.300 / h.104 mm
materiál: nerezová ocel
broušená ČSN 1.4301 s lakem
Nerezový plech
 

1 050,00 Kč bez DPH
1 270,00 Kč včetně DPH

stínování

 

 Nerezová schránka s vhozem od silnice a výběrem od domu. Dvířka na výběr pošty.Dopisní schránka z broušeného nerezu s vhozem od silnice.

ikonka náhledu 180 stupňů          Zobrazit více fotografií této poštovní schránky.
 

Přizpůsobíme se Vám ...*
-
místo zámku s otočným knoflíkem
- dvířka s plexi průhledem pro kontrolu pošty
- jiné barevné provedení schránky
- úprava rozměru schránky
- levé, nebo pravé panty dvířek 
- umístění jména a ulice s č.p. na schránku
- dekorační motivy či firemní logo
- více klíčů u schránky

Venkovní nerezová poštovní schránka s vhozem z přední strany, výběrem pošty ze zadní strany.


Nerezová poštovní schránka Optimal PZ

Nerezová poštovní schránka typ Optimal, varianta
PZ
přední výběr, zadní vhoz pošty (PZ)

Tato dopisní schránka je vyrobena z nerezového plechu který má broušený povrch hrubosti 240. Schránka má zadní vhoz a přední výběr pošty (průchozí schránka) a součástí dopisní schránky je zámek a tři klíče. Vhodná pro montáž na plot či bránu k rodinným domům. Schránka je umístěna u vás za plotem, ale poštu lze vhazovat z druhé strany od silnice. K této schránce zdarma obdržíte samolepku nevhazovat reklamní tisk. Povrch schránky je opatřen transparentním lakem. Jak povrch vypadá reálně, najdete níže. Další fotografie se zobrazí kliknutím na ikonku pod schránkou, nebo přímo zde - 3D foto, nebo galerie.


Proč zvolit tento typ schránky?
- tři klíče u schránky
- nikdy se neobjeví koroze
- nerezový plech s lakem
- velký objem schránky
- vhoz pošty od silnice, výběr od domurozměr: v.417 / š.300 / h.104 mm
materiál: nerezová ocel
broušená ČSN 1.4301 s lakem
Nerezový plech

 

 

1 141,00 Kč bez DPH
1 380,00 Kč včetně DPH
 

stínování

 

 


ikonka náhledu 180 stupňů          Zobrazit více fotografií této poštovní schránky.
 

Přizpůsobíme se Vám ...*
-
místo zámku pouze s otočným knoflíkem
- dvířka s plexi průhledem pro kontrolu pošty
- jiné barevné provedení schránky
- úprava rozměru schránky
- levé, nebo pravé panty dvířek 
- umístění jména a ulice s č.p. na schránku
- dekorační motivy či firemní logo
- více klíčů k poštovní schránce


N
erezová poštovní schránka s vrchním (horním) vhozem a výběrem pošty vpředu.

 


Nerezová poštovní schránka Optimal HP

Nerezová poštovní schránka typ Optimal, varianta
HP
horní vhoz pošty, přední výběr (HP)

Nerezová poštovní schránka s horním vhozem pošty (otvor pro vhoz je cca 275 x 30 mm a lze případně na přání upravit, pokud třeba chcete, aby do schránky šel vhodit menší balíček z Aliexpressu, apod.) a vrchní zvedací krycí stříškou, která umožňuje bezproblémové vhození větších zásilek bez poškození a ohýbání. Maximální úhel otevření je 90°.

Výběr pošty je vpředu velkými dvířky.  Povrch této poštovní schránky je kartáčovaný s transparentním lakem. Součástí poštovní schránky je zámek a tři klíče. Vhodná k rodinným domům pro montáž na plot, vstupní bránu či na fasádu. K této schránce zdarma obdržíte samolepku nevhazovat reklamní tisk. Povrch schránky je opatřen transparentním lakem, který schrání schránku před otisky prstů. Jak povrch vypadá reálně najdete níže. Další fotografie se zobrazí kliknutím na ikonku pod schránkou, nebo přímo zde - 3D foto, nebo galerie.Proč zvolit tento typ schránky?
- tři klíče u schránky
- kvalitní nerezový plech
- nerezový plech s lakem
- velký objem schránky
- neohýbá se pošta při vhazování


rozměr: v.425 mm / š.300 mm / h. 104 mm
materiál: nerezová ocel
broušená ČSN 1.4301 s lakem
Nerezový plech


 

1 233,00 Kč bez DPH
1 492,00 Kč včetně DPH
 

stínování

 

 

  
Poštovní schránka na sloupku.
stínování
 


Nerezový "T" sloupek / stojan
pro montáž samostatně stojící poštovní schránky

Pokud nemáte možnost, nebo nechcete poštovní schránku připevnit na betonový sloupek, plot či fasádu, nabízíme "T" sloupek pro samostatně stojící poštovní schránku. Sloupek je vyroben z nerezového jeklu 30x30 mm a síla stěn je 1,5 mm, což odpovídá pevnosti 4 mm ocelového sloupku.

Povrch je broušený, celkový výška je 1780 mm, šířka 250 mm. Sloupek doporučujeme zabetonovat do nezámrzné hloubky min. 600 mm, z toho do 400 mm zabetonovat sloupek. Sloupek je univerzální pro všechny naše poštovní schránky.

Nerezový sloupek na poštovní schránku.  Nerezový "T" sloupek pro montáž samostatně stojící poštovní schránky

rozměr:
v.1780 / š.250 mm
barva: nerez broušená
949,60 Kč bez DPH
1 149,00 Kč včetně DPH

 
stínování

 

 


Samolepící znak v dekoru nerez.
stín tabulky
 

ukázkový nápis na dveřích WC.
stín tabulky

 


Čísla a písmena z ABS plastu
v dekoru nerez

Plastové písmeno, číslo, znak v dekoru broušeného nerezu k označení dveří, čísla popisná na dům, nebo jiná využití. Vhodné pro umístění v interiéru i exteriéru, upevnění kvalitní samolepící 3M páskou. Základní výška je 60 mm, font Arial, síla materiálu 2mm.

Pokud potřebujete specifický nápis, napište nám váš požadavek - můžete sami určit velikost a typ fontu.


Dostupnost: na objednávku není skladem
Písmeno z ABS plastu samolepící, dekor nerez broušená

148,80 Kč bez DPH
180,00 Kč včetně DPH

 

stínování


 

Poštovní schránky na míru atypické.

Nenašli jste poštovní schránku dle Vaší představy?

Nevadí. Protože nabízené schránky přímo vyrábíme, umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům i přáním a nabízíme možnost výroby poštovní schránky na míru. Schránka může být s předním vhozem a předním výběrem, nebo průchozí s zadním vhozem (od silnice) a předním výběrem (z vnitřní strany, tedy za plotem).
Schránku je možné vyrobit na míru dle Vašeho zadání. Setkali jsme se už velkým množstvím požadavků, které pro nás nejsou překážkou a dokážeme na ně reagovat.

- Místo zámku "motýlek"
v případě průchozí schránky, kdy je pošta vhazována od silnice a schránka je z vaší strany za plotem, není potřeba mít schránku uzamykatelnou, ale stačí pouze křídlový zámek "motýlek" na otočení.

- Průhled ve dvířkách

rychlou kontrolu obsahu schránky Vám usnadní velký plexi průhled ve dvířkách schránky.

- Obvodové lemování
pokud potřebujete dopisní schránku například do betonového sloupku z tvárnic, do fasády či jiného ztraceného bednění, je možné u schránky vyrobit "límec - L profil" který překrývá mezeru mezi betonem a schránkou.

- Barevné provedení
Potřebujete schránku která by Vám ladila s barvou plotu, fasády, brány, plotu nebo střechy? Výběr barevných odstínů je velký, mezi nejčastěji žádané patří níže uvedené odstíny - čokoládově hnědá, středně šedá, hnědočervená, pískově žlutá, bílá, světle šedá, vodní modř, ořechově hnědá, zelená mechová, antracit a kovářská černá. Používáme vypalované práškové barvy, které jsou odolné UV záření a mají tedy stále stejný odstín. Dostupnost ostatních odstínů upřesníme na dotaz, vybírat lze z celé palety odstínu ze vzorníku RAL. Nejvíce žádané odstíny poštovních schránek? Tyto:

hnědá barva RAL 8017.
čokoládová
RAL 8017

 
Světle šedá barva na poštovní schránky.
středně šedá
RAL 7000  

 
hnědočervená RAL 3011
hnědočervená
RAL 3011


 
pískově žlutá RAL 1002
pískově žlutá
RAL 1002

 
Bílá barva na poštovní schránky RAL 9010.
čistě bílá
RAL 9003

 
Světle šedá RAL 7035
světle šedá
RAL 7035 

 
Odstín RAL 5021 vodní modř.
vodní modř
RAL 5021

 
odstín RAL 8028 hněď půdní.
hněď půdní
RAL 8028

 

ořechově hnědá
RAL 8011

antracit
RAL 7016
kovářská černá
RAL 9005

zeleň mechová
RAL 6005
       

- Zvonek, jmenovka, logo nebo jiná dekorace
Vaše nová schránka může být doplněna zvonkovým tlačítkem z nerezu a číslem popisným nebo jménem či firemním logem.
Schránku je možné dodat s dekoračním motivem květiny (náhled níže), logem Vaší firmy nebo s uvedením čísla popisného a jména majitele. Na přání vyrobíme v oblíbeném typu písma, upravíme velikost i umístění na schránce. Nemusíte se zdržovat hledáním firmy, která by Vám požadované logo na schránku vyrobila, umíme to i my ;-)

Například:


motiv květiny                                                      firemní logo.                                            jmenovka na schránku.

Dekorační motiv ...                                                   Vaše firemní logo ...                                                    jméno, ulice a číslo popisné
nabídka 

Jak vypadá povrch "kartáčovaný nerez" ze kterého poštovní schránky vyrábíme?
Často se nás ptáte, jak kartáčovaný plech vypadá, jak vypadá aplikace popisů ... Níže je ukázka povrchu poštovní schránky z nerezového plechu s brusem 240, lakovaným povrchem a nalepenou dekorací na dvířkách.

Detail poštovní schránky a aplikace polepu.
stín tabulky

 

* Výše uvedená nabídka doplňků a úprav poštovních schránek je s příplatkem a cena bude upřesněna na základě poptávky.
 
 
 
stínování

 

 

Nerezové poštovní schránky

Protože Vám chceme nabídnout pouze kvalitní poštovní schránky, vyrábíme je z nerezového plechu který je odolný všem povětrnostním podmínkám a je tak zaručena dlouhá životnost schránky bez obav z koroze. Při návrhu těchto poštovních schránek jsme vycházeli z užitečnosti a praktičnosti schránky - tedy velký objem schránky, vejde se tak spousta pošty i v případě, že budete třeba na delší dovolené... Jednoduchý tvar a žádné zbytečnosti. Poštovní schránky jsou opatřeny transparentním (průhledným) lakem.   V případě že se rozhodnete pro barevnou variantu schránky, je povrchová úprava schránek řešena nanášením práškových barev s jemnou strukturou s UV stabilním lakem. Všechny uvedené dopisní schránky zasíláme jako "křehké" a samozřejmě pojištěné pro případné poškození při přepravě. Vyzvednout je ale můžete i na naší provozovně firmy po předchozí domluvě.

Proč koupit naše poštovní schránky z nerezu neboli antikoru, neboli z nerezu?

Pokud se rozmýšlíte jakou poštovní schránku zakoupit na Váš plot, pak myslete na Vaši peněženku i na praktičnost schránky. Nebudeme Vám vnuceně chválit naše poštovní schránky a vymýšlet si nemožné, ale vezmeme věc z druhého konce ... především Vám doporučíme vyhnout se levným poštovním schránkám nabízených na tržnicích ale i v některých e-shopech. Zpravidla mají tyto schránky "kosočtvercovitý" tvar, lze je zakoupit od 300 Kč. Cena je sice přijatelná, ale po roce si řeknete, že už takovou nechcete, protože bude oloupaný lak z obyčejného ocelového plechu, objeví se rez a také zjistíte, že se do takové schránky vlastně nic ani nevejde právě díky tvaru schránky. Při výběru nerezových schránek také doporučujeme vyhnout se schránkám z ušlechtilé oceli, protože Vám nevydrží tak dlouho jako nerezové.

Námi nabízené schránky jsou prostorné a z kvalitního nerezového (antikoru) plechu s doživotní výdrží bez známek koroze. Laicky řečeno, správný a kvalitní nerez je nemagnetický ... tedy ten, který na výrobu schránek používáme právě my ;-) A proč nenabízíme také schránky k rodinným domům z obyčejného ocelového plechu, nebo z pozinkovaného, ale pouze nerezové? Protože bychom neradi někde viděli náš výrobek s korozí, není to pro nás dobrá reklama. Vám tím odpadá jakákoli starost s případnou reklamací, protože naše schránky s korozí prostě nikdy neuvidíte ;) Tak ale jako o každou jinou věc, i o schránku z nerezu je potřeba správně pečovat - viz níže.

Poštovní schránka na míru

Nevyhovuje Vám žádný z námi nabízených typů schránek ?
Napište nám jaké poštovní schránky požadujete, nabídku Vám zdarma a nezávazně zpracujeme. Údaje které budeme potřebovat ke zpracování jsou především rozměry schránky - výška, šířka, hloubka - upřesnit můžete i barevné provedení schránky a Vaší představu o ceně. Informace zašlete na email info@postovni-schranky-simon.cz
. Fotografie některých poštovních schránek které jsme již vyráběli na zakázku dle požadavku zákazníka najdete v naší fotogalerii. Z vašich požadavků jsme již vyráběli schránky i v jiných než výše uvedených odstínech, s upravenými rozměry a také s prosklenými předními dvířky. Možné je prakticky cokoliv ...

 

Péče o nerezové poštovní schránky
Protože jsou poštovní schránky vyrobené z kvalitního, nemagnetického, nerezového plechu dle ČSN 1.4301, přijměte, prosím několik rad, jak o novou schránku správně pečovat a předcházet problémům.

1 - Nerezová ocel je slitinou několika kovů, kde důležitou roli hrají chrom, nikl a molybden. Na povrchu nerezové oceli je tzv. pasivní vrstva, která brání oxidaci a udržuje povrch výrobku stále stejný i po desítky let. A teprve když externí podmínky naruší tuto pasivní vrstvu, začne docházet ke korozi. V prvé řadě je třeba dávat pozor na obvyklé čistící prostředky na stříbro, oblíbené dezinfekce atd. – ty totiž často obsahují chlor. Pasivní vrstvu je také možné narušit mechanickým škrábáním (její šířku představuje několik atomů), proto nejsou vhodné ani čistící písky a pasty.

2 - Optimální kombinací k mytí je horká voda a mýdlo, případné organická rozpouštědla. Je důležité čistit pravidelně a pokaždé proces zakončit důkladným opláchnutím a jemným utřením do sucha. Klasické nečistoty jako hlínu či prach snadno zvládnete odstranit výše uvedeným způsobem, ale vyčistěte je ihned – čím déle čekáte, tím více nečistoty zoxidují a půjdou hůře odstranit. Pokud je na čistícím prostředku napsáno „vhodné pro nerezovou ocel”, nemusí to nutně být vhodné pro vaši konkrétní třídu nerezové oceli. Obvyklým problémem jsou také skvrny od betonu a malty. Ty lze z nerezové oceli odstranit 10-15% kyselinou fosforečnou, případně naředěným roztokem amoniaku (a čištění samozřejmě jako obvykle zakončit proudem teplé vody, případně i vysušením). Je nezbytně nutné nepoužívat klasické odstraňovače těchto skvrn a upozornit na to příslušné dělníky, protože tyto prostředky mohou nenávratně poškodit pasivní vrstvu.

3 - Nebezpečným korozním faktorem je kontakt s železnými nástroji, létajícími železnými pilinami atd., zejména v kombinaci s vlhkostí. Pokud jste železné částice přehlédli a tento typ koroze už nastal, můžete ji odstranit domácími jemnými čistícími krémy, čističi na nerezovou ocel obsahující kyselinu citrónovou a relativně čerstvou kontaminaci vyřeší kyselina šťavelová (nanesením a několikaminutovým působením, neroztírat!) Pokud objevíte bodovou či vážnější formu koroze na nerezové oceli, nestačí jen odstranit povrchové skvrny – pasivní vrstva už byla penetrována korodujícími částicemi a skvrny by se tak znovu objevily. Proto je třeba rozpustit korozní částice na atomární úrovni například kyselinou – pasivní vrstva se pak rychle obnoví a hrozba koroze je zažehnána. Při aplikaci kyseliny však dávejte bedlivý pozor na okolní prostředí, abyste si například nepoškodili hliníkové rámy oken a dbejte samozřejmě i na svou bezpečnost.

 

stínování

 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

1998 - 2022 copyright © Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

náhradní zámek do schránky
otázky a odpovědi - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické poštovní schránky na zakázku

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande