Logo poštovní schránky SIMON.

Poštovní schránky SIMON


Červená ikonka
Nezávazná poptávka
Červená ikonka Fotografie z realizací
Červená ikonka Kontakty
Poštovní schránky od českého výrobce - vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme montáž.
Schránky do sestav, atypické schránky, nerezové, k zazdění, schránky na zakázku ...
průhled
 info@postovni-schranky-simon.cz | +420 605 588 897průhled  
stínování
 PANELÁKOVÉ SCHRÁNKY
Poštovní schránky Klasik
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Klasik PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky XXL
Šedá linka v menu
Poštovní schránky GRANDE
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Ideal
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini
Šedá linka v menu
Poštovní schránky Mini PLUS
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX
Šedá linka v menu
Poštovní schránky MAX PLUS
Šedá linka v menu
Sestavy poštovních schránek
 DOMOVNÍ SCHRÁNKY
Domovní nerezové schránky
Šedá linka v menu
Ploché poštovní schránky
Šedá linka v menu
Zakázková výroba schránek
 OSTATNÍ
Výprodej a akční nabídka
Šedá linka v menu
Doplňky a náhradní díly
Šedá linka v menu
Obchodní informace
Šedá linka v menu
Fotografie z našich realizací
Šedá linka v menu
Nezávazná poptávka
Šedá linka v menu
Kontakty

 


nákupní koš
stín
stín


Informace - Český výrobek, poštovní schránky SIMON.  

Jsme česká firma a vyrábíme poštovní schránky již od roku 1992. Nabízíme Vám český výrobek za českou cenu, která potěší. K zákazníkům máme lidský a profesionální přístup a dodržujeme vše co slíbíme. Navíc si u nás můžete sami zadat, jak by měla vaše nová poštovní schránka vypadat - my vám takovou atypickou schránku vyrobíme a dodáme až domu, ... a protože jsou poštovní schránky naší výroby, máte u nás záruku nejen nejnižší ceny, dostupnosti náhradních dílů, ale i původu!
 

průhledné pozadí
Animace ukázek poštovních schránek SIMON.

Výroba poštovních schránek na zakázku dle Vašich požadavků je u nás již od jednoho kusu! Ukázky najdete v naší foto galerii. Vyrábíme sestavy panelákových poštovních schránek pro bytové domy, paneláky, činžáky, pro SVJ, ale také  samostatné dopisní schránky k rodinným domům z nerezu ať už na plot, do sloupku nebo průchozí (prohazovací) schránky do vstupní branky, nebo atypické schránky Vašich rozměrů.
průhledné pozadí
Montáž poštovních schránek po celé CR.

Montáž poštovních schránek provádíme na celém území České i Slovenské republiky. Do bytových domů, paneláků, činžáků, pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva vyrábíme sestavy poštovních  schránek u kterých zajistíme kompletní dodávku - od výroby schránek, demontáže starých schránek a jejich ekologickou likvidaci po montáž nových schránek a to včetně případných zednických prací, pokud budete chtít nové schránky zazděné. Při montáži poštovních schránek se za určitých podmínek aplikuje snížená sazba DPH ve výši 15%. Neváhejte nás oslovit s poptávkou!
průhledné pozadí
Samolepka na schránku "Nevhazovat reklamní tisk a letáky".

Rozčilují vás letáky v poštovních schránkách?
Samolepku "Nevhazovat reklamní tisk" stačí nalepit na poštovní schránku a každý doručovatel by ji měl respektovat. Tuto samolepku je u nás možné zakoupit. K objednávce schránek s montáží Vám dodáme samolepky zdarma, obdržíte je i ke každé nerezové schránce. Do bytových domů k sestavám schránek nabízíme na letáky nástěnný box, do kterého se letáky vloží a nemusí se tak vhazovat do každé schránky. 

průhledné pozadí
Obchod ověřen zákazníky
Český výrobek logo.

Jsme na trhu od roku 1992 a máme tisíce spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice - buďte jím i Vy!
Reference a ukázky z realizací naší výroby poštovních schránek najdete ve fotogalerii. K zákazníkům máme
lidský a profesionální přístup a děláme maximum pro vaší spokojenost, protože víme, že jen spokojený zákazník je nejlepší reklama ;-)
průhledné pozadí
 palety se zbožímPřeprava firmou TopTrans
Objednané poštovní schránky doručíme na Vámi uvedenou adresu v rámci celé ČR i SK přepravní společností DPD, nebo na paletě přepravní firmou TopTrans. Zboží můžete také osobně vyzvednout v naší provozovně firmy v Kostelci nad Orlicí. Předem si u nás můžete prohlédnout a vybrat nejvhodnější schránku pro vás, případně si domluvit zakázkovou výrobu atypické poštovní schránky na míru  ...
průhledné pozadí
Vzorník RAL.
Poštovní schránky Vám vyrobíme v barevném odstínu který potřebujete, aby Vám vše lépe zapadlo do celého konceptu. Barvu tak můžete sladit  s barvou vchodových dveří, výmalbou chodby, s výtahem, nebo můžete vybrat barvu, která se Vám prostě jenom líbí. Vyberte si barvu poštovních schránek z široké nabídky odstínů stupnice RAL. Více informací ZDE
průhledné pozadí
Poštovní schránka na zakázku.

Nenašli jste poštovní schránku, která by Vám vyhovovala? Potřebujete schránku atypických rozměrů? Nebo u nabízených schránek chcete nějaké úpravy? Není to pro nás žádná překážka, protože poštovní schránky sami vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Přesvědčte se o tom. Zvolit si můžete například barvu, rozměr schránky, velikost vhozu, sílu obvodového rámu, čísla či text na schránku, způsob připevnění, levé nebo pravé otvírání, výklopná dvířka, zadní vhoz, atd.
průhledné pozadí
Nerezové poštovní schránky
Nerezové poštovní schránky do panelových a bytových domů. Nabízíme také nerezové sestavy poštovních schránek do exteriéru i interiéru, na zeď i k zazdění. Schránky na plot, do sloupku, s trubkou na noviny i do plotového sloupku s čelním výběrem i vhozem pošty najdete na www.nerezove-schranky.cz
průhledné pozadí
Poštovní schránky Simon - logo

... proč u nás?
* Jsme Česká rodinná firma s historií
* Lidský a profesionální přístup k zákazníkům
* Flexibilita a rychlost
* Výrobní kapacita až 1200 schránek měsíčně
* Dodržujeme vše co slíbíme
* Máme přijatelné a bezkonkurenční ceny
* Vlastní sklady i výrobní linka
* Tradice a zkušenosti výroby od roku 1992
* Sestavy schránek pro bytové domy
* Nerezové schránky k rodinným domům
* Montáž po celé ČR i SK
* Kalkulace i návrh zdarma a nezávazně
* Tisíce spokojených zákazníků
* Výroba schránek na zakázku od 1 ks
* Osobního vyzvednutí zboží na provozovně
* Doručení zboží po celé ČR i SK

... protože na naší dobré pověsti nám záleží, neboť spokojený zákazník je nejlepší reklama! 

Každý tomu říkáme jinak, ale u nás jste správně, protože víme, co potřebujete ... dopisní schránky, kastlíky na poštu,  schránková tabla, sestavy a bloky,  poštovní schránky, listovní schránky, skříňky, nerezové boxy, do plotu a sloupku, průchozí schránky, ... Nově máme v plánu pro vás připravit i nabídku schránek pro uložení jídlonosiče v kombinaci s poštovní schránkou.

Váš tradiční český výrobce a dodavatel poštovních schránek.
www.postovni-schranky-simon.cz

 
Fotografie schránek do paneláků, reference a ukázky z montáže.

Poštovní schránky na míru atypické.
 
line

Fotografie z našich realizací výroby poštovních schránek
Ukázky poštovních schránek z naší výroby pro Vaši inspiraci
Za námi odvedenou práci se nestydíme, ale naopak rádi pochlubíme, proto na následujících stánkách najdete fotografie poštovních schránek naší výroby, ať už dopisní schránky do činžáků, panelových a bytových domů, ale také poštovní schránky vyrobené na míru dle požadavku a přání zákazníků. Tato sekce je nepravidelně aktualizovaná a je doplněna také fotografiemi od našich zákazníků, kterým tímto děkujeme! Na této stránce najdete pouze fotografie poštovních schránek do paneláků a bytových domů - tedy sestavy, bloky, skupinové schránky a tabla dopisních schránek.

Nenašli jste schránky, které potřebujete?
Nevadí. Poštovní schránky přímo vyrábíme a umíme se přizpůsobit Vašim požadavkům. Ať už jde o speciální rozměr schránky, nebo barevné provedení ... Nezáleží přitom jestli potřebujete pouze jednu poštovní schránku k rodinnému domku na plot, bránu či do sloupku, nebo do paneláku celou sestavu poštovních schránek. Přesvědčte se, že i zakázková výroba atypických poštovních schránek na míru může být levná a kvalitní! Neváhejte a kontaktujte nás nezávazně s Vaší poptávkou, cenovou kalkulaci Vám rádi zdarma a nezávazně vypracujeme.

Ikonak info žárovka Ukázat Vám můžeme celkem 877 fotografií. Vyberte si, prosím, jaké fotografie z našich realizací si přejete zobrazit:

Tlačítko Panelákové schránky         Tlačítko domovní schránky         Tlačítko kategorieline

V této galerii najdete fotografie poštovních schránek v odstínu antracit RAL 7016 určené k zazdění, dvoubarevné dopisní panelákové schránky na výšku, velké poštovní boxy v šedé barvě vyrobené na zakázku, několik sestav poštovních schránek doplněných o informační nástěnky a boxy na letáky, ležaté poštovní schránky v odstínu slonová kost a zazděné ve vstupní hale panelového domu, na zakázku vyrobená informační nástěnka s plexisklem a uzamykáním, sestavy panelákových schránek s integrovanými nástěnkami, sestavu schránek k zazdění pod omítku, schránky na zakázku s pantem na levé straně a zámkem vpravo, nebo také schránky částečně zapuštěné do zdi, sestavu schránek s poličkou a atypickou nástěnkou, či velké poštovní boxy.

 

 

Montáž nových schránek: SVJ, Praha 10
Poštovní schránky typ:
atypické na zakázku v.300 / š.380 / h.280 mm
Množství: 80 ks
Barevné provedení:
šedá RAL 7035
Informace:
Výměna poštovních schránek za původní "dvojité schránky". Zachována byla hloubka schránek a to 280 mm. Ke schránkám byla přidána i nástěnku ve stejném odstínu. Realizace včetně vybourání původních schránek a zednického začištění.

"Dobrý den pane Simone, děkujeme Vám za perfektní provedení zakázky , která byla realizována rychle a profesionálně. Poděkování patří i oběma pracovníkům, kteří montáž prováděli. Jan Z., místopředseda Společenství vlastníků"

Nové hluboké poštovní schránky zazděné.
stín tabulky


Sestavy poštovních schránek po montáži v Praze 10.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Praha 6
Poštovní schránky typ:
Mini
Množství: 35 ks
Barevné provedení:
šedá 7035
Informace:
Sestava 35 poštovních schránek v šedé RAL 7035. Dvířka schránek doplněna o číselné značení.

Sestava 35 poštovních schránek s montáží Praha 6.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Žatec
Poštovní schránky typ:
Mini PLUS
Množství: 24 ks
Barevné provedení:
Hnědá RAL 8017
Informace:
Sestava 24 kusů poštovních schránek umístěných v chodbě paneláku. Schránky jsou částečně zapuštěné do polystyrenového zateplení a dvířka dle objednávky doplněna o číselné značení v barvě omítky.

Částečně zapušté poštovní schránky do fasády.
stín tabulky

 

 

 

Montáž nových schránek: Brno
Poštovní schránky typ:
Mini PLUS
Množství: 2x sestava po 10 ks
Barevné provedení:
Šedá rám schránek RAL 7035 + dvířka hnědá RAL 8017
Informace:
Sestava poštovních schránek doplněna o atypickou informační nástěnku (vpravo vedle sestavy), dva boxy na letáky a nad nimi odkládací polička. Dvířka doplněna o kontrolní otvory a vhozy kryté sklapkou.

Sestava panelákových schránek s nástěnkou a boxy na letáky.
stín tabulky

Dobrý den pane Simon,
posílám foto schránek k Vám na web, pokud si jej tam chcete dát. Je tam původní podoba a nově nainstalované. Ještě jednou díky za realizaci, Vaše firma byla jedinná ochotna udělat doplňky v podobě poliček, nástěnek a vnitřních sklopek. Pánové montéři byli šikovní a práce jim šla od ruky. Nové schránky vypadají moc pěkně a chválila je i pošťačka:). Václav S., předseda SVJ, Starý Plzenec

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Brno, Třískalova
Poštovní schránky typ:
Atypické poštovní schránky
Množství: 18 ks
Barevné provedení:
Šedá RAL 7035
Informace:
Šedé poštovní schránky vyrobené na zakázku jako atypické v rozměru dle původní sestavy. Provedena kompletní dodávka - dodávka nových schránek, vybourání starých schránek a umístění nových. Rozměr jedné schránky v.390 / š.305 / h.327 mm, sestava 18 schránek. K dispozici je zde fotografie původní sestavy poštovních schránek před provedenou demontáží.

Velké atypické panelákové schránky zakryté mramorovou deskou. Montáž v Brně.
stín tabulky
 

 

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Karlovy Vary
Poštovní schránky typ:
Ideal
Množství: 8 ks
Barevné provedení:
Šedá RAL 7035
Informace:
Šedé poštovní schránky typ Ideal v sestavě 8 ks. Složena z 2ks blok A. ( 2x blok po 4 schránkách )

Panelákové schránky Ideal šedé, 8ks
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž schránek / dodání: České Budějovice
Poštovní schránky typ: Klasik
Množství:
36 ks
Barevné provedení:
černá RAL 9005 a bílá RAL 9003 / hnědočervená RAL 8022 a bílá RAL 9003
Informace: Dvoubarevné panelákové schránky. Zákazníkem požadované poštovní schránky v barevných kombinacích do dvou vchodů bytových domů. V jednom vchodě poštovní schránky s barevnou kombinací černý rám ( RAL 9005 ) a bílá dvířka ( RAL 9003 ) + černá informační nástěnka a box na letáky. Do druhého vchodu poštovní schránky v kombinaci hnědočervený rám ( RAL 8022 ) a bílá dvířka ( RAL 9003 ) + nástěnka a box na letáky. V obou případech jsou panelákové schránky typ Klasik PLUS.

Poštovní schránky v barvě černé a bílé do paneláků.
stín tabulky


Hnědo bílé dopisní schránky do bytového domu.
stín tabulky
 

 

 

 

Montáž nových schránek: Brno
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 24 ks

Barevné provedení:
hnědý rám RAL 8017 a šedá dvířka RAL 7035 
Informace:
Sestava 24 schránek, pro sestavu nových dopisních schránek byl výborem SVJ v Brně vybrán typ schránek XXL v barevné kombinaci hnědý rám a šedá dvířka. Realizace včetně demontáže původních schránek a montáže nových.

Listovní panelákové schránky v Brně.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž schránek / dodání: Jihlava 
Poštovní schránky typ:
 Atypické poštovní schránky
Množství: 8 ks

Barevné provedení:
černá RAL 9005
Informace:
Atypická sestava panelákových schránek vyrobená na zakázku, sestava poštovních schránek v černé barvě určená k zazdění, u sestavy tedy je obvodové lemování 20 mm na každou stranu. Rozměr jedné schránky je 400 x 400 x 150 mm.

Černé poštovní schránky k zazdění.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Společenství vlastníků jednotek, Praha 10
Poštovní schránky typ:
XXL
Množství:
10 ks
Barevné provedení:
hnědý rám RAL 8017 a šedá dvířka RAL 7035
Informace:
Sestava 10 schránek, k sestavě poštovních schránek byla zákazníkem požadována atypická nástěnka na výšku. Doplněna byla o dva boxy na letáky. Montáž schránek byla provedena pro SVJ v Praze 10.


"Vážený pane Simon, moc děkuji za provedení výměny poštovních schránek, instalaci nástěnky a boxů na letáky. Jsem spokojená, Vaši pracovníci odvedli dobrou práci. S pozdravem, Kolaříková"
 

Poštovní schránky v sestavě s atypickou informační nástěnkou.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Společenství vlastníků domu, Praha 1
Poštovní schránky typ:
Ideal
Množství:
32 ks
Barevné provedení:
hnědý rám RAL 8017 a šedá dvířka RAL 7035
Informace:
Poštovní schránky Ideal, 32 ks. Sestava z poštovních schránek typ Ideal v barevné kombinaci hnědý rám, šedá dvířka s kontrolními otvory a očíslování dvířek. Fotografie po dokončené montáži schránek v Praze 1.

Očíslované poštovní schránky v panelovém domě. Typ Ideal.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Náchod 
Poštovní schránky typ:
 XXL
Množství: 8 ks

Barevné provedení: 
hnědá RAL 8017 a šedá RAL 7035
Informace:
Zazděná sestava schránek, poštovní schránky typ XXL v barevné kombinaci hnědý rám a šedá dvířka s kontrolními otvory, 4 boxy na letáky a jedna nástěnka na výšku.

Zazděné schránky hnědo šedé.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Olomouc
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
19 ks
Barevné provedení:
šedá RAL 7035
Informace:
Blok 19 schránek, na sestavu byly použity poštovní schránky typ Klasik v šedé barvě, montáž provedena v Olomouci.

Blok poštovních schránek Klasik v šedé barvě.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Hranice na Moravě
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
20 ks
Barevné provedení:
hnědá RAL 8017
Informace:
20 schránek typ Klasik v sestavě byla jedna z posledních montáží poštovních schránek roku 2017 byla provedena ve městě Hranice na Moravě. Sestava o celkovém počtu 20 ks schránek typ Klasik v hnědé barvě RAL 8017.

Blok 20 schránek typ Klasik v hnědé barvě.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž schránek / dodání: Liberec
Poštovní schránky typ:
Ideal
Množství: 4ks
Barevné provedení:
kartáčovaná nerez
Informace:
Nerezové schránky na zakázku, vyrobena sestava ze schránek typ Ideal v kartáčovaném nerezu. Na fotografii blok A ( čtyři schránky u sebe )

Nerezová sestava schránek Ideal.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Pardubice
Poštovní schránky typ:
XXL
Množství: 10 ks
Barevné provedení:
hnědá RAL 8017 a šedá RAL 7035
Informace:
Sestava 10 schránek, dvoubarevné ( hnědá RAL 8017 / šedá RAL 7035 ) poštovní schránky typ XXL doplněné o box na reklamní tisk.

Sestava poštovních schránek v bytovém domě.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Znojmo
Poštovní schránky typ:
 ležaté
Množství: 3 x 14 ks

Barevné provedení:
 slonová kost RAL 1014
Informace:
Tři zazděné bloky ležatých poštovních schránek, rozměr jedné 155 mm výška, 350 mm hloubka, 250 mm šířka. Barevný odstín slonová kost RAL 1014, číselné značení.

Zazděné ploché poštovní schránky.
stín tabulky
 

Ležaté dopisní schránky v paneláku.
stín tabulky
 

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Praha 3, bytový dům
Poštovní schránky typ:
Mini PLUS
Množství:
20 ks
Barevné provedení:
šedá RAL 7035
Informace:
Sestava schránek Mini PLUS, byla v Praze namontována sestava 20 schránek v bloku 4 nad sebou a 5 vedle sebe. Barva světle šedá RAL 7035.

Montáž schránek v Praze.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: obytný dům, Bělohorská, Praha 6.
Poštovní schránky typ:
XXL
Množství:
12 ks
Barevné provedení:
červená RAL 3011 a šedá RAL 7035
Informace:
Červeno šedé schránky, Na přání SVJ jsme vyrobili poštovní schránky typ XXL v barevném provedení červená dvířka a šedý rám.

"
Dobrý den pane Simon, na základě naší dohody si dovoluji zaslat fotografii dodaných schránek do obytného domu na Bělohorské Praha 6. Schránky jsou moc krásné, ještě jednou velké díky! S přáním pěkného dne, Lenka K."

Červeno šedé poštovní schránky do panelového domu.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Ostrava
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
12 ks
Barevné provedení:
hnědá RAL 8017 a šedá RAL 7035
Informace:
Blok 12 schránek, poštovní schránky typ Klasik v kombinaci barev hnědá a šedá. Montáž do sestavy schránek 12 kusů.


stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Brno
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
27 ks
Barevné provedení:
šedá RAL 7035
Informace:
27 schránek v panelákové sestavě, poštovní schránky typ Klasik byly použité do sestavy 3x9. Pro rychlejší montáž se použil 9x blok E typ Klasik.

27 panelákových poštovních schránek.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Trutnov
Poštovní schránky typ:
 Klasik PLUS
Množství: 13 ks

Barevné provedení: 
hnědá RAL 8011 a dvířka RAL 1014
Informace:
Paneláková sestava schránek v barevném provedení hnědý rám RAL 8011 a krémová dvířka jsou poštovní schránky typ Klasik PLUS. Blok poštovních schránek je v počtu 13ks a doplněn o box na reklamní materiály.

Sestava 13 poštovních schránek.
stín tabulky
 

 

 

 

Montáž nových schránek: bytový dům v Praze
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
30 ks
Barevné provedení:
šedá RAL 7035
Informace:
Poštovní schránky typ Klasik, dvě sestavy schránek jsme montovali do bytového domu v Praze. Dle objednávky byly schránky doplněné o kontrolní průhledy ve dvířkách.

Dvě sestavy panelákových schránek s dírami ve dvířkách.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Hradec Králové
Poštovní schránky typ:
Mini
Množství:
19 ks
Barevné provedení:
bílá RAL 9010
Informace:
Bílé dopisní panelákové schránky, v Hradci Králové byla provedena montáž nových schránek - typ Mini v šedé barvě. Celá sestava v počtu 19 ks schránek byla doplněna o dva kusy boxů na letáky a dle požadavku dvířka očíslována. Složeno z 6x blok E ( tři schránky nad sebou ) a 1x blok D ( samostatná schránka ).

Bílé dopisní panelákové schránky
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: Praha 7
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
12 ks
Barevné provedení:
šedá RAL 7035
Informace:
Montáž poštovních schránek v Praze 7 pro SVJ. Dodávka včetně demontáže starých schránek a montáží nové sestavy panelákových poštovních schránek typ Klasik v bloku 12 ks.

12 panelákových poštovních schránek.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž nových schránek: bytový dům v Brně
Poštovní schránky typ:
Mini
Množství:
24 ks
Barevné provedení:
černá RAL 9005 a stříbrná RAL 9006
Informace:
Montáž schránek s nástěnkami v Brně. Nové sestavy panelákových schránek jsme instalovali v Brně. SVJ vybralo poštovní schránky typ Mini ( 250/340/60 mm ) v kombinaci černé RAL 9004 na rám dvířek a informační nástěnku a stříbrné RAL 9006 na dvířka schránek a boxy na letáky. Celkem byly tyto sestavy do čtyř vchodů.

"Vaše firma a celé Vaše jednání jsou velmi rychlé, oproti našim zkušenostem s některými jinými firmami. Velmi děkujeme za vše a podotýkám že všichni jsou z nových sestav nadšení. S pozdravem Martina B., Brno"

 

Sestava 13 panelákových schránek typ Mini s nástěnkou a boxy na letáky.
stín tabulky

 

Montáž schránek v Brně s nástěnkou a boxy na letáky.
stín tabulky

 

 

 

 

Montáž schránek / dodání: Hradec Králové
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství: 6 ks
Barevné provedení:
antracit RAL 7016
Informace:
Sestava schránek k zazdění. Poštovní schránky typ Klasik v barevném odstínu RAL 7016 ( antracit ) s obvodovým lemováním ( rámečkem ) určené k zazdění.

Poštovní schránky Antracit RAL 7016 k zazdění.
Stínování obrázku.

 

 

 

 

Montáž schránek / dodání: Opava
Poštovní schránky typ:
Klasik
Množství:
66 ks
Barevné provedení:
světlá šedá RAL 7035 a tmavá šedá RAL 7000
Informace:
Schránky s nástěnkou na zámek. Pro ilustraci jsme vyfotili jen část z celkové sestavy schránek v odstínu dvou šedých RAL 7035 ( dvířka ) a RAL 7000 ( rám schránek a nástěnka ). Zákazníkem byla požadována nástěnka s uzamykatelným plexisklem. Poštovní schránky jsou typ Klasik 217/330/85 mm

Šedé panelákové schránky a uzamykatelná nástěnka.
stín tabulky

 

 

 

 

 

Montáž nových schránek: bytový dům v Praze 1
Poštovní schránky typ:
Ideal
Množství: 18 ks
Barevné provedení:
hnědá RAL 8017
Informace:
Montáž schránek v Praze. V bytovém domě v Praze 1 jsme provedli montáž nových poštovních schránek. Zvolen byl typ poštovní schránky Ideal ( 344/272/100 mm ) v hnědé RAL 8017. Sestava s 18 kusy poštovních schránek v bloku 3x6. Realizace byla včetně demontáže původních schránek a jejich ekologické likvidace.

Sestava stojatých schránek s montáží v Praze 1.
stín tabulky

 

 

 

 

 

 


Ikonak info žárovka
Tady teprve s fotografiemi začínáme. Nahlédněte také na další stránky ;o)
úvod | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

 

 oddělovací čára

Lukáš SIMON, poštovní schránky SIMON

Český výrobce a dodavatel poštovních schránek
Tylova 218 - sídlo firmy, fakturační adresa
Hálkova 293 - provozovna firmy, výdej zboží

51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika

 
IČ:
69842523 | DIČ: CZ8308103397

telefon: +420 605 588 897
mail: info@postovni-schranky-simon.cz
mail: lukas.simon@tiscali.cz
web: www.postovni-schranky-simon.cz

Podnikatel je zapsán na ŽÚ v Kostelci nad Orlicí, č.j.: 116/02/KO, ev.č.:360702-22555-00.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“- co dělat když
- jmenovky na poštovní schránky
- doporučené odkazy
- mapa webu xml
- mapa webu html


 


©
1998 - 2017 Lukáš Simonoptimalizace PageRank.cz
 

Rychlé odkazy na kategorie fotografií:
schránky panelákové hnědé | schránky šedé | barevné kombinace schránek | do betonového sloupku | do gabionového plotu | zazděné schránky | panelákové nástěnné | sestavy schránek malé do 10 ks | sestavy schránek střední do 40 ks | sestavy velké nad 100 a více | schránky na plot | schránka do branky s vhozem od silnice | speciální výroba | atypické vhozy a dvířka | zakázková výroba | poštové schránky | panelákové schránky | domovní schránky | atypické schránky