Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Moderní poštovní schránky na zakázku - nerezové i do sestav.

zajímavé poštovní schránky

Od roku 1992 jsme se setkali již s kupou požadavků na výrobu zajímavých poštovních schránek, tak nás napadlo, že by to zajímalo třeba i vás - pro inspiraci ;o) Postupně budeme přidávat fotografie s ukázkami poštovních schránek, které jsme vyráběli na základě požadavků zákazníků a výrobky nás něčím zaujaly ... Ať už to byl zajímavý tvar, nebo barevné provedení. Samozřejmě budeme rádi, pokud Vás naše výroba osloví a obrátíte se na nás s poptávkou!
 

Velké schránky pro balíčky, parcelboxy se zámek na číselný kód.
dolní stín obrázku

Na zakázku jsme vyráběli velké poštovní schránky se zámkem na číselný kód - schránky jsou především určené pro balíky které do schránky umístí kurýr přepravní služby, který kód zná. Montáž je do betonového sloupku, takže je okolo každé schránky lemování, základ schránek je nerezový s povrchovou úpravou v odstínu antracit RAL 7016.

 

 

 

 

 

Velké schránky do panelákové sestavy s průhledy.
dolní stín obrázku

Bohužel jsme zapomněli vyfotit celou sestavu nainstalovaných dopisních schránek, které byly v bloku 4x4 pro bytový dům v Brně, ale aspoň takto na ukázku pro vás máme tuto fotografii. Schránky jsme vyráběli na zakázku, protože rozměr každého boxu byl v.400 / š.300 / h.200 mm. Barevné provedení světlých odstínů bílé a světle šedé rozzářil vstupní halu a majitelé byli z nových schránek nadšeni.

 

 

 

 

 

 

Dopisní vhoz a dvířka na výběr pošty z nerezu.
dolní stín obrázku

Atypická nerezová poštovní schránka dle požadavků zákazníka - vhoz pro poštu z čelní strany se zakomponovaným zvonkovým tlačítkem a ze strany strany druhé výběrová dvířka s křídlovým zámkem. Obojí s lemováním, které dodává nádech elegance a zároveň začistí přechod mezi zdí a schránkou.

 

 

 

 

Černá dopisní schránka na poštu s výklopnými dvířky.
dolní stín obrázku

Černá poštovní schránka v atypickém rozměru na šířku (v.350 / š.430 / h.120 mm) s výklopnými dvířky, která se těší k zabudování do fasády rodinného domu. Ať dobře slouží!

 

 

 

 

Velká modrá poštovní schránka - box k uložení.
dolní stín obrázku

Modrá je dobrá - v tomto případě velký modrý box k ukládání balíčků. Rozměr celého boxu je 500/500/500 mm.

 

 

 

 

Dopisní schránka se zvonkem ve dvířkách.
dolní stín obrázku

Poštovní schránka v rozměru na přání zákazníka (v.330/š.260/h.100 mm). Zákazník dále požadoval zvonkové tlačítko umístit do dvířek schránky. Vyrobili jsme, zabalili a takto poštovní schránka putovala do Plzně.

 

 

 

 

Červená dopisní schránka k rodinnému domu.
dolní stín obrázku

Neobvyklá kombinace červené a bílé, to charakterizuje tuto v základu nerezovou poštovní schránku s předním vhozem a předním výběrem pošty, kterou si u nás objednal zákazník z Moravských Budějovic. Barva schránky byla laděna k barvě okenních rámů a také vchodových dveří.

 

 

 

Zelená schránka na poštu s průhledem v zadní části.   Dopisní schránka na poštu v zelené barve.
dolní stín obrázku

Požadavek na poštovní schránku s předním výběrem, předním vhozem pošty a průhledovým okénkem ze zadní strany schránky, ani to pro nás není problém. Barva myslivecké zeleně jen podtrhuje bílý polep jména a ČP.

 

 

 

Revizní a poštovní dvířka.
dolní stín obrázku

Nerezová poštovní schránka, respektive výběrová dvířka, oboje pro jednoho zákazníka. Dvojité lemování, které dělá ještě luxusnější dojem a průhledové plexi okénko pro rychlejší kontrolu obsahu.

 

 

 

Schránka s panty vlevo.
dolní stín obrázku

Umíte mi vyrobit čelní nerezový poštovní vhoz? Tak zněla otázka od zákazníka z Prahy a naše odpověď zněla, že samozřejmě ano ;o) Vhoz je doplněn o obvodové lemování protože bude zasazen do fasády, dvířka s polepem čísla popisného a oproti křídlový zámek místo klasického zámku.

 

 

 

 

Nerezová schránka s horním vhozem.
dolní stín obrázku

Nerezová poštovní schránka s horním vhozem a předním výběrem pošty - naše oblíbená schránka typ Domingo. Doplněna na přání zákazníka o polep velké obálky a obce s číslem popisným. 

 

 

 

 

Poštovní schránka na nerezovém sloupku.        Sloupek na montáž poštovní schránky.
dolní stín obrázku      dolní stín obrázku

Nechcete schránku montovat ani na fasádu, ani na plot, ale chcete samostatně stojící schránku před plotem? Poštovní schránka umístěná na nerezovém sloupku pro nás není problém. Nerezová poštovní schránka Domingo na nerezovém stojanu ve tvaru T.

 

 

 

 

Poštovní schránky zabudované ve vstupní brance.
dolní stín obrázku

Atypická sestava poštovních schránek vyrobena pro zákazníka do Brna. Schránky jsou nerezové, v provedení čokoládově hnědá RAL 8017. Opatřeny jsou plastovými jmenovkami pro umístění jmen majitelů. Všechny schránky jsou zabudované ve vstupní brance kde nahradily schránky již nevyhovující.

 

 

 

 

 

Revizní dvířka z broušeného nerezu.
dolní stín obrázku

V jednoduchosti je krása, to je první, co vás jistě napadne při pohledu na tuto poštovní schránku, respektive dvířka určená pro výběr pošty. Doplněna jsou obvodovým lemováním a kvalitním zámkem s třemi klíči.

 

 

 

 

červená poštovní schránka s bočním plexi průhledem.
dolní stín obrázku

Upřímně řečeno, na výrobu této schránky pro zákazníka do Ostravy jsme se opravdu moc těšili. A měli jsme na co. Vznikla tahle krásná poštovní schránka, horním vhozem a předním výběrem pošty. V základu je schránka vyrobena z nerezu, následně nalakována do červeného odstínu, doplněna netypickým plexi průhledovým okénkem z boční strany a upravena spodním prodloužením pro umístění zvonkového tlačítka.

 

 

 

 

Nerezová dvířka atypického rozměru s dvojitým lemováním
dolní stín obrázku

I zde platí, že v jednoduchosti je krása. Dvířka na výběr pošty s dvojitým lemováním (při zabudování do fasády vystupují nad povrch). Místo zámku je k otevírání použit křídlový zámek. A náš standard - do exteriéru vždy vše z nerezu, v tomto případně s broušeným povrchem.

 

Ani na tuto stránku se nevešlo vše co jsme chtěli
... je tu ještě strana 3


galerie 1 galerie 2 galerie 3

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

1998 - 2022 copyright © Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

náhradní zámek do schránky
otázky a odpovědi - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické poštovní schránky na zakázku

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande