Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Ploché a ležaté poštovní schránky
Šedá linka v menu
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 NEREZOVÉ SCHRÁNKY
Nerezové poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ INFORMACE
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Naše realizace a reference
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

nákupní koš
stín
stín


Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  
Jsme česká rodinná firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme, protože si Vás vážíme. U nás si můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat, my vám ji na zakázku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
průhledné pozadí

30 let existence firmy na trhu v ČR.

Ano, již 30 let jsme tu pro vás. Děkujeme!
Děkujeme za váš zájem o naše poštovní schránky a těšíme se na spolupráci v budoucích letech. Protože bez vás by to nešlo.

 

 tři klíče k poštovní schránce.
Kvalitní lamelový zámek najdete v každé poštovní schránce a k němu tři klíče již v základu. U nás je to samozřejmost ;o)
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.
Montáž poštovních schránek zajišťujeme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajišťujeme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací - pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!

průhledné pozadí
Instagram poštovní schránky SIMON

Sociální sítě nám nejsou cizí! Sledujte také náš profil na Instagramu a mějte jako první přehled o všem, co zajímavého pro vás právě vyrábíme. Sdílejte vaši radost z nové poštovní schránky!
průhledné pozadí
výprodejsleva
BLACK FRIDAY a podobné akce u nás budete bohužel hledat marně, my pro Vás máme příjemné ceny po celý rok. Ale i nám občas na skladě něco navíc zůstane ... výprodej

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.
Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek stojatých, ale i ležatých do bytových domů, paneláků, činžáků a pro všechna SVJ, také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu na plot, do sloupku, nebo průchozí (prohazovací) schránky, do vstupní branky a atypické schránky dle Vašich rozměrů.
průhledné pozadí

Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale již po celé Evropě - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Bílá poštovní schránka psaníčko se skrytým zámkem.
stín obrázku
Vyrábíme také nerezové poštovní schránky. Do panelových a bytových domů, schránky do sestav, poštovních schránky do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění, s rámečkem, bez rámečku. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty, se skrytým zámkem, horním vhozem, čelním vhozem, zadním vhozem,  ... Variant je prostě mnoho ;o)
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?

fajfka ok Jsme Česká rodinná firma s historií
fajfka ok Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
fajfka ok Flexibilita a rychlost
fajfka ok Dodržujeme to co slíbíme
fajfka ok Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
fajfka ok Vlastní výroba a sklady
fajfka ok Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
fajfka ok Sestavy schránek pro bytové domy
fajfka ok Nerezové schránky k rodinným domům
fajfka ok Montáž schránek po celé ČR a SK
fajfka ok Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
fajfka ok Tisíce spokojených zákazníků
fajfka ok Výroba schránek na zakázku od 1 ks
fajfka ok Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
fajfka ok Doručení zboží až k Vám domu

fajfka ok Naším cílem je nabídnout Vám kompletní servis, tedy servis od výroby, dodání, demontáže starých schránek až po montáž nových a ekologickou likvidaci starých poštovních schránek. Žádné zbytečné starosti pro Vás. Máme individuální přístup, profesionální řešení potřeb zákazníka a na vše dokážeme ve velice krátké době reagovat.

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Moderní a stylové poštovní schránky z naší výroby z nerezu i paneláků.

zajímavé poštovní schránky

Od roku 1992 jsme se setkali již s kupou požadavků na výrobu zajímavých poštovních schránek, tak nás napadlo, že by to zajímalo třeba i vás - pro inspiraci ;o) Postupně budeme přidávat fotografie s ukázkami poštovních schránek, které jsme vyráběli na základě požadavků zákazníků a výrobky nás něčím zaujaly ... Ať už to byl zajímavý tvar, nebo barevné provedení. Naše práce nás baví, máme ji rádi a z každého výrobku je to snad i znát. Samozřejmě budeme rádi, pokud Vás naše výroba osloví a obrátíte se na nás s poptávkou!
 

 

15 poštovních schránek v bloku 3x5 - šedá a bílá.
dolní stín obrázku

Dva boxy na reklamní tisk doplňují blok 15 ks nových poštovních schránek ve složení 3 řádky a 5 sloupců. Barevná kombinace po několika variantách skončila u šedé / bílé a nám se sestava moc líbí. Na fotografii jsou schránky typ Klasik PLUS

 

 

 

 

Úzká vysoká poštovní schránka do fasády z nerezového plechu.
dolní stín obrázku

Zrak vás neklame a formát fotografie je také správně. Tato schránka byla totiž opravdu úzká. Lemování okolo schránky naznačuje, že je určena k zabudování do fasády a nerezové provedení vždy do exteriéru. Potřebujete také atypickou poštovní schránku? Neváhejte nám zaslat poptávku!

 

 

 

 

 

 

Poštoví schránka v odstínu antracit RAL 7016 - dopisní vhoz a schránka na výběr.
dolní stín obrázku

Jak jinak - poštovní schránka i dopisní vhoz na přání zákazníka v oblíbeném barevném odstínu antracit RAL 7016. Schránka je pro montáž do dřevěné plotové výplně v brance, dvířka jsou před osazením plexiskla a uzavřena drží magnetem. Madlo k otvíráním nám dodal zákazník k montáži.

 

 

 

Nerezová sestava poštovních schránek v atypickém rozměru.
dolní stín obrázku

Nerezové poštovní schránky do panelákové sestavy v rozměru na přání zákazníka. Celkem bylo takových bloků dodáno 10 pro složení sestavy 4x10 kusů.

 

 

 

 

Čelo dopisního vhozu s komunikátorem.
dolní stín obrázku

Čelní dopisní vhoz na poštu z broušeného nerezu s přípravou pro montáž komunikátoru. Ač to z fotografie není znát, velikost takového vhozu je 250x500 mm.

 

 

 

 

Vhoz na poštu z nerezu a se zvonkem.
dolní stín obrázku

Práce nás baví a z fotografií je to snad i znát, tak jako nás bavila výroba tohoto nerezového dopisního vhozu z broušeného nerezu který je doplněn o zvonkové tlačítko.

 

 

 

 

 

Antracit RAL 7016 - poštovní schránka k zazdění se zvonkem.
dolní stín obrázku

Že je barevný odstín antracit (RAL 7016) oblíbený dokazuje další fotografie poštovní schránky která je určena pro zapuštění do fasády a je doplněna o zvonkové tlačítko ve spodní prodloužené části schránky.

 

 

 

 

červené poštovní schránky do panelákové sestavy.
dolní stín obrázku

I červené poštovní schránky vám vyrobíme, když to budete chtít - tak jako tomu bylo v případě objednaných poštovních schránek do bytového domu v Praze, kde jsme tyto schránky instalovali v celkovém bloku 4x12. Na fotografii je poštovní schránka typ Grande, ale červené vám vyrobíme i jiné schránky ;o)

 

 

 

 


dolní stín obrázku

Protože je tyrkysově modré firemní logo, jsou i poštovní schránky v odstínu tyrkysové modré (RAL 5018) - pro firmu Diton.

 

 

 

 

Otevřený vhoz poštovních schránek.
dolní stín obrázku

 

Nerezová dvouschránka s jedním horním vhozem.
dolní stín obrázku

Jako siamská dvojčata vypadají tyto dvě schránky které tvoří jeden celek a mají společnou vrchní zvedací stříšku. Jedna schránka má dvířka bílá RAL 9003 a druhá jsou pastelově oranžová RAL 2003. V základu jde o dvě poštovní schránky Optimal HP.

 

 

 

 

Nevhazujte reklamní materiály - informační cedulka.
dolní stín obrázku

Protože majitelé nových schránek nechtěli mít na každé schránce nápis o nevhazování letáků, přišli jsme s návrhem informační cedulky k panelákovým sestavám schránek - PROSÍM NEVHAZUJTE REKLAMNÍ MATERIÁLY - i takovou vám umíme vyrobit ;o) Velikost cedulky na fotografii je 150x400 mm a je z broušeného nerezu.

 

 

 

 

Schránka z nerezového plechu s vhozem od silnice.
dolní stín obrázku

Poštovní schránku si u nás také nechal vyrobit Novákovi k nově zrekonstruovanému plotu. Schránka je s vhozem od silnice a výběrem od domu, dvířka jsou s uzavíráním na křídlový zámek.

 

 

 

Poštovní schránka k zazdění a se zvonkem.
dolní stín obrázku

Dopisní schránka pro zabudování do fasády (s lemováním 20mm po obvodu) a se zvonkovým tlačítkem v horní části schránky.

 

 

Nové schránky do panelákové sestavy s boxy na letáky. Typ Ideal v šedé barvě.
dolní stín obrázku

Čerstvě po montáži si také schránky vyfotíme - sestava poštovních schránek typ Ideal s boxy na reklamní tisk. Dle objednávky SVJ jsou dvířka očíslována a doplněna otvory pro kontrolu pošty

 

 

Červeno žluté schránky v sestavě panelákových schránek.
dolní stín obrázku

Fantazii meze neklademe a vám dáváme volnou ruku ve výběru toho, jak budou vypadat vaše nové schránky. I v tomto případě tomu tak bylo a volba padla na výrobu a montáž schránek atypického rozměru a v barevné kombinaci červeného rámu a žlutých dvířek.

 

Další stránku pro vás ještě připravujeme,
můžete se ale kouknout na předchozí ;o)

galerie 1 galerie 2 galerie 3

 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Pelclova 293
51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika- Prodávající je plátce DPH v ČR
- Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.

- Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

1998 - 2022 copyright © Lukáš Simon


optimalizace PageRank.cz
 
 IČ:
69842523
DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
web:
www.postovni-schranky-simon.cz
e-mail: info@postovni-schranky-simon.cz

- Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, (dále „zákon“), a ode dne 25. 05. 2018 i v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“). Ujišťujeme Vás, že veškeré osobní údaje shromažďuje pouze pro odůvodněné účely vyřízení Vaší objednávky a jen po omezenou dobu. Tyto údaje jsou chráněny maximální možnou mírou zabezpečení.

 

- doporučené odkazy - sitemap xml - sitemap html


Byli jsme také u Vás ...
montáž poštovních schránek Praha
montáž poštovních schránek Brno

montáž poštovních schránek Trutnov
montáž poštovních schránek Pardubice
montáž poštovních schránek Hradec Králové

 


Rychlé odkazy:
jmenovky do poštovních schránek

náhradní zámek do schránky
otázky a odpovědi - na co se ptáte

poštovní schránky panelákové hnědé
schránky do sestav šedé
barevné kombinace dopisních schránek
schránky do betonového sloupku
schránky do gabionu
schránky k zazdění
panelákové sestavy schránek na zeď

schránky na plot
schránka do branky s vhozem od silnice
speciální výroba atypických schránek
atypické dopisní vhozy a dvířka
zakázková výroba dopisních schránek
poštové a listové schránky - Slovensko
panelákové schránky - domovní schránky
atypické poštovní schránky na zakázku

sestavy schránek malé do 10 ks
sestavy schránek střední do 40 ks
sestavy velké nad 100 a více

sestavy schránek typ Ideal
sestavy schránek typ Grande