Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí
Vánoční stromek
VÁNOCE 2021
Ptáte se nás, zda stihneme ještě v tomto roce vyrobit a dodat vám nové poštovní schránky ... Pro rok 2021 máme již výrobní kapacitu plnou, nové objednávky budou plánované na leden.
Do 31.12.2021 ale můžete objednávat za stávající ceny, bohužel i my budeme muset reagovat na rostoucí ceny materiálu a energií ...

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Poštovní schránky SIMON. Výroba a montáž, schránky do sestavy, nerezové a atypické.

hnědá sestava schránek Klasik TYP A

šedá sestava schránek Klasik TYP Asestava schránek Klasik TYP A hnědý rám a šedá dvířkasestava poštovních schránek TYP A šedý rám a hnědá dvířka


Poštovní schránka typ Klasik.
                     
 


Panelákové poštovní schránky typ Klasik
blok A

poštovní schránky do sestavy, blok čtyř poštovních schránek u sebe

Rozměry celé sestavy poštovních schránek:
výška: 43,4 cm / šířka: 66 cm / hloubka: 8,5 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:
výška: 21,7 cm / šířka: 33 cm / hloubka: 8,5 cm

Blok A je blok sestaven ze čtyř kusů poštovních schránek u sebe a je již takto od nás z výroby svařen jako jeden celek. Součástí každé schránky je kvalitní zámek se třemi klíčky (celkem máme 500 kombinací), na dvířkách schránky je kovový rámeček pro jmenovku (nepoužíváme plastové). Vhoz i výběr pošty je vpředu, zadní stěna je předvrtána pro připevnění na zeď. Pro montáž celé této sestavy je potřeba pouze 4 hmoždinky - do každého rohu jedna. Poštovní schránky jsou vhodné do panelákových sestav, činžáků, bytových domů, kanceláří a všude tam kde je potřeba sestava schránek pro více majitelů. Montovat lze na zeď, nebo zazdít. Schránky jsou pouze pro montáž v interiéru, nebo do krytého exteriéru. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy v odstínu hnědé RAL 8017, nebo šedé RAL 7035. Jiné odstíny jsou dostupné na objednání, barvu schránek můžete vybrat ze vzorníku RAL. Typ Klasik jsou nejlevnější poštovní schránky z naší nabídky.

Doporučujeme ...
- Pro rychlou a snadnou montáž větších sestav  poštovních schránek (například do panelových a bytových domů) je možné kombinovat tento blok A se všemi schránkami uvedenými na této stránce (schránky TYP Klasik, blok A, B, C, D, E ) a stavebnicovým systémem jednoduše složit požadovanou sestavu! Mezi sebou není nutné schránky spojovat. Jaké schránky je nejlepší kombinovat pro složení větší sestavy?

- Nechcete se zdržovat montáží schránek? Nevadí! montáž všech námi nabízených schránek zajišťujeme po celé ČR i SK! Neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku.

Dostupnost skladem: zjistit stav ikona OK

 

TYP Klasik, blok A
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
1 520,70 Kč bez DPH
1 840,00 Kč včetně DPHTYP Klasik, blok A

šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
1 520,70 Kč bez DPH
1 840,00 Kč včetně DPH


Uvedené ceny jsou za celou sestavu 4 ks poštovních schránek u sebe, tak jak je na fotografii výše.

TYP Klasik, blok A
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
1 619,80 Kč bez DPH
1 960,00 Kč včetně DPHTYP Klasik, blok A
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
1 619,80 Kč bez DPH
1 960,00 Kč včetně DPH


 

stín tabulky

 


- Montáž poštovních schránek do panelových a bytových domů zajišťujeme po celé ČR včetně případných zednických prací (zazděné schránky)
- Pro lepší orientaci v námi nabízených poštovních schránkách nahlédněte do tabulky s rozměry a cenovým přehledem
- Všechny bloky poštovních schránek na této stránce lze mezi sebou kombinovat pro rychlejší složení větší sestav schránek.
- K novým poštovním schránkám Vám zdarma natiskneme jmenovky, seznam stačí zaslat s objednávkou.
- Označení typ Klasik je pro dopisní schránky, kde velikosti jedné schránky je vždy 217 / 330 / 85 mm. Větší hloubku? Zkuste typ Klasik PLUS.

 
- Jiný rozměr poštovních schránek?
- více informací zde
 
- Má být jiná barva poštovních schránek?
Vzorník RAL k poštovním schránkám. - více informací zde

 
- Zajišťujeme montáž poštovních schránek!
obrázek - montáž
- více informací zde
stín tabulky

 


hnědá sestava schránek nad sebou TYP B
šedá sestava dvou schránek nad sebou TYP Bsestava schránek nad sebou hnědý rám a šedá dvířkasestava dvou schránek nad sebou šedý rám a hnědá dvířka TYP B

Poštovní schránka typ Klasik.
                      


Panelákové poštovní schránky typ Klasik
blok B

sestava dvou poštovních schránek nad sebou

Rozměry celé sestavy poštovních schránek:

výška: 43,4 cm / šířka: 33 cm / hloubka: 8,5 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:
výška: 21,7 cm / šířka: 33 cm / hloubka: 8,5 cm

Blok poštovních schránek je sestaven ze dvou kusů poštovních schránek umístěných nad sebou. Každá schránka je včetně kvalitního zámku, tří kusů klíčků (více klíčů za příplatek) a na dvířkách s rámečkem pro umístění jmenovky. Vhoz i výběr pošty je řešen vpředu, schránky jsou pouze pro montáž v interiéru nebo do krytého exteriéru. Zadní stěna je předvrtána pro připevnění. Sestava je v tomto tvaru svařena jako jeden celek. Pro montáž jsou potřeba 4 ks hmoždinek. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy v odstínu hnědé RAL 8017, nebo šedé RAL 7035. Jiné odstíny jsou dostupné na objednání.

Doporučujeme ...
- Při montáži schránek použít ještě nabízené schránky TYP Klasik, blok A, B, C, D, E na složení větší sestavy schránek dle Vašeho požadavku. Rychleji tak složíte požadovanou sestavu schránek a přitom za stejnou cenu za jednu schránku! Například montáží dvou těchto sestav nad sebe snadno vytvoříte jeden sloupec čtyř schránek. Jaké schránky je nejlepší kombinovat pro složení větší sestavy?

- Nechcete se zdržovat montáží schránek? Nevadí! montáž všech námi nabízených schránek zajišťujeme po celé ČR i SK! Neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku.

Dostupnost skladem: zjistit stav ikona OK
 

TYP Klasik, blok B
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
760,30 Kč bez DPH
920,00 Kč včetně DPHTYP Klasik, blok B

šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
760,30 Kč bez DPH
920,00 Kč včetně DPHUvedené ceny jsou za celou sestavu 2ks poštovních schránek nad sebou, tak jak je na fotografii výše.

TYP Klasik, blok B
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
809,90 Kč bez DPH
980,00 Kč včetně DPHTYP Klasik, blok B

hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
809,90 Kč bez DPH
980,00 Kč včetně DPH


 
stín tabulky

 


hnědá sestava dvou schránek vedle sebe
šedá sestava poštovních schránek vedle sebe TYP Csestava dvou poštovních schránek vedle sebe hnědý rám a šedá dvířka TYP Cpoštovní schránky v sestavě vedle sebe šedý rám a hnědá dvířka

Poštovní schránka typ Klasik.
                     


Panelákové poštovní schránky typ Klasik
blok C

sestava dvou poštovních schránek vedle sebe

Rozměr celé sestavy poštovních schránek:
výška: 21,7 cm / šířka: 66 cm / hloubka: 8,5 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:
výška: 21,7 cm / šířka: 33 cm / hloubka: 8,5 cm

Tento blok poštovních schránek je sestaven ze dvou kusů poštovních schránek z výroby svařených vedle sebe, každá schránka je včetně tří kusů klíčků a rámečku pro umístění jména.
Vhoz i výběr pošty je vpředu. Zadní stěna je předvrtána pro připevnění na hmoždinky. Sestava schránek je v tomto tvaru svařena jako jeden celek. Pro montáž je potřeba 2 ks hmoždinek. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy v odstínu hnědé RAL 8017, nebo šedé RAL 7035. Jiné odstíny jsou dostupné na objednání.

Doporučujeme ...
Montáží více těchto sestav vedle sebe nebo kombinací se schránkami TYP Klasik, blok A, B, C, D, E lze skládat větší sestavy schránek dle Vašeho přání . Například montáží tří těchto sestav vedle sebe snadno vytvoříte řadu šesti schránek. Jaké schránky je nejlepší kombinovat pro složení větší sestavy?

Dostupnost skladem: zjistit stav ikona OK

 

TYP Klasik, blok C
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
760,30 Kč bez DPH
920,00 Kč včetně DPH


TYP Klasik, blok C
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
760,30 Kč bez DPH
920,00 Kč včetně DPH


Uvedené ceny jsou za celou sestavu 2 ks poštovních schránek vedle sebe, tak jak je na fotografii výše.

TYP Klasik, blok C
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
809,90 Kč bez DPH
980,00 Kč včetně DPH


TYP Klasik, blok C
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
809,90 Kč bez DPH
980,00 Kč včetně DPH


 

stín tabulky

 


poštovní schránka do sestavy hnědá
šedá poštovní schránka do sestavypoštovní schránka hnědý rám a šedá dvířkapoštovní schránka šedý rám a hnědá dvířka


Poštovní schránka typ Klasik.
                      


Paneláková poštovní schránka do sestavy, typ Klasik
blok D

poštovní schránka do sestavy panelákových schránek

Rozměry poštovní schránky:
výška: 21,7 cm / šířka: 33 cm / hloubka: 8,5 cm

Poštovní schránka do sestavy, součástí je kvalitní lamelový zámek a tři klíče. Rámeček pro umístění jmenovky je v pravém dolním rohu. Vhoz i výběr pošty je vpředu, zadní stěna je předvrtána pro připevnění na hmoždinky. Určeno pouze pro montáž v interiéru nebo do krytého exteriéru. Schránka vhodná do panelákových sestav a bloků.

Poštovní schránka je určena jako doplněk do sestavy schránek nepravidelného tvaru kombinací se schránkami TYP Klasik, blok A, B, C, D, E. Jaké schránky je nejlepší kombinovat pro složení větší sestavy?

Dostupnost skladem: zjistit stav ikona OK

 

TYP Klasik, blok D
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
380,20 Kč bez DPH
460,00 Kč včetně DPH


TYP Klasik, blok D
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
380,20 Kč bez DPH
460,00 Kč včetně DPH


Uvedená cena je za 1ks poštovní schránky.

TYP Klasik, blok D
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
405,00 Kč bez DPH
490,00 Kč včetně DPH


TYP Klasik, blok D
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
405,00 Kč bez DPH
490,00 Kč včetně DPH


 
stín tabulky

 


hnědá sestava tří poštovních schránek nad sebou TYP E

sestava tří poštovních schránek s hnědým rámem a šedými dvířky TYP Ešedá sestava poštovních schránek tří nad sebousestava tří poštovních schránek nad sebou s šedým rámem a hnědými dvířky

Poštovní schránka typ Klasik.
                    


Panelákové poštovní schránky typ Klasik
blok E

sestava tří poštovních schránek nad sebou

Rozměry celé sestavy poštovních schránek:

výška: 65,1 cm / šířka: 33 cm / hloubka: 8,5 cm

Rozměr jedné poštovní schránky v sestavě:
výška: 21,7 cm / šířka: 33 cm / hloubka: 8,5 cm

Tento blok poštovních schránek je tvořen ze tří poštovních schránek svařených k sobě v jednom sloupci nad sebou. Vhodné především pro sestavy, ve které požadujete tři schránky nad sebou a libovolný počet schránek vedle sebe - tyto bloky pak jen stačí montovat vedle sebe. Každá z těchto schránek je včetně rámečku pro umístění jmenovky a tří klíčů ke každé schránce. Vhoz i výběr pošty je vpředu, zadní stěna je předvrtána pro připevnění. Schránky jsou pouze pro umístění v interiéru nebo do krytého exteriéru. Montáž těchto schránek je na 4 hmoždinky. Poštovní schránky jsou z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy v odstínu hnědé RAL 8017, nebo šedé RAL 7035. Jiné odstíny jsou dostupné na objednání.

Doporučujeme ...

Tento typ poštovní schránky lze kombinovat se všemi schránkami, které jsou uvedené na této stránce, tedy TYP Klasik, blok A, B, C, D, E nebo montáží více těchto bloků vedle sebe jednoduše vytvořit požadovaný tvar sestavy schránek. 

Například montáží pěti kusů těchto sestav vedle sebe snadno vytvoříte sestavu patnácti schránek - 3 řádky a 5 sloupců. Jaké schránky je nejlepší kombinovat pro složení větší sestavy?

Dostupnost skladem: zjistit stav ikona OK

 

TYP Klasik, blok E
hnědá barva schránek hnědý rám a hnědá dvířka
1 140,50 Kč bez DPH
1 380,00 Kč včetně DPH


 

TYP Klasik, blok E
šedá barva schránek šedý rám a šedá dvířka
1 140,50 Kč bez DPH
1 380,00 Kč včetně DPH


Uvedené ceny jsou za celou sestavu 3 ks poštovních schránek nad sebou, tak jak je na fotografii výše.

TYP Klasik, blok E
šedá barva schránek hnědá barva schránek šedý rám a hnědá dvířka
1 214,90 Kč bez DPH
1 470,00 Kč včetně DPH


TYP Klasik, blok E
hnědá barva schránek šedá barva schránek hnědý rám a šedá dvířka
1 214,90 Kč bez DPH
1 470,00 Kč včetně DPH


 

stín tabulky

 

Sestavu poštovních schránek můžete také doplnit níže uvedenými praktickými výrobky.
Další nabídku doplňků najdete v sekci Doplňky a náhradní díly.

Níže uvádíme nejčastější a nejžádanější doplňky.

 
Box na reklamní tisk a letáky
typ Klasik


Nechcete mít vaše poštovní schránky plné reklamních letáků? Jako doplněk k panelákovým sestavám schránek nabízíme nástěnný box na reklamní materiály. Určeno výhradně pro montáž v interiéru. Box je vyroben z plechu, pojme 500 ks listů formátu A4 a je dodáván včetně montážního materiálu. Vhodné k sestavám poštovních schránek v bytových a panelových domech. Vyrábíme v odstínu hnědé RAL 8017 a světle šedé RAL 7035, případně v jiném odstínu na objednávku.

Barevné provedení: šedá / hnědá
Rozměr: v.217 / š.330 / h.85 mm

- Doporučujeme ke každé sestavě poštovních schránek v bytových domech praktický doplněk.
 

šedá barva schránek Box na reklamní tisk, typ Klasik, šedý
322,30 Kč bez DPH
390,00 Kč včetně DPH

">

 

hnědá barva schránek Box na reklamní tisk, typ Klasik, hnědý
322,30 Kč bez DPH
390,00 Kč včetně DPH

">

 

stín tabulky

 

 

Schránkový zámek s třemi klíči.
Stínování obrázku šedé.
 
Všechny nabízené poštovní schránky
dodáváme včetně zámku a klíčů!


Náhradní zámek do poštovní schránky
typ DB500

Náhradní zámek do všech nyní nabízených poštovních schránek.
Zámek je dodáván včetně tří klíčů v plastovém pouzdře a pojistné závlačky, celkem je 500 různých kombinací. Montážní otvor pro tento zámek je oválný, 16 mm široký a 18 mm vysoký. Doporučujeme "pár kousků" přiobjednat se schránkami, například pro případ ztráty klíčů ...

Dostupnost: skladem  ikona OK
Náhradní k poštovní schránce včetně 3 klíčů,
typ DB500

73,55 Kč bez DPH
89,00 Kč včetně DPH

 

stín tabulky

 

 

kontrolní otvory ve schránce


Kontrolní otvory ve dvířkách schránky

Pro optickou kontrolu je možné dodat schránky s otvory (průzory) ve spodní části dvířek. Průměr otvorů je 12 mm a umístěné jsou 3 v jedné řadě vedle sebe. Cena je za doplnění otvorů ve dvířkách u jedné schránky.
Kontrolní průhledové otvory ve dvířkách schránky
24,80 Kč bez DPH
30,00 Kč včetně DPH

 
stín tabulky

 


Informační magnetická nástěnka šedá

 


Informační nástěnka (vitrína) k sestavě poštovních schránek.
typ Klasik


Magnetická informační nástěnka je vhodná k doplnění sestav poštovních schránek ať už samostatně nebo začleněním do sestavy.
Dodáváno včetně montážního materiálu a 7 ks magnetů. Nabízíme v barevném provedení hnědá RAL 8017, nebo šedá RAL 7035 - případně v jiném odstínu dle poštovních schránek.

Barevné provedení:
šedá, hnědá
Rozměr: v.434 / š.660 / h. 85 mm

- Doporučujeme jako doplněk ke každé sestavě schránek v panelových a bytových domech pro umístění informací ostatním. 

Magnetická nástěnka typ Klasik, hnědá

">

495,80 Kč bez DPH
600,00 Kč včetně DPH

 

Magnetická nástěnka typ Klasik, šedá

">

495,80 Kč bez DPH
600,00 Kč včetně DPH

 

stín tabulky

 


Na ukázku několik fotografií sestav poštovních schránek - typ Klasik.
další ukázky najdete mezi fotkami z našich realizací ZDE


 

 "... nová sestava poštovních schránek kterou jsme montovali v Praze. Byla zvolena barevná kombinace zeleného rámu a hnědých dvířek do kterých bylo požadováno 5 kontrolních otvorů (standardně jsou 3), rámeček na jmenovku umístěný doprostřed nahoru a vhoz krytý sklapkou. Pro ucelený tvar sestavy byla vyrobena malá atypická nástěnka v zelené barvě ... "

 

 

Poštovní schránky s nástěnkou - montáž Praha.
stín tabulky


"... Montáž nových poštovních schránek v panelovém domě Praze.
Středem nového bloku se stala magnetická informační nástěnka ... "

 

 

 

Sestava schránek typ Klasik s čísly na dvířkách a dvoubarevném provedení.
stín tabulky

"... sestava poštovních schránek v bytovém domě, typ Klasik na přání s krytým vhozem sklopkou,
v kombinaci dvou barevných odstínů tmavé červené a šedé, dvířka s číselným značením ... "

 

 

Sestava poštovních schránek s nástěnkou a boxy na letáky.
stín tabulky

"... Paneláková sestava 16 dopisních schránek (4x4), typ Klasik s nástěnkou a dvěma boxy na letáky ...
barevné provedení světle šedá RAL 7035"

 

 


stín tabulky
"... zazděné poštovní schránky v šedém provedení RAL 7035, doplněné o boxy na letáky ... "

 

 

 

Poštovní schránky v odstínu RAL 7016 - antracit.
stín tabulky

"... poštovní schránky v odstínu antracit RAL 7016. Každá schránka číselně označena pro rychlejší orientaci majitele i doručovatele. Dodání schránek bylo včetně zajištění montáže a likvidace původních schránek ve městě Tábor."

 

 

Pískově žluté schránky s hnědým rámem.
stín tabulky

"... na přání zákazníka dva barevné odstíny - hnědá RAL 8017 + pískově žlutá RAL 1014.
Sestava schránek byla dodána včetně montáže, doplněna o box na reklamní tisk.
Dvířka schránek s průzory pro kontrolu obsahu schránek. "

 

 

 


stín tabulky
"... v barevném provedení dle zadání zákazníka a kontrolními otvory ve dvířkách ... "

 

 

 

stín tabulky

 

 

 

Poštovní schránky Simon
výroba, prodej, montáž poštovních schránek a výroba atypických poštovních schránek na zakázku

Vážená paní, vážený pane,
vítám Vás na našich internetových stránkách!
Jsme sice malá, ale česká rodinná firma, sídlíme v Královéhradeckém kraji nedaleko Rychnova nad Kněžnou v obci Kostelec nad Orlicí, kde vyrábíme a prodáváme poštovní schránky již od roku 1992.
Firmu roku 1992 založil můj otec Jiří Simon (Zámečnictví Simon), po kterém jsem firmu převzal v roce 2001 já, Lukáš Simon. Dochovala se i fotografie z roku 1994 na které jsem s poštovní schránkou v té době vyráběnou a protože se s ní rád pochlubím, najdete ji na konci této stránky ;o) Od roku 1998 jsem začal firmu prezentovat obyčejnými internetovými stránkami a obsah čistě informační. V roce 2003 byl spuštěn náš vlastní e-shop s nabídkou panelákových sestav poštovních schránek. V té době byla nabídka poštovních schránek pouze typ Klasik a typ XXL. S rokem 2009 byla nabídka doplněna o nerezové domovní schránky. Od roku 2010 zajišťujeme kompletní dodávku poštovních schránek především pro bytové domy, stavební družstva, SVJ, apod. - dodání a montáž nových poštovních schránek, včetně demontáže a likvidace starých původních schránek s působností po celé ČR. O rok později se naše působnosti rozšiřuje i na Slovenský a Polský trh. Rokem 2012 jsme pro naše náročnější zákazníky začali nabízet také zakázkovou výrobu poštovních schránek v atypickém provedení, revizních plynových dvířek, nerezových dopisních vhozů a dvířek k elektroměrům, rozšířili nabídku nerezových domovních schránek, což pro nás v roce 2014 znamenalo zvětšení výrobních prostor pro pokrytí poptávky a naplnění výrobní kapacity na maximum. Rok 2015 nám přinesl fotografii z realizací s číslem 500 a další fotografie samozřejmě budeme přidávat i dále. V letech 2016 / 2017 se naše působnost rozšířila na montáže poštovních schránek také do Německa a Rakouska. S rokem 2018 přichází spolupráce s novým dodavatelem zámků do poštovních schránek, protože Vám chceme nabízet jen kvalitní výrobek. Pokračujeme tedy  s kvalitnějším zámkem dodávaným s třemi klíči. Poštovní schránky pro Vás tedy vyrábíme již s několikaletou tradicí. Nabízíme Vám pouze to, co sami vyrábíme.

 

Poštovní schránky pro sestavy a bloky v panelových a bytových domech

Nabízené poštovní schránky vyrábíme z ocelového plechu s povrchovou úpravou vypalované práškové barvy v základních odstínech hnědé a šedé. Na žádost je možné schránky vyrobit ve Vámi požadovaném odstínu - více informací Vám upřesníme na dotaz. Nástěnné stojaté schránky jsou vhodné především do paneláků, činžáků, do bytových domů, kanceláří nebo na úřady - všeobecně jsou schránky známé jako panelové či panelákové schránky. Naše schránky mají pevnou konstrukci, kvalitní povrchovou úpravu a zámek s dvěma klíči. K přednosti našich schránek patří i taková maličkost, jako je jmenovka (rámeček) na umístění jména, kterou používáme pevnou a přivařenou na dvířka schránky a nepoužíváme plastové jmenovky, které jsou často vandaly poškozovány a odcizovány - čímž Vám navyšují náklady i starosti - u našich schránek tyto starosti mít nebudete. Nástěnné schránky jsou s předním vhozem i výběrem pošty a nabízíme je v několika variantách velikostí.
 

Poštovní schránky do betonových sloupků

Novinkou v našem sortimentu jsou poštovní schránky s předním vhozem a předním výběrem v provedení ležatá schránka. Tento typ je určen a vhodný k zazdění do sloupku, do zdi nebo volně k montáži na zeď. Vyrábíme také schránky montované do vchodových ( vstupních ) dveří s předním vhozem a zadním výběrem. V našem sortimentu je i dopisní vhoz, který je možné připevnit na dveře. Vhoz má kartáčové těsnění, které brání úniku tepla. Pro venkovní využití jsou schránky v provedení nerez. Z nabídky nerezových dopisních schránek máme schránky s vrchním /horním/ vhozem a předním výběrem, schránky průchozí, které jsou vhodné pro montáž na plot či branku, protože mají zadní vhoz od silnice a výběr pošty od domu. Nebo máme samozřejmě také poštovní schránky klasické s předním vhozem a předním výběrem. Přizpůsobit se Vám můžeme ať už rozměrem, nebo s barevným odstínem.
 

Objemné a hluboké poštovní schránky

Hledáte poštovní schránky s velkou kapacitou do které se opravdu vejde vše? Pak zvolte schránky, které najdete v naší nabídce "Poštovní schránky Klasik plus". Tyto schránky mají rozměr 21,7 cm na výšku, 33,0 cm na šířku a hluboké jsou 14 cm. Ještě větší poštovní schránky jsou označené "MAX" a mají 280 mm výšku / 340 mm šířku a 200 mm hloubku. Při realizacích se často setkáváme s výměnou poštovních schránek, které byly "dvě v jedné" a místo nich nabízíme poštovní schránky typ MAX.
 

Snadná montáž poštovních schránek

Zboží můžeme doručit kamkoli po celé ČR i SK přepravní firmou TopTrans nebo DPD, není tedy nutný pouze osobní odběr zboží. V případě zájmu si však můžete přijet na naší provozovnu schránky prohlédnout a poradit se s výběrem. Z námi nabízených schránek lze sestavit libovolnou sestavu poštovních schránek dle Vašeho požadavku, při montáži však není nutné každou schránku montovat samostatně, ale lze využít již předem připravených bloků schránek - čtyři schránky u sebe, dvě nad sebou, dvě vedle sebe, nebo tři nad sebou. Montáž při větším množství je tak rychlejší zároveň není potřeba tolik montážního materiálu k připevnění schránek. Přestože je montáž poštovních schránek snadná a rychlá, provádíme montáž kdekoli po celé ČR i SR a to včetně výměny a demontáže stávajících starých schránek a jejich ekologické likvidace. Montáž poštovních schránek je možná na zeď zavěšením, nebo umístěním do zdi - v tomto případě nabízíme i zednické začištění. Pokud budete mít o montáž nových poštovních schránek zájem, rádi Vám cenovou kalkulaci zdarma a nezávazně zpracujeme.
 

Online e-shop

Poštovní schránky, které nabízíme, můžete online objednat přes náš eshop jednoduchým způsobem a to vložením zboží do virtuálního košíku. Máte tak ihned přehled o celkové ceně. Většinu schránek máme Bohužel skladem není, ale vyrobíme do 10 dnů a je možné do druhého dne vyexpedovat na Vámi uvedenou adresu. Objednávku je samozřejmě také možné zaslat emailem, nebo poštou.
 

Barevné kombinace dopisních schránek

Pokud se chcete lišit a vytvořit netradiční sestavu, nabízíme schránky v provedení s šedým rámem a hnědými dvířky nebo v obracené variantě s hnědým rámem a šedými dvířky. Chcete vědět jak taková sestava vypadá? Fotografie již namontovaných schránek najdete ve fotogalerii. Nově také nabízíme výrobu poštovních schránek v barevném odstínu ze stupnice RAL. Volit tak můžete barvu, která by vám ladila ke vchodovým dveřím, fasádě či výmalbě prostoru.
 

Poštovní schránky máme většinou skladem

Nabízené poštovní schránky máme většinou na skladě a je možné je odeslat druhý den po obdržení objednávky. Vždy ale záleží na množství a barevném provedení poštovních schránek, které požadujete. Dostupnost zjistíte na informační stránce u každého typu schránek.
 

Poštovní schránka na balíčky

Rádi objednáváte zboží například z Aliexpress? S poštovní schránku typ MAX do paneláku, nebo s poštovní schránkou typ Optimal HP / Domingo se Vám menší balíčky bez problémů do schránky vejdou. Je to pořád málo? Tak to nám budete muset napsat, jakou schránku chcete a společně něco vymyslíme k Vaší spokojenosti ;o)

 

Přeprava a dodání dopisních schránek

Přepravu poštovních schránek po celé ČR pro nás zajišťuje přepravní firma TopTrans - zboží na paletě a menší zásilky zasíláme přepravní firmou DPD CZ. Poštovní schránky balíme do 7 vrstev kartonu pokud je počet schránek do 12 ks. Nad 12 ks schránek přepravujeme na paletě. Balné je zdarma a palety nejsou účtované ani vratné. Cena za přepravu je uvedena v Obchodních podmínkách na tomto webu. Objednané schránky si můžete samozřejmě také vyzvednout na naší provozovně v Hálkově ulici v Kostelci nad Orlicí po předchozím odeslání objednávky.
 

Náhradní díly k poštovním schránkám

Protože se může stát, že budete potřebovat nová náhradní dvířka k poštovní schránce poté, co si vandal vybil svou energii na Vaší poštovní schránce, jsou v naší nabídce mezi náhradními díly. Jako náhradní díl také nabízíme samostatný zámek do schránky včetně dvou nebo tří klíčů.
 

Nabídka poštovních schránek

Poštovní schránky k montáži na zeď dělíme na skupiny dle rozměru schránky:
Poštovní schránky Klasik mají výšku 21,7 cm / šířku 33,0 cm a hloubku 8,5 cm, zastupují skupinu levných schránek splňující minimální požadavek na formát A4. tyto schránky najdete na této stránce výše. Poštovní schránky XXL mají stejnou hloubku 8,5 cm, ale mají o 4cm více na šířku i na výšku, tedy 25,7 / 37,0 / 8,5 cm.
Další řadou námi nabízených schránek jsou poštovní schránky Klasik plus, které zastupují skupinu schránek objemných, přičemž se vychází ze základního rozměru schránky Klasik, ale s hloubkou 14 cm. Poštovní schránky Klasik plus mají rozměr 21,7 na výšku / 33,0 na šířku a hloubku 14 cm. Největší objem nabízí poštovní schránky "MAX" s rozměry 28,0 / 34,0 / 20,0 mm a schránky typ "Grand" s rozměrem 26,0 / 26,0 / 31,0 cm a montují se jako náhrada za staré "dvouschránky"  . Pokud potřebujete schránky, které nebudou příliš vystupovat do prostoru, pak jsou to poštovní schránky "Mini" a jejich rozměr je 25,0 cm na výšku, 34,0 cm na šířku a 6,0 cm hloubka.
 

Levné poštovní schránky

Příznivou cenu poštovních schránek Vám můžeme nabídnout nejen díky dlouhodobé a bezproblémové spolupráci s našimi dodavateli materiálů. Jsme rodinná firma a máme vlastní sklady. Před nákupem poštovních schránek doporučujeme zvážit přiobjednání náhradních dílu ke schránkám jako jsou náhradní dvířka, zámek. Nastat může situace, kdy dojde k poškození vandaly a dodatečné objednání náhradních dílů Vám pak přidělá pouze další starost a výdaje za poštovné. Oblíbeným trikem konkurenčních "narychlo vzniklých garážových e-shopů" je nabízet levné poštovní schránky dovezené z Číny či Polska a drahé náhradní díly. U nás je vše dostupné a za bezkonkurenční ceny - přesvědčte se sami, že lze kvalitu koupit za rozumnou cenu. Platbu za zboží můžete zvolit v hotovosti při osobním vyzvednutí zboží na provozovně nebo při platbě na dobírku. Platbu převodem požadujeme před dodáním zboží, zboží je následně vyexpedováno zpravidla do dvou dnů od připsání částky na náš účet. Více informací najdete také v našich Obchodních podmínkách. Protože poštovní schránky vyrábíme, garantujeme Vám nejlepší cenu na trhu v ČR !
 

Montáž poštovních schránek

Ačkoli je montáž poštovních schránek snadná a zvládne ji každý šikovný kutil, nabízíme a zajišťujeme montáž poštovních schránek po celé České republice i na Slovensku. Je tedy jedno, zda potřebujete montáž poštovních schránek v Praze, Brně, Ostravě v Plzni či Bratislavě. Samozřejmostí je i případná demontáž starých schránek včetně jejich ekologické likvidace. Protože je výměna schránek realizována během jediného dne, nemusíte mít obavy s doručením pošty v den montáže. Náš zkušený tým zvládne za jeden den kompletní výměnu až 300 ks poštovních schránek.
 

Reference a fotografie z našich realizací

Momentálně je v naší fotogalerii pro Vaši inspiraci více než 1.000 fotografií z různých realizací výroby poštovních schránek, ať už panelákových nebo nerezových. Galerii samozřejmě postupně doplňujeme fotografiemi atypických dopisních schránek a fotkami z provedených montáží nových schránek. Bohužel však do galerie nestíháme řadit úplně všechny fotografie.

 

Poštovní schránka v barevném provedení podle Vás

Při výběru nových poštovních schránek si můžete nechat vyrobit poštovní schránky například v odstínu vchodových dveří, oken, nebo aby Vám ladily k výmalbě vstupního prostoru! Vyberte si požadovaný odstín ze stupnice RAL a nechte své fantazii volnost!
 

Novinky ...
- Nově jsme naši nabídku poštovních schránek rozšířili o stojaté poštovní schránky do sestav panelákových bloků. Na výšku s čelním vhozem a čelním výběrem pošty. Protože jsme vycházeli z často žádaného rozměru schránek, mají označení typ Ideal. Rozměr schránky je v.344 / š.272 / h.100 mm, vhoz je krytý sklapkou a dvířka osazena rámečkem k umístění jmenovky. Tyto poštovní schránky jsou vhodné do panelákových sestav větších bloků. Samozřejmě zajišťujeme i montáž těchto schránek, neváhejte se na nás obrátit s Vaší poptávkou!
- Největší poštovní schránky jsou poštovní schránky typ MAX PLUS - vhodné do panelákových sestav. Zákazníky je oblíbenou alternativou na výměnu původních  dvojitých" schránek a patří v naší nabídce mezi největší nabízené poštovní schránky. Ve standardní nabídce ale nejsou, vyrábíme pouze na objednávku na zakázku.
- Naše nabídka byla doplněna o "placaté" ploché poštovní schránky u kterých zajišťujeme také montáž ať už na zeď, nebo zazděné.

 

Zaujalo nás

- Protože pro Vás vyrábíme i poštovní schránky na zakázku a dle Vašich představ a požadavků, setkali jsme se už snad se vším, co je možné i nemožné. Zaujala nás ale poštovní schránka z nerezového plechu a bílém vrchním laku u které bylo přání, aby nebyl vidět zámek. Zákazník nám zaslal obyčejný náčrtek představy vzhledu a rozměry a výsledkem je tato krásná poštovní schránka ve tvaru dopisu /obálky/ psaníčka ... Rozměr celé schránky je v.300 / š.400 / h.100 mm, vhazování pošty je horní, tedy pod zvedací stříškou a výběr pošty výklopnými dvířky se zámkem uprostřed. Také se Vám líbí? Chcete taky takovou? Napište nám!
Více zajímavých fotografií poštovních schránek z naší výroby najdete také v nové kategorii "Zaujalo nás"
 

Poštovní schránka "psaníčko" se skrytým zámkem.  Otevřená poštovní schránka s horním vhozem.
stín tabulky  stín tabulky

 

Jako ze zlata ...
Poštovní schránka ve zlatém metalickém odstínu RAL 1035. Takových schránek jsme na zakázku vyráběli 98 kusů do novostavby bytového domu "Zlatá pole".

 

Poštovní schránka ve zlatém odstínu  Detail zlaté barvy na schránce.
stín tabulky  stín tabulky

 

 

 

 

Věřím, že Vás nabídka poštovních schránek z naší výroby zaujala.

Pokud máte nějaké dotazy, rád Vám je osobně zodpovím na uvedených kontaktech ať už písemně, telefonicky, nebo osobně u nás na provozovně. My pro spokojeného zákazníka děláme vždy maximum!
 

 

Lukáš SIMON
majitel a jednatel firmy

telefon: +420 605 588 897
e-mail:
info@postovni-schranky-simon.cz

 


 

 

 

 

 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

© 1998-2021 Copyright Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

Q&A - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické schránky

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande