Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Zaujalo nás - zajímavé poštovní schránky z naší výroby.

zajímavé poštovní schránky

Od roku 1992 jsme se setkali již s kupou požadavků na výrobu zajímavých poštovních schránek, tak nás napadlo, že by to zajímalo třeba i vás - pro inspiraci ;o) Postupně budeme přidávat fotografie s ukázkami poštovních schránek, které jsme vyráběli na základě požadavků zákazníků a výrobky nás něčím zaujaly ... Ať už to byl zajímavý tvar, nebo barevné provedení. Samozřejmě budeme rádi, pokud Vás naše výroba osloví a obrátíte se na nás s poptávkou!
 

 

Zlatá poštovní schránka s metalízou.
dolní stín obrázku

Potřebujeme zlaté poštovní schránky - tak nějak zněl požadavek investora. Vyrobit schránku v atypickém rozměru nebyl problém, ale sehnat barvu se nám nakonec podařilo díky našim skvělým dodavatelům. Poštovní schránka je ve zlatém metalickém odstínu RAL 1035. Rozměr poštovní schránky byl na zakázku dle požadavku zákazníka (v.280 / š.400 / h.110 mm),  a z těchto schránek byla složena 4x sestava po 24 ks (blok 6x4) poštovních schránkách pro novostavbu bytového domu v Letovicích.

 

Detail zlaté poštovní schránky v RAL 1035
dolní stín obrázku

Detail metalického povrchu zlaté poštovní schránky v RAL 1035. Věřte, že ve skutečnosti je povrch ještě hezčí ;o) Nebo si takovou schránku můžete objednat také a přesvědčit se o tom osobně.

 

 

Ploché poštovní schránky v odstínu zlaté metalízy RAL 1035.
dolní stín obrázku

A do zlaté barvy jsme oblékli také nové poštovní schránky do bytového domu.

 

 

 

 

Ležaté schránky k zazdění v odstínu antracit RAL 7016 s límcem okolo  schránek.
dolní stín obrázku

Na ukázku jedna z mnoha sestav schránek v oblíbeném odstínu tmavě šedé - antracit RAL 7016. Protože je sestava určena k montáži do otvoru ve zdi, je okolo sestavy krycí límec /lemování/ pro překrytí přechodu mezi zdí a schránkou.

 

 

 

 

Paneláková sestava schránek typ Mini 4x4 - 16ks. Červená a šedá.
dolní stín obrázku

Do Košic jsme se vydali nainstalovat nové poštovní schránky typ Mini v barevné kombinaci červený rám a tmavě šedá dvířka (konkrétně odstíny RAL 3020 červená a RAL 7001 tmavě šedá). Dvířka jsou doplněna kontrolními průhledy. Líbí se vám sestava jako nám? Chcete taky takovou? Napište nám ;o)

 

 

Mix barevných schránek od červené po zelenou.
dolní stín obrázku

Kombinace barevných schránek v jedné sestavě.
dolní stín obrázku

Barevný mix poštovních schránek si na nás vymyslel zákazník z bytového domu v Praze. Schránky jsme dodávali včetně montáže a těšili se, jak bude výsledek vypadat. Zajímavě. Chodba byla každopádně hned veselejší ;o)

 

 

 

 

Poštovní schránky pro městys Častolovice.
dolní stín obrázku

Nové poštovní schránky pro městys Častolovice - Dvě poštovní schránky s horním vhozem pošty, tedy typ Optimal HP v barevném provedení antracit (RAL 7016), ve dvířkách plexi průhledy pro kontrolu pošty ve schránce a polep s nápisy a znak městyse.
 

 

 

 

 

Poštovní boxy se zámkem na číselný kód.
dolní stín obrázku

Všichni víme, v čem všem nás pandemie omezila ... proto se na nás obrátila Chaberská knihovna s žádostí o výrobu boxu k uložení knih. Dvířka boxů jsou s číselným zámkem.

 

 

 

Úschovné boxy miniaturních rozměrů v kombinaci bílé a modré.
dolní stín obrázku

Asi nejmenší schránky (boxíky) které jsme zatím vyráběli jsou právě tyto. Každý box je 100 mm vysoký, 200 mm široký a 100 mm hluboký. Barevná kombinace světle šedé RAL 7035 a modré RAL 5012.

 

 

 

 

Schránka z nerezu na zazdění do fasády.
dolní stín obrázku

Klasická poštovní schránka z kartáčovaného nerezu s obvodovým lemováním - schránka je k zabudování do fasády domu. Místo klasického zámku je namontovaný křídlový zámek.

 

 

 

 

Sestava 12 schránek s nástěnkou uprostřed.
dolní stín obrázku

Malá sestava s dvanácti poštovních schránek u které tvoří střed informační magnetická nástěnka.

 

 

 

 

Schránka s velkým průhledem ve dvířkách a vhozem z boku.
dolní stín obrázku

Velká nerezová poštovní schránka s vhozem pošty z boku a plexi průhledem ve dvířkách.

 

 

 

 

 

Nerezová schránka do fasády se zvonkovými tlačítky.
dolní stín obrázku

Jednoduchá ale praktická a funkční schránka se zvonky. V základu je to standardní schránka Optimal PP která má spodní prodloužení pro zvonky a obvodové lemování, protože schránka bude zabudovaná do fasády rodinného domu.

 

 

Zelená poštovní schránka ve tvaru psaníčka.
dolní stín obrázku

Nová poštovní schránky pro Vaníčkovi je ve tvaru psaníčka a na přání v barvě zelené, aby vše ladilo k barvě plotové výplně ;o)

 

 

 

 

Malé poštovní schránky v hnědé barvě.
dolní stín obrázku

Na velikosti záleží ... a v tomto případě záleželo na tom, aby byly nové schránky malé a vešly se na požadované místo. Opravdu miniaturních rozměrů jsou nové poštovní schránky k bytovému domu. Schránky jsou se zadním vhozem pošty a určené pro montáž na plechovou výplň vstupní branky. Pro lepší představu velikosti schránky jsme použili vizitku ;o) Barevný odstín je hnědý, RAL 8017.

 

 

 

 

Dvojté lemování poštovní schránky do branky - odstín antracit.
dolní stín obrázku

Dvojité lemování - výsledný efekt je pak takový, že schránka není zároveň s fasádou, ale vystupuje o sílu druhého ohybu nad fasádu. V tomto případě je to schránka do vstupní branky s dřevěnou výplní do které se schránka celá vsadí, vhoz pošty je tedy ze strany od silnice a výběr pošty od domu. Na fotografii je lem 10+10 mm (tedy 10 mm lemování do stran po obvodu a 10 mm druhý záhyb). Barevné provedení je RAL 7016 - šedá antracit. Pokud u vy budete chtít u nové schránky dvojité lemování, nezapomeňte do poptávky informaci uvést. Schránka je již u svého majitele a jaká byla zpětná vazba? ...

Dobrý den, dnes nám byla doručena poštovní schránka.
Moc děkujeme a je nádherná, s manželem jsme ji obhlíželi jak svatý obrázek.
Opravdu moc krásná práce. Fotografie z montáže určitě pošleme a ještě jednou děkujeme, Marcela S., Hranice u Olomouce.

 

 

 

Sestava 215 poštovních schránek.
dolní stín obrázku

Možná by vás na první pohled ani nenapadlo, kolik malinkatých dopisních schránek je v této sestavě. Počítat je nemusíte, my totiž přesně víme, že jich je 215 kusů. Dodávka byla realizována včetně montáže v Praze.

 

 

Schránka Optimal PP s firemním polepem.
dolní stín obrázku

Originální 3D tiskárny Prusa - O tom jste už asi minimálně jednou slyšeli. Známý výrobce 3D tiskáren. O to více nás potěšila objednávka nové poštovní schránky z kartáčovaného nerezu s firemním polepem. Schránka Optimal PP.

 

 

 

 

Nerezové schánky k zazdění.
dolní stín obrázku

Nové poštovní schránky pro tři bytové jednotky. Jediné vhodné místo bylo v betonovém sloupku, do kterého jsme na míru vyrobili poštovní schránky z kartáčovaného nerezu s lemováním. Na přání zákazníka byla dvířka bez jmenovek.

 

 

 

 

Poštovní schránka v RAL 1014.
dolní stín obrázku

Pane Simone, po malém rozvaděči nám zůstala ve zdi díra a chtěli bychom místo toho schránku - tak nějak zněla první věta našeho zákazníka. Pár detailů k doladění a výsledkem byla poštovní schránka v odstínu RAL 1014 v atypickém rozměru 430x430x120 mm.

 

 

 

 

Červené poštovní schránky.
dolní stín obrázku

Barevné kombinace nás vždy baví, tato kombinace se nám možná líbila víc díky barvám, které máme ve firemním logu ;o) Poštovní schránky na fotografii jsou typ XXL s atypickou nástěnkou na výšku a boxem na letáky.

 

 

 

 

 

Venkovní boxy na katalogy.
dolní stín obrázku

Venkovní boxy k uložení katalogů a ceníků jsme vyráběli pro společnost Semmelrock. Boxy jsou z nerezového plechu s broušeným povrchem a horním zvedacím víkem aby dovnitř nepršelo ;o)

 

 

 

Sestava schránek s nástěnkou.
dolní stín obrázku

Jak zajímavě umístit informační nástěnku do sestavy schránek? Třeba jako v případě realizace montáže nových poštovních schránek v Brně. Celkem je v této sestavě 12 poštovních schránek a střed sestavy tvoří nástěnka. Barevnou kombinaci si zákazník zvolil černý rám a šedá dvířka, schránky jsou typ Mini.

 

 

 

 

 

Miska na peníze k přepážce prohnutá. Miska na peníze k přepážce šikmá.
dolní stín obrázku

Nerezové misky na peníze k zabudování do dřevěné desky u přepážky.

 

 

 

 

Bílé schránky na finanční úřad na podatelnu. Schránky pro vhazování dokumentů.
dolní stín obrázku

Sestava atypických schránek do podatelny na finanční úřad. První čtyři schránky jsou "vybírací", spodní schránka je s vhozem na dokumenty. Jednoduché informace které nám stačí pro výrobu - takto vypadal nákres od zákazníka

 

 

Ukázat vám toho chceme mnohem více, ale a tuto stránku se vše nevešlo
... zveme vás na stranu 2.

galerie 1 galerie 2 galerie 3

 

 

 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

1998 - 2022 copyright © Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

náhradní zámek do schránky
otázky a odpovědi - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické poštovní schránky na zakázku

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande