Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Domovní nerezové schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

 


nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí
tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Ležaté a ploché schránky v sestavách k zazdění i na zeď - Simon.

ležatá schránka typ Rio

Ležaté / ploché / poštovní schránky do sestav

Níže uvedené sestavy schránek lze doplnit dalšími schránkami k vytvoření požadovaného tvaru či počtu schránek. Sestavy nedodáváme jako jeden celek, ale tak jak je uvedeno pod každou sestavou, v blocích. U každé sestavy je uveden rozměr celé sestavy, rozměr jedné schránky a ceny dle barevného provedení. Schránky lze použít pro montáž na zeď i k zazdění, vždy ale pouze v interiéru. Velké sestavy nedodáváme jako jeden celek, ale složené z těchto bloků:   

                


informační ikonka


Sestava plochých schránek 3x3
stínování

- Standardně hnědé nebo šedé
- Montáž schránek zajistíme po celé ČR
- Vhodné pro montáž na zeď i k zazdění
- Rozměr jedné schránky:
v.155 / š.350 / h.250 mm

Montáž schránek
Pro všechny níže uvedené sestavy schránek zajišťujeme montáž po celé České i Slovenské republice a to včetně demontáže i likvidace Vašich stávajících schránek. Při dodávce schránek včetně montáže se za určitých podmínek uplatňuje snížená sazba DPH ve výši 15% ( SVJ, bytové domy, apod. ). Cenu služby Vám na základě poptávky rádi zašleme. Bez montáže je sazba DPH ve výši 21%.

Jmenovky
Na schránky Vám zdarma dodáme jmenovky vč. zalaminování do PE folie dle Vašeho seznamu, zasílejte prosím co nejdříve po odeslání objednávky, nebo přímo s objednávkou.

V barvě podle Vás
Potřebujete schránky ve specifickém barevném provedení? Napište nám konkrétní odstín dle stupnice RAL

Doplňky
K uvedeným sestavám poštovních schránek můžete také dokoupit například informační magnetickou nástěnku, nebo nástěnný box na letáky - více najdete v "Doplňky a náhradní díly".

Objednejte jednoduše
Pro objednání stačí zaslat email s potřebnými údaji - dodací adresa, fakturační adresa, IČ, DIČ, telefon + kontaktní osoba a samozřejmě také potřebujeme vědět jaký typ schránek a barevné provedení jste si vybrali ;-)


line

X
ležatá schránka typ Rio

ležaté schránky 2 ks - 1x2

Sestava ležatých poštovních schránek 1x2

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.310 / š.350 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 975,20 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 1x2" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-

ležatá schránka typ Rio

tři ležaté schránky nad sebou v sestavě
Sestava ležatých poštovních schránek 1x3

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.465 / š.350 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 1.462,80 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 1x3" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-

ležatá schránka typ Rio

sestava ležatých schránek na poštu
Sestava ležatých poštovních schránek 1x4

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.620 / š.350 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 1.950,40 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 1x4" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-

ležatá schránka typ Rio

sestava dopisních schránek 1x5
Sestava ležatých poštovních schránek 1x5

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.775 / š.350 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 2.438 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 1x5" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-

ležatá schránka typ Rio

6 ks ležatých schránek nad sebou
Sestava ležatých poštovních schránek 1x6

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.930 / š.350 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 2.925,60 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 1x6" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
 ležatá schránka typ Rio

poštovní schránky v sloupci nad sebou - 7 ks
Sestava ležatých poštovních schránek 1x7

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1085 / š.350 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 3.412,20 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 1x7" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-

ležatá schránka typ Rio

sloupec ležatých schránek 8 ks
Sestava ležatých poštovních schránek 1x8

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1240 / š.350 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 3.900,80 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 1x8" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-

ležatá schránka typ Rio

dvě ležaté shránky vedle sebe
Sestava ležatých poštovních schránek 2x1

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.155 / š.700 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 975,20 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 2x1" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

čtyři ležaté schránky
Sestava ležatých poštovních schránek 2x2

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.310 / š.700 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 1.950,40 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 2x2" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

sestava ležatých poštovních schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 2x3

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.465 / š.700 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 2.925,60 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 2x3" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

ležaté poštovní schránky
Sestava ležatých poštovních schránek 2x4

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.620 / š.700 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 3.900,80 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 2x4" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

ležaté schránky 2x5
Sestava ležatých poštovních schránek 2x5

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.775 / š.700 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 4.876,00 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 2x5" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

ploché dopisní schránky 2x6
Sestava ležatých poštovních schránek 2x6

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.930 / š.700 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 5.851,20 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 2x6" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

dopisní schránky ležaté 14 ks
Sestava ležatých poštovních schránek 2x7

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1085 / š.700 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 6.826,40 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 2x7" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

16 ks ležatých schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 2x8

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1240 / š.700 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 7.801,60 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 2x8" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

tři poštovní schránky vedle sebe
Sestava ležatých poštovních schránek 3x1

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.155 / š.1050 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 1.463 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 3x1" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

6 ks plochých dopisních schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 3x2

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.310 / š.1050 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 2.9256 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 3x2" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

sestava schránek 3x3
Sestava ležatých poštovních schránek 3x3

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.465 / š.1050 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 4.388 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 3x3" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

12 ks dopisních schránek ležatých
Sestava ležatých poštovních schránek 3x4

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.620 / š.1050 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 5.851 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 3x4" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

poštovní schránky ploché - 15 ks
Sestava ležatých poštovních schránek 3x5

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.775 / š.1050 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 7.314 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 3x5" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

poštovní schránky ležaté 3x6
Sestava ležatých poštovních schránek 3x6

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.930 / š.1050 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 8.777 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 3x6" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

sestava schránek 3x7
Sestava ležatých poštovních schránek 3x7

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1085 / š.1050 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 10.240 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 3x7" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

schránky v sestavě 3x8
Sestava ležatých poštovních schránek 3x8

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1240 / š.1050 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 11.702 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 3x8" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

sestava ležatých schránek 4 ks
Sestava ležatých poštovních schránek 4x1
Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.155 / š.1400 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 1.950 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 4x1" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

sestava ležatých schránek 8 ks
Sestava ležatých poštovních schránek 4x2

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.310 / š.1400 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 3.901 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 4x2" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

12 ks dopisních schránek ležatých
Sestava ležatých poštovních schránek 4x3

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.465 / š.1400 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 5.851 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 4x3" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

ležaté schránky 4x4 - 16 kusů
Sestava ležatých poštovních schránek 4x4

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.620 / š.1400 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 7.802 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 4x4" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

blok dopisních schránek 4x5
Sestava ležatých poštovních schránek 4x5

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.775 / š.1400 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 9.752 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 4x5" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

24 poštovních schránek sestava
Sestava ležatých poštovních schránek 4x6

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.930 / š.1400 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 11.702 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 4x6" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

poštovní schránky 4x7
Sestava ležatých poštovních schránek 4x7

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1085 / š.1400 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 13.653 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 4x7" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

soubor poštovních schránek ležatých 32 kusů
Sestava ležatých poštovních schránek 4x8

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1240 / š.1400 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 15.603 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 4x8" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

5 ležatých schránek na dopisy vedle sebe
Sestava ležatých poštovních schránek 5x1

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.155 / š.1750 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 2.438 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 5x1" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

2 řádky a 5 sloupců ležatých schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 5x2

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.310 / š.1750 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 4.876 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 5x2" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

15 ks dopisních ležatých schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 5x3

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.465 / š.1750 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 7.314 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 5x3" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

sestava 20 poštovních schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 5x4

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.620 / š.1750 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 9.752 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 5x4" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

blok dopisních schránek 5x5
Sestava ležatých poštovních schránek 5x5

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.775 / š.1750 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 12.190 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 5x5" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

30 ks poštovních schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 5x6

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.920 / š.1750 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 14.628 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 5x6" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

ležaté schránky 5x7
Sestava ležatých poštovních schránek 5x7

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1085 / š.1750 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 17.066 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 5x7" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

40 ks poštovních schránek v sestavě 5x8
Sestava ležatých poštovních schránek 5x8

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1240 / š.1750 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 19.504 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 5x8" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

6 sk ležatých schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 6x1

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.155 / š.2100 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 2.926 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 6x1" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

12 ks ležatých dopisních schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 6x2

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.310 / š.2100 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 5.851 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 6x2" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

18 doposních schránek ležatých
Sestava ležatých poštovních schránek 6x3

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.465 / š.2100 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 8.777 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 6x3" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

24 ležatých schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 6x4

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.620 / š.2100 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 11.702 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 6x4" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

sestava 30 poštovních schránek ležatých
Sestava ležatých poštovních schránek 6x5

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.775 / š.2100 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 14.628 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 6x5" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

sestava schránek 6x6
Sestava ležatých poštovních schránek 6x6

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.930 / š.2100 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 17.554 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 6x6" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

sestava 42 ks poštovních schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 6x7

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1085 / š.2100 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 20.479 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 6x7" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

poštovní schránky ležaté 6x8 - 42 kusů
Sestava ležatých poštovních schránek 6x8

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1240 / š.2100 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 23.405 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 6x8" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

7 ležatých schránek vedle sebe
Sestava ležatých poštovních schránek 7x1

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.155 / š.2450 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 3.413 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 7x1" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

14 ks poštovních schránek ležatých
Sestava ležatých poštovních schránek 7x2

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.310 / š.2450 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 6.826 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 7x2" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

21 dopisních schránek ležatých
Sestava ležatých poštovních schránek 7x3

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.465 / š.2450 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 10.240 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 7x3" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

sestava 28 kusů poštovních schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 7x4

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.620 / š.2450 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 13.652 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 7x4" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

35 ležatých schránek s předním vhozem a předním výběrem v sestavě
Sestava ležatých poštovních schránek 7x5

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.775 / š.2450 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 17.066 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 7x5" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

ležaté schránky 42 kusů
Sestava ležatých poštovních schránek 7x6

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.930 / š.2450 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 20.479 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 7x6" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

sestava 49 poštovních schránek do paneláku
Sestava ležatých poštovních schránek 7x7

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1085 / š.2450 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 23.892 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 7x7" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

poštovní schránky 7x8
Sestava ležatých poštovních schránek 7x8

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1240 / š.2450 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 27.306 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 7x8" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

blok 8 schránek ležatých k zazdění
Sestava ležatých poštovních schránek 8x1

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.155 / š.2800 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 3.901 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 8x1" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

ležaté schránky v sestavě - 16 ks
Sestava ležatých poštovních schránek 8x2

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.310 / š.2800 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 7.802 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 8x2" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

poštovní schránky ploché - 24 kusů
Sestava ležatých poštovních schránek 8x3

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.465 / š.2800 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 11.702 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 8x3" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

32 poštovních schránek ležatých k zazdění
Sestava ležatých poštovních schránek 8x4

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.620 / š.2800 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 15.603 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 8x4" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

40 poštovních schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 8x5

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.775 / š.2800 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 19.504 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 8x5" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

48 plochých schránek
Sestava ležatých poštovních schránek 8x6

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.930 / š.2800 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 23.405 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 8x6" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

56 plochých schránek s předním vhozem v sestavě
Sestava ležatých poštovních schránek 8x7

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1085 / š.2800 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 27.306 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 8x7" a zvolené barevné provedení.


- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line
-
ležatá schránka typ Rio

schránky ležaté 64 kusů v sestavě
Sestava ležatých poštovních schránek 8x8

Rozměr jedné poštovní schránky: v.155 / š.350 / h.250 mm
Rozměr celé sestavy schránek: v.1240 / š.2800 / h. 250 mm

Cena za sestavu v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035: 31.206 Kč bez DPH

Pro objednání této sestavy stačí uvést "Sestava ležatých schránek 8x8" a zvolené barevné provedení.

- Montáž těchto poštovních schránek provádíme po celé České republice i na Slovensku
- Sestavu schránek je možné doplnit také nástěnkou či boxem na letáky, více v "Doplňky a náhradní díly"
- Při zakoupení zdarma připravíme jmenovky správného rozměru a všechny ve stejném stylu fontu
- Sestavu Vám zašleme přepravní firmou DPD, nebo TopTrans na Vaši adresu
- Chcete jiné barevné provedení? Vyrobíme schránky v barvě jakou budete chtít, napište nám ;-)
- Blok schránek lze samozřejmě doplnit i dalšími schránkami

line

 Ukázky sestav plochých schránek
:
Více fotografií najdete také v naší fotogalerii mezi referencemi.

Ploché schránky v sestavě 3x3.
Stín pod obrázkem.
Sestava ležatých schránek 3x3 s předním vhozem i předním výběrem pošty pro zazdění do niky.
Barevné provedení RAL 7035, světle šedá.

 

 

Dopisní schránky ležaté, blok 6 kusů k zazdění.
Stín pod obrázkem.

Sestava ležatých plochých poštovních schránek v bloku 2x3

 

Blok 3x6 plochých schránek.
Stín pod obrázkem.
Sestava 16 kusů dopisních ležatých schránek.

 

 

Sestava 16 kusů dopisních schránek ležatých do interiéru.
Stín pod obrázkem.

Blok 16 kusů dopisních ležatých schránek.

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Tylova 218 - sídlo firmy, fakturační adresa
Hálkova 293 - provozovna firmy, výdej zboží

51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

Prodávající je plátce DPH

Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
 IČ:
69842523 | DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
mail: info@postovni-schranky-simon.cz
mail: lukas.simon@tiscali.cz
web: www.postovni-schranky-simon.czDovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.


©
1998 - 2020 Lukáš Simonoptimalizace PageRank.cz
 

 

 


- jmenovky do poštovních schránek
- otázky a odpovědi - ptáte se

- doporučené odkazy
- mapa webu xml
- mapa webu html


Rychlé odkazy na reference:
schránky panelákové hnědé
schránky šedé
barevné kombinace schránek
do betonového sloupku
do gabionu
montáž schránek Praha
montáž schránek Brno
schránky k zazdění
panelákové schránky na zeď
sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více
schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba
poštové schránky
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky